Praca w Anglii w wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Koleżanka z którą miałam jechać do Anglii w wakacje znalazła sobie super robotę i teraz szukam chętnego co by ze mną się wybrał. Może ktoś z was by reflektował?
Cześć!
Jestem zainteresowany pracą za granicą, więc jakbyś mogła przyślij mi na mail [email] więcej informacji. Dzięki ;)
Czesc Ja przebywam teraz w Angli dokladnie jestem w West Runton 4godziny jazdy autobusem od Londynu tu pracuje ale malo zarabiam i chcialabym zmienic prace i moglabym z Toba w wakacje wybrac sie do pracy w Angli. moj email [email] i moj numer gg to 8236232 POZDRAWIAM
czesc, ja tez chcialabym wyjechac w wakacje do pracy, moj e-mail
[email]
hej ! również szukam pracy w Anglii mail [email] będę wdzięczna za info
...ogolnie ja tez bym sie chetnie wybrala,a razem to zawsze jasniej co nie?
moj mail [email]
Chętnie bym z tobą pojechał
jak mozesz to napisz na adres [email]
zxy jak mozesz to wiecej szczegolow na maila prosze
hejka!

także szukam pracy w Anglii, tudzież w Irlandii, ale na wakacje, jesli możesz, proszę o info na maila: [email]

pozdro
cze!Twoja propozycja jest wprost nie do odrzucenia. To super okazja! Dlatego jestem tym zainteresowana. Nie wiem tylko co to za praca, wiec gdybys mogla napisac mi o co dokladnie w tym chodzi, bede Ci bardzo wdzieczna! [email]
Ja też jestem zainteresowana. Ciekawe tylko dlaczego nie podałaś co to jest za prca, może napiszesz coś więcej na jej temat, za wszelkie info z góry dzieki
czesc:) Ja też jestem baaardzo zaineteresowana Daj znać coś więcej o tej pracy:) Z góry dzięki:) [email]
Widzę że tutaj bardzo dużo chętnych i pewnie już kogoś znalazłaś so towarzywstwa na wyjazd ja tez szukam pracy zagranicą jak narazie nie znalazłam ale, mam nadzieję że znajdę by pózniej mieć na studia na których bardzo mi zależy. I z miłą chęcią chciałabym pojechać na okres od lipca do sierpnia ale pewnie już znalazłaś kogoś ale, jakby coś zostawia maila swojego [email]
ma ktoś jakieś namiary na robote w wakacje ?
coś tam znalazłem ale nieodpisali jeszcze na meile.
więc jak ktoś ma coś to bym ładnie prosił :)
[email]
moge jechać z kimś
według mnie to ten yzx wcale nie ma zadnej pracy tylko chce sobie znalesc towarzysza do poszukiwan pracy a prace to sobie znalazla tylko ta jej kolezanka ale moge sie mylic :):)
ja z chceią moge z toba jechac bo mnie tez kolezanka wystawila bo znalazla sobie prace w polsce [email]
niech ktokolwiek napisze czy ma jakas prace i jaka ta praca jest ja ze znajomymi lecimi do Londyny 23.06 potrzebyjemy jakiejsc pracy...jesli ktos moze pomóc to poprosze:)
moj mail [email]
ja moge jechac, bo sie wybieram. A skas jestes?
mnie też kuzynka wystawiła właśnie sie dowiedziałam ze juz pojechała a czekałam na nia pół roku fajnie co. wiec gdyby coś to czekam na chętnych do wyjazdu w każdej chwili. najlepiej osoby z zachodniopomorskiego. piszcie na gg albo [email]
chcialbym sie wybrac w te wakacji do anglii z moja dziewzyna i poszukujemy pracy. jezeli ma ktos jakies oferty lub jest chetny na nawizanie znajomosci to bardzo prosze na [email] . Pozdrawiam :P
czesc! jestem tegoroczna maturzystka i chcialabym jechac po zdanym egzaminie dojrzalosci do anglii na wakacje do pracy, jezeli ma ktos jakas oferte, prosze pisac....to bardzo wazne, z gory dziekuje
moj e-mail to : [email]
Ja tez jestem z Zachodniopomorskiego,Jest ktos chetny na wyjazd na poczatku maja?
Może ktoś zamierza szukać jakiegoś zajęcia i wyjechać pod koniec lipca/na początku sierpnia? Albo poszukuje osoby do wyjazdu w tym czasie?
Mój mail: [email]
adelinka_88 i znowu to samo:
1.Nie ufaj osobom poznanym przez Internet.

Nigdy nie masz pewności, z kim naprawdę rozmawiasz. Może wcale nie jest Twoim rówieśnikiem, a na zdjęciu, które Ci przesłał, jest ktoś inny? Może wcale nie o przyjaźń z Tobą tu chodzi?

2.Nie podawaj swoich danych:

Imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu czy szkoły. Być może nie wszyscy z osób odwiedzających Twojego bloga czy ulubiony czat mają dobre zamiary.

3.Posługuj się nickiem.

Nie używaj nicka typu: karolina1993 lub jacek14. W ten sposób zdradzasz swoje imię i wiek. Wykorzystaj imię bohatera ulubionego filmu lub słowo z piosenki. Użyj swojej fantazji. Na pewno wymyślisz coś ciekawego!

4.Dbaj o bezpieczeństwo swoich przyjaciół.

Nie podawaj nikomu ich danych, nie publikuj zdjęć bez ich zgody. Nie wiesz, jaki ktoś zrobi z nich użytek. Przecież nie chcesz, by przyjaciel wpadł w kłopoty.

5.Powiedz dorosłemu, któremu ufasz, gdy coś w Internecie Cię zaniepokoi:

Jeśli ktoś przysłał Ci wulgarnego e-maila lub nęka Cię za pomocą komunikatora. Powiedz też, jeśli szukając informacji, trafiłeś na stronę, która namawia do nienawiści.

6.Bądź ostrożny, gdy spotykasz się z kimś poznanym w Sieci.

Zawsze skonsultuj to z rodzicami. Zabierz na pierwsze spotkanie zaufanego dorosłego. Spotykaj się tylko w miejscach publicznych. Wróć do domu przed zmrokiem.

7.Internet daje złudne poczucie anonimowości i bezkarności.

Wcale tak nie jest! Szanuj innych użytkowników Internetu i wymagaj, by Ciebie szanowano. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, zostawiamy w Internecie wiele śladów. Gdy ktoś narusza Twoje prawa, można go odnaleźć. Sam też staraj się nie naruszać czyichś praw!

8.Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę.

Wymyśl takie, które będzie trudne do odgadnięcia. Niech to nie będzie Twoje imię ani imię najlepszej przyjaciółki. Dlaczego trzeba dbać o hasło? Ktoś może wejść do Twojej skrzynki pocztowej i rozesłać z niej e-maile albo udawać Cię na forum internetowym - mogą być z tego kłopoty.

9.Zabezpiecz komputer.

Używaj dobrego programu antywirusowego, dbaj by baza wirusów była aktualna. Nie otwieraj e-maili od nieznajomych, nie klikaj na linki podesłane przez obcą osobę - mogą Ci zawirusować komputer!

10.Szanuj prawo własności w Sieci.

Zawsze podawaj źródło pochodzenia materiałów znalezionych w Internecie. Choć wydaje się, że wszyscy wokół ściągają z Internetu muzykę i filmy, trzeba pamiętać, że łamią w ten sposób prawo. Zastanów się, czy warto ryzykować. Istnieją strony z bezpłatnym dostępem do muzyki.

11.Rozmawiaj z dorosłymi o Internecie.

Prawdopodobnie lepiej orientujesz się w temacie niż Twoi rodzice czy opiekunowie. Może mógłbyś ich czegoś nauczyć?
Pokaż im, które strony Cię interesują. Wytłumacz, do czego jeszcze - oprócz szukania informacji - może Internet służyć.

to jest z sstrony:
http://helpline.org.pl/
Hejka Wam wszystkim :)
Pozwole sobie wtracic pare zdan;)
wszyscy szukacie kogos kto juz ma namiary na jakas prace, a sami co? hmm..? moze sami poszukacie, podam Wam pare stron z ktorych ja korzystalam przy szukaniu pracy, OCZYWISCIE NA KAZDEJ Z TYCH STRON ZNAJDUJA SIE OSZUSCI, WIEC RADZE UWAZAC....
www.londynek.net
www.apsik.co.uk - nie pamietam dokladnie, sprawdzcie w googlach
www.gumtree.com
www.jobcentreplus.gov.uk - to akurat jest adres Urzedu Pracy tzw. JOB CENTRE
www.monster.co.uk
www.reed.co.uk
www.cooltura.co.uk
www.polishexpress.co.uk
www.lootjobex.co.uk
www.fish4.co.uk
TO narazie tyle co przychodzi mi do glowy, pewnie jest jeszcze 100 innych,ale nie jestem w stanie teraz sobie przypomniec, najwyzej jeszcze potem napisze ;)
Poza tym jak macie wolna chwile warto poszperac po tych stronkach aby pocytac jak to wyglada z ubezpieczeniem, z godzinami prayc, ze stawka minimalna, itd moze sie to Wam bardzo przydac ;) A jesli moge sluzyc rada, to poludnie Anglii jest juz tak zaludnione, ze radzilabym rozgladac sie bardziej na polnoc ;)
pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim na wyspach, niech moc bedzie z Wami :)
hej...ja szukam pracy i szukam,ale wiadomo,ze ciezko cos odpowiedniego znalezc...wiec jak ktos ma jakies sprawdzone namiary o prace na farmie badz przy pakowaniu owocow itp. w Anglii na okres wakacji to bede wdzieczna za info na --> [email] lub 9114507...pozdro wszystkim
Jadę na te wakacje do Anglii na 2 miesiące. Dorobić :) Chętnie zebrałbym większą grupę ludzi i pojechał. Właśnie za miesiąc pisżę maturkę :). Jadę sobie dorobić za studia.
Pozdrawiam.
Jeśli ktokolwiek też by pojechał, podaję maila: [email]
Chętnie się z kimś zabiorę.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |