Szukam chętnych do wyjazdu!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Jestem trzydziestolatką, z zawodu pedagogiem specjalnym,rozglądam sie za ludzmi zdecydowanymi na wyjazd do Anglii od czerwca, no góra lipca.Jakie będą z tego wspólnego wyjazdu korzyści :wynajem mieszkania w znanej ekipie ludzi,wspólne wspieranie się, to pewnie nie wszystko -ale czy włanie nie to jest wazne?Ja zaatakuję Domy Opieki dla starszych , gdyż chrakter pracy w nich, mi bardzo odpowiada.Pozdrawiam!
Pomyśl..odezwij się....rozważymy różne opcje-pozdrawiam-michna
[gg]
Witam jestem chetny na taki wyjazd mam 25 lat i tez planuje wyjazd wiec jeśli to jeszcze aktualne prosze o kontakt [email] POZD.
Witam ja właśnie planuję wyjazd na czerwiec,bardzo jestem zainteresowany propozycją,Mam 30 lat i chciałbym bardzo pojechać tam do pracy Tylko mam pewny problem nie rozmawiam w tym języku dlatego też nie chcę jechać sam,pracowałem juz za granicą i wiem jak to jest bez języka także bardzo byłbym za dogadaniem sie i wyjazdem pozdrawiam moje [gg]
WItam ,
Jeśli jest ktokolwiek zainteresowany pracą jako opiekun osoby starszej ,proszę pisać.
Praca bez opłat, poparta kntraktem przed wyjazdem
Warunek- j.ang komunikatywny
email
[email]
Witam mam pytanei czy ta praca tyczy sie osob ktore zdaly egzamin maturalny?? gdyz mam 18 lat i w tym roku pisze egzamin dojrzalosci, chcialby studiowac w Anglii ale sa potrzebne na to fundusze, mam doswiadczenie w opiekuwaniu sie osobami starszymi i chorymi gdyz na codzien opiekuje sie swoja matka ktora porusza sie na wozku inwalidzkim, prosze o kontak i jakiekolwiek informacje, dziekuje i pozdrawiam
Witam Cię!rnRównież jestem pedagogiem ( rodziny ) i chętnie wyjechałabym za granicę do pracy jako opiekun. Niestety nie mam gg i dlatego proszę o przesłanie odpowedzi na mój e-mail: [email] PozdrawiamrnAnia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa