Zaoferuję pomoc w poszukaniu pracy i mieszania w Lodnynie!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Mieszkam i pracuję w Londynie (2 strefa) już ponad 3 lata i z chęcią zaoferuję swoją pomoc w poszukaniu pracy na początek lub na dłuższy okres czasu oraz znalazieniu przyjemnego mieszkania. Mam tutaj wielu znajomych dzięki czemu nie mam problemu z załatwieniem tych spraw. Pewna osoba pomogła mi kiedy wyjeżdżałem do Londynu w poszukiwaniu lepszego życia i teraz ja oferuję taką pomoc :)

Wszystkich zainteresowanych proszę o pisanie do mnie e-maili na adres:
[email]

Staram się odpisywać jak najszybciej na wszystkie e-maile ale natłok pracy sprawia, że czasami mogę nie odpowiadać 2-3 dni.

Pozdrawiam!
Cześć Mateusz, mam pytanie czy nadal oferujesz tą pomoc w znalezieniu pracy i mieszkania? ile życzysz sobie za pomoc Pozdrawiam Rafał
Witaj mateusz mozesz podac jakis kontakt poniewaz nie dochadza mi maile do ciebie a ja juz przygotowany na wszystko jestem na 17 styczen. Pozdrawiam

Kamil Gryglewski
Witam wszystkich,

Mam 20 lat (z okolic Katowic), po technikum (bez zawodu) i z matura (angielski 80%, ustny 93%). Jestem zdecydowany na wyjazd w tym miesiacu (po 20 stycznia) do Anglii (najlepiej do Londynu) nawet w ciemno na kilka miesiecy, a nawet na stale.

Szukam osob chetnych do wspolnego wyjazdu, znalezienia pracy, mieszkania, zalozenia konta w banku czy tez osob mieszkajacych w Anglii, chetnych do pomocy!

Piszcie na e-mail: [email]

Czekam na wasze odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa