szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1111-1140 z 3652
napisałam PW.
Ja jestem własnie w sytuacji w której na miesiąc przed wyjazdem znajomi zachowali się nie fair i załatwili wyjazd tylko sobie.Szukamy teraz pomocy z dziewczyną wśród znajomych,więc napisze tutaj,czemu nie.Bardzo zależy nam na wyjeździe i szukamy kogos do pomocy w ogarnięciu samego pokoju na krotki okres czasu,pracy już nie wymagamy,wiemy że ciężko tak nieznajomym...postaramlibysmy się jak najszybciej sobie coś znaleźć.
Cytat: vdfl
Ja jestem własnie w sytuacji w której na miesiąc przed wyjazdem znajomi zachowali się nie fair i załatwili wyjazd tylko sobie.Szukamy teraz pomocy z dziewczyną wśród znajomych,więc napisze tutaj,czemu nie.Bardzo zależy nam na wyjeździe i szukamy kogos do pomocy w ogarnięciu samego pokoju na krotki okres czasu,pracy już nie wymagamy,wiemy że ciężko tak nieznajomym...postaramlibysmy się jak najszybciej sobie coś znaleźć.

Jak się wybierasz do Londynu to ci pomogę
Ozesz pisać na gg.z pokojem nie jest problem,tylko daj mi że 2 dni wcześniej znać.prace na pomocnika na start ci ogarne,potem możesz sobie zmienić.twojej dziewczynie nie pomogę tak na biegu.jak co to pisz na gg.... Dam ci w następnym poscie
Gg 5[tel]
Polgon ja aktualnie tworze strone www z cala baza polskich agencji jakbys chcial pomoc bede wdzieczny chodzi o powysylanie zaproszen do ludzi albo jakby chcial ktos wogle pomoc bede wdzieczny:)
Cytat: senti87
Polgon ja aktualnie tworze strone www z cala baza polskich agencji jakbys chcial pomoc bede wdzieczny chodzi o powysylanie zaproszen do ludzi albo jakby chcial ktos wogle pomoc bede wdzieczny:)
A nic mi się nie napisało....z telefonu potem napiszę
spoko
Chcialem wszystkich ostrzec pewna osoba z tego forum proponuje pomoc w zalatwieniu ISS za kwote 100 funto jest to bezplatne wiec kwota 100 funtow jest absurdalna ..... nie ufajcie nikomu takiemu wiadomo mozna postawic piwo flaszke ale nie 100 funtow !! ! ! przestrzegam przed czyms takim
planowany wylot do londynu -16 lipiec.
byłym mega wdzięczny za pomoc w starcie tam z pracą.
Pozdrawiam
Cytat: senti87
Chcialem wszystkich ostrzec pewna osoba z tego forum proponuje pomoc w zalatwieniu ISS za kwote 100 funto jest to bezplatne wiec kwota 100 funtow jest absurdalna ..... nie ufajcie nikomu takiemu wiadomo mozna postawic piwo flaszke ale nie 100 funtow !! ! ! przestrzegam przed czyms takim

Co to jest. ISS?
Cytat: senti87
Polgon ja aktualnie tworze strone www z cala baza polskich agencji jakbys chcial pomoc bede wdzieczny chodzi o powysylanie zaproszen do ludzi albo jakby chcial ktos wogle pomoc bede wdzieczny:)

....polskich agencji te które są w pl.i wysyłają ludzi za granicę tak?
Wojtek to ze tak jest napisane w prawie nie oznacza ze jest tak w rzeczywistosci. Moze byc ale nie musi tak jak pisalem wczesniej w postach osoby ktore u mnie w firmie pracuja za godzien a maja ponizej 21 roku zycia zarabiaja 6,31 na godzine. Przepis mowi o tym ze mozesz zarabiac mnie XXX bo masz ponizej 21 lat ale to nie znaczy ze nie mozesz zarabiac n[p 6,31 badz wiecej. To wszystko zalezy od pracodawcy badz agencji...
Witam. W niedzielę (22 czerwca) wylatuję z Wrocławia do Londynu o 10:30 linią Ryanair. Jest to mój pierwszy lot, więc szukam kogoś kto by mną troszkę pokierował, zwłaszcza że z Londynu muszę dostać się do Reading. Leci ktoś wtedy? :)
Hey czy słyszeliscie o wyjeżdzie dzięki au pair?
Własnie mam zamiar jako au pair wyjechać
Jesli ktos juz był na takim wyjezdzie proszę dać znać :)
Witam, planuje wyjazd do UK na styczeń/luty 2015, jestem tegoroczna maturzystka, wyjazd plabuje na 2015 ponieważ chcę odłożyć trochę na wyjazd i czekam na decyzję o otrzymaniu stażu. potrzebuje osoby, która bylaby w stanie pomóc trochę w ogarnieciu pokoju i pracy (wyjechac planuję z narzeczonym). [gg] ( bardzo proszę o napisanie, nie jest istotne miejsce w jakie mielibysmy się wybrać) potrzebuje rozmowy aby trochę się w temacie odnaleźć.
Hej!
Mam takie szczere pytanie do ludzi ,którzy mieszkają i żyja w Angli czy naprawdę jest tak ciężko tam sobie coś ogarnąć bez znajomości?
Witam serdecznie.
Jestem krępym 20 - latkiem, który poszukuje pracy na terenie UK, gdziekolwiek tak naprawdę, w budownictwie, stolarstwie i podobnych profesjach, do których mógłbym się przyuczyć pracując jako pomocnik i zdobyć doświadczenie.
Jestem świadomy, że jest to cel dość trudny do zrealizowania, szczególnie dlatego, że nie mam żadnego doświadczenia w tych zawodach, jedynie 3 miesiące pracy w hucie szkła, ale jeśli ktoś miałby jakiś namiar, ewentualnie mógł pomóc z całym procesem lub z samym szukaniem pracy, byłbym wdzięczny.

Wylot mógłby odbyć się kiedykolwiek, z angielskim nie sądzę bym miał problemy, ale z pewnością zajmie mi jakiś czas przyzwyczajenie się do języka.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, proszę o kontakt [gg] , e-mail: [email] tel. 512 473 120 lub nawet Facebook (Bartosz Ogrodowczyk) czy Twitter (@BOgrodowczyk). Pozdrawiam.
Witam.
Nie jest ciezko z praca jezeli ktos chce to znajdzie bez problemu prace. Ja tutaj mieszkam i pracuje i nie narzekam i nieznam osoby ktora by tutaj przyleciala i wrocila bo pracy nie ma. Wiadomo na poczatku nie zawsze jest lekko ale wszystko idzie zrobic :)
Hej, Jeśli ktoś jest w stanie polecić jakieś fajne mieszkanko czy pokój w Manchesterze to bardzo proszę o kontakt.
Cześć!
Bardzo chciałabym wyjechać do Anglii do pracy mniej więcej od 7.07. Szukam w sumie kogoś kto by pomógł w ogarnięciu pracy, albo po prostu doradził itp.
Mniej więcej mam już coś na oku jeśli chodzi o prace, ale jest to mój pierwszy wyjazd i nie chciałabym się sama rzucać na głęboką wodę, wiadomo w towarzystwie raźniej, albo chociaż z jakim teoretycznym "doświadczeniem".
Dodam jeszcze, że praca interesuje mnie na okres wakacyjny do września.
[gg]
edytowany przez Sorpresa7: 25 cze 2014
Jak już pisałem wcześniej teraz też potrzeba będzie kilku pomocników na budowę,stawka około 6f godz.na początek na rękę.
Proszę przemyśleć czy to się komuś opłaca czy nie to z sobota około 360f na tydz,proszę odliczyć sobie koszt jakiegoś pokoju,biletu i jedzenia.
Jeśli kogoś nie stać po przyjeździe tutaj na wynajem pokoju, zapłacenia depozytu i niema odlozonej kasy na start w UK,to proszę nie marnować mojego i waszego czasu......
Mmogę pomoc na starcie,Ale nie będę nianczyl nikogo, nie będę jeździł z nim i pokazywał gdzie ma wysiąść i na jakiej stacji,bo mam rrodzinę której muszę też poświęcać czas....
Więc jak co to osoby ogarnięty,,,,,ale naprawdę ogarniete
edytowany przez poligon123: 26 cze 2014
Cytat: poligon123
Jak już pisałem wcześniej teraz też potrzeba będzie kilku pomocników na budowę,stawka około 6f godz.na początek na rękę.
Proszę przemyśleć czy to się komuś opłaca czy nie to z sobota około 360f na tydz,proszę odliczyć sobie koszt jakiegoś pokoju,biletu i jedzenia.
Jeśli kogoś nie stać po przyjeździe tutaj na wynajem pokoju, zapłacenia depozytu i niema odlozonej kasy na start w UK,to proszę nie marnować mojego i waszego czasu......
Mmogę pomoc na starcie,Ale nie będę nianczyl nikogo, nie będę jeździł z nim i pokazywał gdzie ma wysiąść i na jakiej stacji,bo mam rrodzinę której muszę też poświęcać czas....
Więc jak co to osoby ogarnięty,,,,,ale naprawdę ogarniete

Byłbym zainteresowany . Proszę tylko powiedzieć kiedy byłby dokładnie wyjazd i jakie miasto ?
Cytat: feneu
Cytat: poligon123
Jak już pisałem wcześniej teraz też potrzeba będzie kilku pomocników na budowę,stawka około 6f godz.na początek na rękę.
Proszę przemyśleć czy to się komuś opłaca czy nie to z sobota około 360f na tydz,proszę odliczyć sobie koszt jakiegoś pokoju,biletu i jedzenia.
Jeśli kogoś nie stać po przyjeździe tutaj na wynajem pokoju, zapłacenia depozytu i niema odlozonej kasy na start w UK,to proszę nie marnować mojego i waszego czasu......
Mmogę pomoc na starcie,Ale nie będę nianczyl nikogo, nie będę jeździł z nim i pokazywał gdzie ma wysiąść i na jakiej stacji,bo mam rrodzinę której muszę też poświęcać czas....
Więc jak co to osoby ogarnięty,,,,,ale naprawdę ogarniete

Byłbym zainteresowany . Proszę tylko powiedzieć kiedy byłby dokładnie wyjazd i jakie miasto ?

.....Londyn.....Kiedy- kwestia dogadania
Smieszy mnie podejscie ludzi ktorzy pisza tutaj ze szukaja pracy i zostawiaja swoj nr gg albo meila czy tel zeby sie z nimi skontaktowac... ludzie przeciez to wam powino zalezec zeby prace znalesc i sie odezwac do osob, a nie czekac az ktos do was napisze ze jest praca tak samo wyglada szukanie przez niektorych ludzi pracy w UK mysla ze praca sama do nich przyjdzie ... z takim podejsciem to mozecie sobie darowac wyjazd do UK w sumie gdziekolwiek wyjazd takie moje zdanie.

Poligon o stronie pogadamy jak bedziesz mial chwile czasu odezwij sie do mnie na gg ... teraz mam sporo czasu zeby strone dokanczyc gdyz mam zlamana noge a dokladnie stope wiec 2 miesiace na chorobowym. A co do ISS to sie walnalem chodzilo mi o NIN :)
edytowany przez senti87: 27 cze 2014
Cytat: senti87
Smieszy mnie podejscie ludzi ktorzy pisza tutaj ze szukaja pracy i zostawiaja swoj nr gg albo meila czy tel zeby sie z nimi skontaktowac... ludzie przeciez to wam powino zalezec zeby prace znalesc i sie odezwac do osob, a nie czekac az ktos do was napisze ze jest praca tak samo wyglada szukanie przez niektorych ludzi pracy w UK mysla ze praca sama do nich przyjdzie ... z takim podejsciem to mozecie sobie darowac wyjazd do UK w sumie gdziekolwiek wyjazd takie moje zdanie.

Poligon o stronie pogadamy jak bedziesz mial chwile czasu odezwij sie do mnie na gg ... teraz mam sporo czasu zeby strone dokanczyc gdyz mam zlamana noge a dokladnie stope wiec 2 miesiace na chorobowym. A co do ISS to sie walnalem chodzilo mi o NIN :)

.........tu jest więcej ludzi ciekawych co zadaja. pytania,jak jest w UK,jak tam się żyje itp.
.........bo ludzi co chcą wyjechać to jest chyba bardzo mało z tego forum.
.........ją już przerabialem pytania typu czy przysle mu ktoś umowę do polski itp.itd.
........albo jakiś koleś się odzywa i pisze mi o pracy,etc....ja poprosiłem go o nr.tel.bo jest mi łatwiej dzwonić jak pisać,to mi wywalił z tekstem.,,ze nie daje nr.osobom nie znajomym.......to ja piszę jak chcę przyjechać,jak????????Tak samo ile kasy trzeba mieć na wynajem, depozyt ,życie bilety.1sza wypłata jest też nie raz z tygodniowym opóźnieniem''''''''''---to proszę się zastanowić co piszecie że możecie jechać Od zaraz-bo tak naprawdę to jeszcze niektórzy z was za rok nie wyjadą,tylko będą pisać.
edytowany przez poligon123: 28 cze 2014
Dokladnie Poligon zgadzam sie z toba w pelni... Napisz do mnie na gg bo stracilem liste kontaktow... masz moje gg chyba jeszcze chyba ze skaskowales... Prawda jest taka ze jak napisales ze wiekszosc ludzi tylko pyta a pozniej glucho ... Apeluje do ludzi ktorzy maja zamiar pisac pytania jak tu jest i wogle poszukajcie sobie w google tam znajdziecie odpowiedz ... bo naprawde nie mam ochoty pisac po 50 razy to samo co napisalem tutaj juz nie raz ja czy moj przedmowca Poligon ... A ktos kto wyjezdza w przyszlym roku i teraz sie pyta o prace to mnie tez dziwi ... przeciez wszystko do tego czasu sie moze zmienic. Pamietajcie ze nikt nie bedzie dla nikogo trzymal miesiac czy poltora pokoju bo masz zamiar wyjechac jak w tym czasie moze sobie kogos znalesc i miec ztego pieniadze...

Ostatnie moje primo pamietajcie ze ja jak i zarowno kolega Poligon nie jestesmy agencja czy posrednikiem pracy pomagamy z wlasnej woli i jak napisze do nas 10 osob dziennie z tymi samymi pytaniami na ktore mozna znalesc odpowiedz tutaj na forum wystarczy poczytac to sie odechciewa albo pisza pytaja sie sa gotowi do wyjazdu a nagle nawet nie napisza ze rezygnuja czy cos innego tylko glucha cisza... przez takich ludzi ci ktorzy chca naprawde wyjechac i maja pieniadze i sa gotowi traca bo w pewnym momencie cierpliwosc sie skaczy ... Apeluje o niezawracanie Dupy glupimi pytaniami ....

Ani ja ani Poligon nie powie ze na 1000% bedzie ta praca bo pamietajcie wszystko moze sie zmienic w ciagu godziny czy 2 a niektorzy z was chcieliby zebysmy im umowy do Polski wyslali moze jeszcze za was poszli do pracy.... Zastanowcie sie zanim napiszecie ...

Pozdrawiam
Jakby ktos chcial wesprzec moj projekt mianowicie tworze strone gdzie bedzie katalog firm ktore szukaja ludzi do pracy i ogolnie to prosze o rejestracje na strone www.moja-anglia.pl
Strone tworze i bedzie caly czas tworzona za wszelka pomoc na stronie bede wdzieczny. Fajnie jakbyscie jakies posty napisali. Z gory dzieki :) Chcialbym aby strona sie rozrosla i wlasnie pomagala takim ludzia jak wy i nie tylko dlatego prosze o rejestracje przeslanie dalej oraz pisania:)

Pamietajcie iz dopiero tworze
edytowany przez senti87: 28 cze 2014
Cytat: senti87
Prawda jest taka ze jak napisales ze wiekszosc ludzi tylko pyta a pozniej glucho ... Apeluje do ludzi ktorzy maja zamiar pisac pytania jak tu jest i wogle poszukajcie sobie w google tam znajdziecie odpowiedz ... bo naprawde nie mam ochoty pisac po 50 razy to samo co napisalem tutaj juz nie raz ja czy moj przedmowca Poligon ... A ktos kto wyjezdza w przyszlym roku i teraz sie pyta o prace to mnie tez dziwi ... przeciez wszystko do tego czasu sie moze zmienic.
Ostatnie moje primo pamietajcie ze ja jak i zarowno kolega Poligon nie jestesmy agencja czy posrednikiem pracy pomagamy z wlasnej woli i jak napisze do nas 10 osob dziennie z tymi samymi pytaniami na ktore mozna znalesc odpowiedz tutaj na forum wystarczy poczytac to sie odechciewa albo pisza pytaja sie sa gotowi do wyjazdu a nagle nawet nie napisza ze rezygnuja czy cos innego tylko glucha cisza... przez takich ludzi ci ktorzy chca naprawde wyjechac i maja pieniadze i sa gotowi traca bo w pewnym momencie cierpliwosc sie skaczy ... Apeluje o niezawracanie Dupy glupimi pytaniami ....

Ani ja ani Poligon nie powie ze na 1000% bedzie ta praca bo pamietajcie wszystko moze sie zmienic w ciagu godziny czy 2 a niektorzy z was chcieliby zebysmy im umowy do Polski wyslali moze jeszcze za was poszli do pracy.... Zastanowcie sie zanim napiszecie ...

Pozdrawiam

Zadałem pytania z prostej przyczyny - nie znam sytuacji w UK, nie znam panujących tam warunków, cen. Równie dobrze można po prostu odpisać, że takie informacje można znaleźć samemu, lub poświęcić chwilę, jeśli naprawdę zależy komuś na pomaganiu i jest w 100% pewien, że chce pomóc, na skompilowaniu listy FAQ i po prostu wklejać ludziom gotowe pytania czy mieć odnośnik do jakiegoś posta. Wtedy ludzie przestaną pytać o pierdoły, przestaną chcieć wyjechać bez żadnych środków do życia.

Co do głupich pytań. Pytania, które zadaje nie są głupie, jedynie mogą być oczywiste - dla was, będących dla miejscu.

Jeśli ktoś nie odpisuje dłuższy czas po zadeklarowaniu wyjazdu, jest po prostu niewychowany. O każdej zmianie wypada informować ludzi, którzy wkładają wysiłek i czas w dopilnowanie czegoś za leniwe dupy innych.

Po rozmowie z poligonem dowiedziałem się tego, co chciałem wiedzieć, konkretnie, szybko i bez słodzenia. "Nie masz środków, by przeżyć przez miesiąc, nie przyjeżdżaj."

Apeluję do wszystkich, którzy chcą pomocy, by ludzi pomagających szanowali i nie zawracali swoimi problemami, banalnymi pytaniami i proszę o docenienie pomocy, za którą nic nie płacicie.

Pozdrawiam.
Senti87 super, że założyłeś takie forum. Będzie na pewno bardzo przydatne. Zresztą jest dosyć proste i przejrzyste, więc każdy się szybko tam odnajdzie. Pozdrawiam! ;))
Temat przeniesiony do archwium.
1111-1140 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia