szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
A propo Poligona, rozmawiałem z nim telefoniczne jak byłem w Anglii i gość wydawał się konkretny, poza tym prowadzi stronę www więc bym go tutaj nie mieszał w jakieś sprawy. Tyle a propo Poligona.

W związku z kłótnią apeluję do wszystkich którzy chcą jechać do Anglii.

1. Jeżeli masz tam rodzinę to uderzaj do nich.
2. Jeżeli masz tam znajomych z reala to uderzaj do nich.
3. Jeżeli nie masz nikogo to uderzaj przez większe agencje.
4. Jeżeli nie masz nikogo i chcesz jechać prywatnie to szukaj od razu pokoju na renomowanych serwisach gdzie konta landlordów sprawiają dobre wrażenie, zapłacisz więcej ale sobie to odbijesz.
5. Jeżeli nie masz nikogo i nie masz pomysłów i chcesz już ostatecznie jechać z kimś z forum, to najpierw się z nim spotkaj w realu, dowód osobisty lub paszport do wglądu, sprawdź dane na policji czy facet nie jest karany lub ścigany, dogadaj się i jedź.
6. Nie jedź w ciemno bez pokoju bo będziesz spać na ulicy, a na ulicy wiadomo co się dzieje.

No to tyle w kwestii bezpieczeństwa abyście dziewczyny nie trafiły do burdelu.

Ja jestem we Wrocławiu więc jeżeli ktoś chce podjechać i pogadać to nie ma problemu, mogę opowiedzieć jak jest, coś poradzić. Niczego nie organizuje ani nie załatwiam bo to nie jest takie proste jak się siedzi w Polsce.
Dokladnie, a kolega mateuszek czy jak mu tam, musi nowe konto zalozyc bo na tym sie znowu skompromitowal. Z kim on w ogole sie tu jeszcze nie klocil? :D musisz kolezko zmienic portal bo bardzo latwo cie poznac po tym twoim cudownym stylu wrzucania kazdemu kto wytknie ci twoje SCIEMY :D
i jeszcze jedno konto tego idioty :D https://www.ang.pl/profil/622297 :D masakra po prostu. ty przyglupie dobrze napisales w jednym z ostatnich postow i to sie z tym zgadzam w 100% --- "mi trzeba pomóc". ty innym nie pomagaj tylko pomoz sobie i idz do psychiatry :) i pomyslec ze poligon mu pomagal z jakimis formalnosciami a ten smiec go do dzisiaj miesza z blotem. ja przyznalem sie do bledu i przeprosilem jesli o poligona chodzi
Nie sadze zebym temu czlowiekowi pomagal ,tez nie sadze ze ten gosc jest czy byl nawet w Londynie (mowa o Romku)
Odnosnie mojej osoby dalej dzialam i sciagamy budowlancow do UK..
Zajmujemy sie wszystkim od odbioru z dworca victoraia po znalezienie pokoju i pracy .
Jezeli chodzi o pokoj to osoba ma go w dzien przylotu (jezeli by zaistniala taka sytuacja ze nie byloby odpowiedniego pokoju to osoba spi u mnie w domu)
Jezeli chodzi o prace to max idzie do pracy w 7 dzien po przylocie - najczesciej jest to 3-4 dzien po przylocie (praca jest pewna i firma wyplacalna)
Dlatego dajemy sobie kilka dni na podjecie pracy zeby byc juz z taka osoba na spotkaniu o nin, otworzyc konto i zeby pracownik byl juz po egzaminie cscs i po kursie level 1.
Stawki na poczatek to okolo 360-390 f na tydzien na reke.
Moze nie jest to super oferta ale osoba ma pewna prace i pewne pieniadze.
Pozniej jak juz osoba ma papiery typu nin, konto, utr, cscs i jak jest doswiadczonym pracownikiem prace zawsze moze zmienic na lepiej platna.
Jezeli chlopak ma glowe na karku to po 2-3 miesiacach powinien miec 500 na tydzien.
Oczywiscie, jezeli jest pomocnikiem to tyle nie dostanie, no chyba ze bedzie sie rozwijal i mial checi do pracy.

Ja tez nie chowam glowy w piasek tylko moge sie spotkac w Lublinie lub w Kielcach kiedy jestem w Polsce.
Nie zajmujemy sie praca dla kobiet , wyjatki to takie sytuacje, kiedy przyjezdza para i wtedy pomagamy rowniez paniom.
Oczywiscie pobieramy oplaty jak kazde biuro ksiegowe za swoje uslugi ....odbior z dworca, znalezienie pokoju, tlumaczenia, itp

To byloby tyle na ta chwile - pozdrawiam.
Witam wszystkich,

Widzę że sporo osób chce wyjechać tylko nie wie jak podjąć pierwsze kroki, a przede wszystkim podjąć tą ważną decyzję. Mój wyjazd był dokładnie rok temu, pełen spontan i brak wahania. Po prostu pewnego dnia postawiłem że rzucę moją dotychczasową pracę w biurze, spakuję się i wyjadę. Po około miesiącu gdy zamknąłem wszystkie swoje sprawy w Polsce wyjechałem. Pracuję w fabryce, praca nie jest ciężka, jedyny minus to taki że całe moje doświadczenie zdobyte w kraju zamieniłem na pracę fizyczną ale lepiej płatną, bez nerwów czy uda mi się zarobić na czynsz i inne rzeczy.

Przechodząc do meritum: mogę odpłatnie pomóc każdej osobie w przyjeździe do tego kraju, na początek do miasta w którym żyję, wiem jak się po nim poruszać, gdzie znaleźć mieszkanie, do której agencji się udać, w którym banku najszybciej założyć konto bez żadnych formalności oraz pomóc we wszystkim co jest potrzebne. Osoby zainteresowane mogą ze mną się spotkać w Szczecinie w okresie przedświątecznym, porozmawiać na skype bądź po prostu skontaktować się poprzez email [email]

Pozdrawiam
Grzesław
poligon123 czy mogę prosić Cię o kontakt pod adresem [email]
Cytat: Marta1986uk
poligon123 czy mogę prosić Cię o kontakt pod adresem [email]

tak napisałem
Szukam chętnej dziewczyny, z okolic podkarpacia może się uda, do wyjazdu do Holandii do pracy na zbiór pieczarek, ja byłabym zainteresowana, jednak nie mam z kim...a samemu na pierwszy raz ciężko a z kimś raźniej, czekam na emaile i tam napisze więcej. ;) [email]
Hej, planuje wyjechać do Niemiec po świętach, najchętniej chciałbym znaleźć prace na magazynie jako pakowacz czy coś w tym stylu. Zastanawiałem się czy nie wyjechać za pośrednictwem agencji OTTO Work. Czytałem o niej i piszą że nie jest źle. Języka za bardzo nie znam, może troche angielski. Ktoś może wybiera się po świętach i jedzie sam lub przez jakąś agencję? Wiadomo że większą grupą raźniej :) zostawiam mój email w razie czego [email]
Hej w przyszlym roku (styczeń) jade do Anglii. Niedlugo koncze kurs i pozniej ogarniam wyjazd. Bez wzgledu na to czy w pojedynke czy nie mam zamiar wyjechac. Jak chce sie ktos przylaczyc to pisac na maila. [email]
edytowany przez Loek: 27 lis 2016
W przyszłym roku, w okolicach września planuję wyjazd do UK. Myślałam o Au Pair, bo zależy mi na intensywnej nauce języka. W minione wakacje byłam dwa miesiące w Londynie, więc częściowo zobaczyłam jak wygląda to nasze życie na emigracji. Jeżeli znajdą się osoby, które mają podobne plany... bądź chciałyby wyjechać do pracy w tymże okresie, zapraszam do kontaktu. [email]
Szukam dziewczyny chętnej na wyjazd jako au pair do Anglii w pierwszej połowie 2017 roku. Mam 24 lata, skończyłam anglistykę. Mieszkam 90 km od Warszawy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy:
[email]
Witam, mam zamiar wyjechać gdzieś w połowie stycznia do Niemiec lub gdzieś indziej oczywiście w celach zarobkowych. Może ktoś już wyjeżdza a nie chce jechać sam to jestem chętny ;) z kimś zawsze raźniej, jak cos to pisac na email; [email]
Cześć,

w grudniu albo styczniu będę jechała do Anglii do pracy. To będzie mój szósty wyjazd. Zazwyczaj jeździłam przez agencje pracy, ale teraz jadę na własną rękę. Jakby ktoś chciał się przyłączyć do zapraszam do kontaktu:
[email]
Cześć wraz z kolegą jesteśmy już w Anglii 2 miesiące i chcielibyśmy wynająć dom a wiadomo sami go nie utrzymamy (koszty) pracujemy po 12h 5 ×w tygodniu załapaliśmy się na stały grafik przez agencje wiadomo za najniższą ale pieniądz jest. Jak są jacyś chętni do wyjazdu to może razem coś ogarniemy i każdy będzie miał swój kąt. Zapraszam do kontaktu jak zainteresowało was, teraz jest busy w firmie gdzie robimy i języka nie wymagają. Pisać na priv to podam email lub numer kom. Powodzenia
Cześć, tu Ewelina 26 lat, właśnie udało mi się przyjechać do Anglii i w pierwszym tygodniu udało mi się pójść do pracy i załatwić wszelaką formalność między innymi NIN, konto w banku Lloyds, numer telefonu i zarejestrować w przychodni lekarskiej. Mój angielski był średni ale na miejscu okazało się bez problemu. Miałam ze sobą jakieś ponad 300 funtów i wystarczyło z powodzeniem do wypłaty. Teraz planuję wynająć dom a w związku z tym potrzebuję więcej ludzi żeby podzielić wszystkie opłaty takie jak: council tax, wodę, internet, prąd itp plus czynsz. Jeśli macie chęci to do firmy która zajmuje się przetwórstwem wędliny jest nabór pracowników co dziennie przyjmują około 5 osób widzę nowych twarzy. Jak chcecie to podam namiary do agencji można zadzwonić i po polsku rozmawiać. Do usłyszenia. Kontakt priv
Szukam jakiegoś fajnego pokoju w ciekawej okolicy, z ładnym widokiem, i generalnie zabezpieczonym mieszkanie, alarm, zamki w drzwiach itp, chciałbym osiąść na dłużej w Londynie koło jakiejś ciekawej roboty jak by co, gdyby ktoś coś wiedział to pisać na priv.
Cytat: kesh
Szukam jakiegoś fajnego pokoju w ciekawej okolicy, z ładnym widokiem, i generalnie zabezpieczonym mieszkanie, alarm, zamki w drzwiach itp, chciałbym osiąść na dłużej w Londynie koło jakiejś ciekawej roboty jak by co, gdyby ktoś coś wiedział to pisać na priv.

Na Holloway jest Prison, super zabezpieczony, piękny widok, darmowy basen.
Cytat: mailru
Cytat: kesh
Szukam jakiegoś fajnego pokoju w ciekawej okolicy, z ładnym widokiem, i generalnie zabezpieczonym mieszkanie, alarm, zamki w drzwiach itp, chciałbym osiąść na dłużej w Londynie koło jakiejś ciekawej roboty jak by co, gdyby ktoś coś wiedział to pisać na priv.

Na Holloway jest Prison, super zabezpieczony, piękny widok, darmowy basen.

Milcz bydlaku.
kesh,
a czy Ty już kiedyś pracowałeś za granicą ?
Szukam kogoś chętnego do wyjazdu do UK w styczniu 2017. Jedynie osoby zdecydowane i nie rezygnujące z wyjazdu w ostatniej chwili, celuje w magazyn lub coś w tym stylu.
Płeć dla mnie bez znaczenia, sam mam 23 lata więc wiek najlepiej podobny, jestem z wschodu Wielkopolski więc najlepiej gdyby można było spotkać się w Poznaniu/Warszawie ewentualnie Łodzi i poznać się.
Cytat: Oceana
kesh,
a czy Ty już kiedyś pracowałeś za granicą ?
Może najpierw się przedstaw, napisz skąd jesteś, co robisz a potem jak już się poznamy to będziesz mogła mi zadać pytanie, tak?
Zadałam pytanie sprawdzające, czy znasz realia życia za granicą.

Widzę jednak, że nie.
W opisie podałeś wymagania co do pokoju. Są to wymagania prawidłowe, zdroworozsądkowe, ale po nich widać, że być może byłeś za granicą, turystycznie lub gościnnie u kogoś, ale na pewno nie pracowałeś.
Gdybyś pracował i płacił za ten poziom mieszkania chociaż przez miesiąc, musiałbyś wiedzieć jaka to skala pieniedzy i jeszcze to wymaganie w Londynie ;).

Twoje ogłoszenie brzmi jak żart i tak też , czyli w formie żartu odpowiedział Ci mailru.

A Twoja odpowiedź to : 'Milcz bydlaku'.

Szukaj dalej szczęścia.
Cytat: Oceana
Zadałam pytanie sprawdzające, czy znasz realia życia za granicą.
Sprawdzać to Ty możesz swojego gacha a nie ludzi postronnych zrozumiałaś? A jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w temacie i zamierzasz pisać takie bzdury jak Mailru to lepiej nie wypowiadaj się wcale bo każdy kto zna życie w Anglii Cię wyśmieje. Jeżeli dla Ciebie zamki w drzwiach i alarm w domu to coś niewyobrażalnego w Londynie to nie mam pytań, żal mi Cię po prostu, musisz mieszkać w okropnej norze ze szczurami, zmień to, wynajmij coś lepszego, mniej odłożysz ale będziesz żyła na poziomie, chyba, że nie posiadasz odpowiedniego wykształcenia lub kwalifikacji do wykonywania lepiej płatnej pracy, w takim razie bardzo mi przykro, żyj jak chcesz i nie mieszaj się w sprawy innych po prostu bo nie w Polsce nie lubimy faszystów ani pisowców którzy narzucają nam swoje zdanie. Jak nie masz oferty wynajmu dla mnie to zamilcz.
edytowany przez kesh: 12 gru 2016
ale poziom, tragedia !
Hey ludziska. Między 3 a 7 stycznia jadę samochodem z kolegą do pracy do Anglii (okolice Chichester). Mogę zabrac dwie-trzy osoby. Mozliwość pracy w tej samej firmie i zakwaterowania w tym samym domu. Generalnie pomogę znaleźć prace ,mieszkanie i dojazd do pracy. Praca głównie dla kobiet (sortowanie i sprawdzanie wagi produktu). Więcej info na priv.

ps. Nie bawie sie w zadne posrednictwo i sciagania haraczy, moge pomoc, reszta na wlasna reke.
Zgłosiło się parę osób do mnie ale najwyraźniej się rozmyślili. Czego oczekujecie kokosów. Wystarczy przyjechać i chcieć pracować a benefitów już nie ma no dobra są dla nierobów.
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-43 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe moze udałby sie wspólny wyjazd zagranice do pracy
[email]
Ta pani to najwyraźniej pijawka i szuka sponsora, powodzenia chłopcy trzymam kciuki. Jak macie € lub £ i spełniacie kryteria to jeszcze rodzinę założycie a ja zostanę wujkiem. (;-)
Witam mam na imie Lukasz 22 lata. Siedze w Angli pol roku jakby ktos mial jakies pytania zapraszam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia