szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1531-1560 z 3652
Witam.
Poszukuję koleżanki do wspólnego wyjazdu do Anglii. Kolega pomoże nam na stracie. Jeśli jesteś zainteresowana odezwij się.
Wiek: 19-23 l
Nie zaglądałem dawno na to forum,przestrzegam przed ogłoszeniami do restauracji poniżej płacy minimalnej czyli 6.5f za h jest to praca bez umowy nawet bez samozatrudnienia(SE) osoba która zgodzi się na taką pracę będzie całkowicie uzalezniona od ''pracodawcy'' najczęściej emigranta z Azjii, Afryki ''ciapatego'' po pierwsze nie wyrobicie sobie numeru ubezpieczenia bo będziecie formalnie bezrobotne, po drugie nie założycie konta w banku bez np.listu od pracodawcy potwierdzającego zatrudnienie dodatkowo najczęściej mieszkanie jest bez umowy by jeszcze bardziej uzaleznić od ''pracodawcy'', a co do wypłaty czyli w ''następny piątek'' to może wyjść tak ze dziewczyna przepracuje 2tyg i na pytanie o zapłatę zobaczy rozłożony na zapleczu dywanik w celu wiadomym..... Polacy jesteśmy 11lat w UK takie ''prace'' to najgorszy syf wogóle nie polecam restauracji nawet z umową,mniej się nie da zarobić niż 6.5f to po co pchać nię w kłopoty na własne życzenie? Nie dajcie się zwieżć na ''odbiór z lotniska'' , ''pomoc w znalezieniu mieszkania'' w poprzednich postach pisałem dawałem linki i rady są ogłoszenia na miejscu ,nawet jak dostaniecie mieszkanie bez umowy można sobie samemu potwierdzić adres (tylko na potrzeby rejestracji w agencji , w banku to nie przejdzie...)np. wypełniając wniosek on-line o wydanie Tesco Club Card lub zamawiając kartę SIM np giff-gaff, przyjdzie na podany przez Was adres list -wtedy można się udać do agencji pracy z takim listem zarejestrować się a po pierwszym przepracowanym dniu poprosić o potwierdzenie zatrudnienia oraz udać się do banku z pismem już oficjalnym z agencji i zadzwonić o nr ubezpieczenia NIN. Przestrzegam i nie teoretyzuje- znam osoby takze z tego forum które po przyjeździe do Anglii pracowały dla ciapaków w pizzeriach i niestety okazała się to praca darmowa....
Cytat: carlos30a
Nie zaglądałem dawno na to forum,przestrzegam przed ogłoszeniami do restauracji poniżej płacy minimalnej czyli 6.5f za h jest to praca bez umowy nawet bez samozatrudnienia(SE) osoba która zgodzi się na taką pracę będzie całkowicie uzalezniona od ''pracodawcy'' najczęściej emigranta z Azjii, Afryki ''ciapatego'' po pierwsze nie wyrobicie sobie numeru ubezpieczenia bo będziecie formalnie bezrobotne, po drugie nie założycie konta w banku bez np.listu od pracodawcy potwierdzającego zatrudnienie dodatkowo najczęściej mieszkanie jest bez umowy by jeszcze bardziej uzaleznić od ''pracodawcy'', a co do wypłaty czyli w ''następny piątek'' to może wyjść tak ze dziewczyna przepracuje 2tyg i na pytanie o zapłatę zobaczy rozłożony na zapleczu dywanik w celu wiadomym..... Polacy jesteśmy 11lat w UK takie ''prace'' to najgorszy syf wogóle nie polecam restauracji nawet z umową,mniej się nie da zarobić niż 6.5f to po co pchać nię w kłopoty na własne życzenie? Nie dajcie się zwieżć na ''odbiór z lotniska'' , ''pomoc w znalezieniu mieszkania'' w poprzednich postach pisałem dawałem linki i rady są ogłoszenia na miejscu ,nawet jak dostaniecie mieszkanie bez umowy można sobie samemu potwierdzić adres (tylko na potrzeby rejestracji w agencji , w banku to nie przejdzie...)np. wypełniając wniosek on-line o wydanie Tesco Club Card lub zamawiając kartę SIM np giff-gaff, przyjdzie na podany przez Was adres list -wtedy można się udać do agencji pracy z takim listem zarejestrować się a po pierwszym przepracowanym dniu poprosić o potwierdzenie zatrudnienia oraz udać się do banku z pismem już oficjalnym z agencji i zadzwonić o nr ubezpieczenia NIN. Przestrzegam i nie teoretyzuje- znam osoby takze z tego forum które po przyjeździe do Anglii pracowały dla ciapaków w pizzeriach i niestety okazała się to praca darmowa....

....z ta praca to się zgodzę z tobą!
--ale skąd ty bierzesz takie informacje ze aby założyć konto w banku czy ustawić spotkanie o nr NIN trzeba poświadczenie adresu.......TO NIE JEST PRAWDA.Masz stare informacje musisz je zaktualizować !
Do założenia konta w banku jest potrzebny paszport lub dowód osobisty i dane adresu na który przyjdą karta pin czeki.
I to samo ma się do rezerwacji terminu NIN!
edytowany przez poligon123: 16 lut 2015
Witam !

Mam na imię Mateusz lat 21, razem z moim kolegą planujemy w Maju wyjazd do pracy w Anglii. Pochodzimy z małej miejscowości w województwie Wielkopolskim, szukamy kogoś kto już wcześniej wyjeżdżał do Anglii w celach zarobkowych i mógłby nam trochę o tym opowiedzieć. Druga sprawa wygląd tak czy orientuje się ktoś może czy jest w Poznaniu jakaś agencja pracy która poszukuje pracowników do pracy w Anglii ( oczywiście wszystko legalnie ). I czy ktoś z was wybiera się może w Maju do Anglii do pracy ? jeśli tak podaje niżej swojego e-maila: [email]
gdyby ktoś coś wiedział wdzięczny byłbym za pomoc.

Pozdrawiam ! :D
Witam.Ja również szukam kompana/kompanki do podróży na wyspy. Mam 22 lata . Jestem po technikum elektronicznym . Planuje wyjechac na polnoc Anglii (Manchester lub okolice Liverpoolu) .Pracowalem wcześniej za granicą fizycznie wiec wiem jak sytuacja naprawde wyglada . Moj angielski w bardzo dobrym stopniu ,w pismie i w mowie. Jesli jestes z wojewodztwa malopolskiego albo podkarpackiego ,chcesz wyjechac to daj znac . Jesli nie znasz jezyka ,badz znasz ale na bardzo podstawowym poziomie to nie marnuj swojego i mojego czasu . Przed wyjazdem chcialbym sie spotkac zeby Cie poznac bo z zupelnie obca osoba nie zaryzykuje wyjazdu. Jestes zainteresowany/na ? Prosze napisz na moj e-mail : [email] . Pozdrawiam
Witam, mam na imię Damian 26lat jestem ze Śląska, poszukuję chętnej oraz zdecydowanej osoby najlepiej w podobnym wieku (ale nie koniecznie) która chciała by wyjechać do pracy za granicę UK - Londyn, wiadomo we dwójkę raźniej oraz tańsze mieszkanie. Szukam zdecydowanej osoby która do miesiąca czasu mogła by wyjechać, szukam osobę zdecydowaną w 100% nie jadącą z myślą wycieczki do Londynu, tylko przede wszystkim pracowaniu na dłuższy okres czasu. Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę napisać, przed wyjazdem chciałbym się spotkać i poznać z Tobą, jeżeli ktoś nie jest zdecydowany to proszę nawet nie pisać, pozdrawiam, miłego dnia. Więcej informacji udzielę -> e-mail: [email] oraz nr [gg]
Hejka wszystkim
mam na imię Ania, mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu. W marcu planuję wyjazd do UK. Docelowe miejsce jeszcze nie ustalone :) szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu, poszukiwania mieszkania i pracy;) wiadomo że w kupie raźniej :p jeśli ktokolwiek zainteresowany zapraszam na prv :) pozdrawiam
do poligon: ja napisalem ''nie wyrobicie sobie numeru ubezpieczenia bo będziecie formalnie bezrobotne'' -odnosnie pracy na czarno , nie pisalem ze bez potwierdzonego adresu nie ustawicie spotkania o NIN...., co do banku mozna co najwyzej probowac otworzyc konto na polski dowod czy paszport np w Lloyds czy Barclays ale to probowac podkreslam bo im tez zalezy na wartosciowym kliencie a nie takim co po miesiacu ucieknie i ''zapomni'' zamknac konto, jednym sie udaje tak z ulicy a drudzy bez umowy od landlorda lub listu od pracodawcy ani rusz, generalnie przedstawilem sposob ktory dziala jak w banku wyjdzie lipa i nie ma umowy na pokoj- to trzeba cos zamowic online(np.Teco Club Card szybko przychodzi i jest w miare wiarygodny) i z tym listem z Tesco jako potwierdzenie adresu zarejestrowac sie w agencji , po pierwszym przepracowanym dniu wziasc od nich zaswiadczenie o zatrudnieniu i udac sie do banku i zadzwonic o NIN a dlatego zadzwonic o NIN wlasnie wtedy bo sie pytaja dlaczego aplikujemy- to odpowiadamy ze dlatego ze zaczelismy prace, praca na pierwszym miejscu a nr konta mozna zawsze doniesc agencji przed pierwsza tygodniowka...
Witam szukam jakiejś dziewczyny do wyjazdu za granice chodzi mi o kogos ze śląska prosze o kontakt na maila [email]
WITAM SZUKAM chętnej dziewczyny do wyjazdu we dwie zawsze razniej SZUKAM OSOBY ZE ŚLASKA PROSZE O KONTAKT MAILOWY [email]
Witam, 19latka poszukuje chętnej osoby do wyjazdu za granicę. Ja jestem z Rzeszowa, więc najlepiej kogoś z tych okolic. Proszę o wiadomość - [email]
Witam,
Jak większość z was planuje wyjechać do Anglii. Na początku znalazłam pracę sezonową ale gdzieś od października chciałabym zaczepić się w jakiejś fabryce w okolicy Birmingham. Może ktoś słyszał o jakiejś fabryce w tamtych okolicach i mógł by mi pomóc na tzw" starcie"
? Może poligon123 ma dla mnie cenne rady? proszę piszcie na: [email]
Cytat: carlos30a
do poligon: ja napisalem ''nie wyrobicie sobie numeru ubezpieczenia bo będziecie formalnie bezrobotne'' -odnosnie pracy na czarno , nie pisalem ze bez potwierdzonego adresu nie ustawicie spotkania o NIN...., co do banku mozna co najwyzej probowac otworzyc konto na polski dowod czy paszport np w Lloyds czy Barclays ale to probowac podkreslam bo im tez zalezy na wartosciowym kliencie a nie takim co po miesiacu ucieknie i ''zapomni'' zamknac konto, jednym sie udaje tak z ulicy a drudzy bez umowy od landlorda lub listu od pracodawcy ani rusz, generalnie przedstawilem sposob ktory dziala jak w banku wyjdzie lipa i nie ma umowy na pokoj- to trzeba cos zamowic online(np.Teco Club Card szybko przychodzi i jest w miare wiarygodny) i z tym listem z Tesco jako potwierdzenie adresu zarejestrowac sie w agencji , po pierwszym przepracowanym dniu wziasc od nich zaswiadczenie o zatrudnieniu i udac sie do banku i zadzwonic o NIN a dlatego zadzwonic o NIN wlasnie wtedy bo sie pytaja dlaczego aplikujemy- to odpowiadamy ze dlatego ze zaczelismy prace, praca na pierwszym miejscu a nr konta mozna zawsze doniesc agencji przed pierwsza tygodniowka...

.....ty uważasz ze osoba bezrobotna nie może wyrobić sobie nr NIN?
......bo naprawdę nie ogarniam.
Ale jeszcze raz pisze teraz może tak
-DO WYROBIENIA NR NIN NIE TRZEBA POTWIERDZENIA ADRESU ANI MIEĆ PRACY.....można wyrobić nr NIN szukając pracy.
ABY ZAŁOŻYĆ KONTO W BANKU MUSISZ TAM TYLKO PÓJŚĆ PODAĆ ADRES I PO SPRAWIE.
Czy to HSB,czy LLOYDS,BARCLAYS itp.
Cytat: carlos30a
to praca bez umowy nawet bez samozatrudnienia(SE)

.....to praca bez umowy nawet bez samozatrudnienia/TAK NAPISAŁEŚ
------myśle ze nie wiesz co to znaczy nawet,bo jak byś wiedział to nie pisalalbys tak.....bo aby być oficjalnie samozatrudnionym trzeba mieć NIN a potem otworzyć UTR ..bo inaczej się nie da.
Wiec nie da być się (oficjalnie)samozatrudnionym w drugim dniu przyjazdu .......ALE DA SIĘ STWIERDZIĆ ZE COŚ TAM USŁYSZAŁEŚ ,ZE COŚ TAM WIESZ ALE TO SĄ ŚLADOWE INFORMACJE I DO DUPY
Cześć . rodzeństwo szuka osób chętnych do wspólnego wyjazdu. Mile widziane osoby z Łodzi z dobrą znajomością języka.. my tez mamy dobry angielski. Wyjazd Luty lub Marzec [email]
Cześć.Mogę zabrać ze sobą 1 osobę do pracy w szklarni w Londynie. Wyjazd między 23cim a 26tym lutym. Mieszkanie,konto w banku oraz nin wszystko zostanie załatwione. Jedyny wymóg to komunikatywna znajomość j.angielskiego i chęć szybkiego wyjazdu w podanym przezemnie terminie. Chętnych do wyjazdu zapraszam na priv, udzielę więcej szczegółów
Siema, szukam rówieśnika do wyjazdu do UK konkretnie Londyn chyba że masz lepsze propozycje,ja 23l,angielski komunikatywany,jestem z małopolskiego,pisać na priv.
Witam, planuję w MARCU wyjechać do Anglii, OKOLICE LONDYNU, mam 21 lat i dobrze znam angielski, szukam natomiast drugiej chętnej osoby do wspólnego wyjazdu, w podobnym przedziale wiekowym, ponieważ jestem z PODKARPACIA i chciałbym wylecieć z RZESZOWA więc ktoś z tego regionu, nieważne czy chłopak czy dziewczyna, zna czy nie zna angielskiego, w dwie osoby zawsze raźniej damy sobie radę, jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać na [email] dodam że z zainteresowanym/ną chciałbym się wcześniej spotkać. TYLKO ZDECYDOWANE OSOBY.
do GURU tego forum ,zaczyna sie widze ''polskie piekielko'' tak tak cos podslyszalem to sa sladowe informacje.... kazde moje zdanie jest przemyslane i moglbym napisac osobny artykul na kazdy z tematow jakie poruszylem- takim chlopaczkom z budowy jak Ty to ja pomagalem zakladac dzialalnosci pisze skrotowo nie do Ciebie tylko do innych, myslisz ze osobie ktora przyjedzie pierszy raz- jakis ciapaty z kebabu rozjasni w glowie co to jest SE ,UTR , NIN i ze pokaze jak wystawic fakture bo taki to on bedzie uczciwy?NIE, dlatego napisalem ze ''praca bez samozatrudnienia czy bez umowy''-dlatego bo nikt nie pomoze na miejscu i nie pokieruje , ja bylem samozatrudniony bez NIN dzieki swojej wiedzy , mozna podac date do 3miesiecy wstecz na aplikacji o SE ale jak juz mamy NIN i ja tak zrobilem poprostu pobrali mi insurance class 2 przez direct debit za okres jaki ja wskazalem siebie jako oobe samozatrudniona i zahaczyl o czas gdy bylem bez NIN- a firma dla ktorej pracowalem nie pytala sie NIN wystawilem im fakture i placili tylko ze nie kazdy po przyjezdzie ma wiedze jak i co zalatwic i jakie sa procedury i czas oczekiwania krok po kroku, gdy by to bylo takie proste jak sie ludziom takim jak Ty wydaje to nie bylo by takiego zamieszania -tylko pierwszego dnia po przylocie ludzie zakladali by konta aplikowali o NIN i rejestrowali sie w dziesieciu agencjach pracy naraz. Tak w Anglii zakladaja konto w banku na ladne oczy jak ktos wyduka swoj adres z kartki, to ja jutro sprobuje aplikowac pojde z samym polskim dowodem do kilku bankow.... normalnie jak w Polsce...-jednym ie udaje a innym NIE, a insurance rozdaja jak cieple buleczki wszystkim ''poszukujacym pracy'' to normalnie bajka ...to moze zmien forum na to dla osob ktore otrzymaly decyzje odmowne o nadaniu numeru ubezpieczenia mysle ze ze swoimi madrosciami moglbys pocieszyc takm troche osob...pozdrawiam ubawiony
Nie interesuje mnie do kogo ty to piszesz ale wprowadzasz ludzi w błąd i zniechecasz ich do przyjazdu......i ja myśle ze u ciebie to tak jest jak u ruskich,jakoś inaczej.
Ja teraz podaje nazwy użytkowników którzy tu przyjechali z tego forum i niech każdy czytający zapyta czy mieli problem z Nr NIN ,czy otwarciem konta w banku.
monisiiaa133(są tu we dwójkę)
krzychkrzchu(przyjechali we dwóch ,dojechał jego brat z kolega).
I od początku stycznia 20innych osób tez nie mieli najmniejszego problemu ani z nr.nin ani z kontem bankowym
Tak właśnie jest ze nr NIN rozdają jak ciepłe bułeczki....może kilka lat temu były inaczej ale teraz to sie zmieniło.
Wiec dalej twierdze ze nie zaktualizowałes informacji i to co piszesz to są jakieś pierdoły,bo NIEMA TAK ZE SĄ JAKIEŚ PROBLEMY Z NIN CZY Z KONTEM BANKOWYM.
Kiedys tak bylo. Slyszalem o tym samym i przed zalozeniem konta w banku poszperalem na necie gdzie wymagaja potwierdzenia zamieszkania, a gdzie nie, i wyskoczyly 2 banki, o ktorych ktos pisal ze nie jest to wymagane, np Lloyds, tam tez zalozylem bez problemow.

Jak umawialem sie na spotkanie w sprawie NINu to pytali mnie o adres zamieszkania w UK, cel pobytu, podali mi datę spotkania, potem na ten adres przyszlo potwierdzenie z data spotkania, a potem takze i tymczasowy NIN, a w koncu permanetny. Pracownicy w urzedzie byli b. mili :). Jedyny warunek to chyba czyste crime records.

Jedne agencje wymagaja tego numeru, inne nie, w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.
Cytat: HeadAhead
........w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.

•••••ciekawe•••••nie mogę pojąć czemu żałowałeś ze wyrobiłes Nr NIN ?
edytowany przez poligon123: 23 lut 2015
Uwaga na numery: 744[tel]i 7552527465, niby szukają osób do pracy w Manchesterze, skontaktowałem się z nimi mailowo i obiecali tanie mieszkanie 240 F/miesiąc w pełni wyposażone, każą wysłać skan biletu, potem mają już pewność, że jesteś zdecydowany i następnego dnia dzwonią(mimo, że nie podawałem im numeru, lol) i mówią, że musisz w ciągu 2 godzin wysłać z góry 240F na ich konto i wtedy niby wysyłają potwierdzenie zakwaterowania haha. Powiedziałem im, że nie mogę wysłać dziś, koleś powiedział, że za mnie wyłoży i że właśnie jedzie do tej agencji od mieszkania, niby ok, ale dzwoni 2 dni później, czy jestem w stanie w ciągu 1 godziny wysłać kasę, bo jak nie to mają dużo zgłoszeń i biorą kogo innego, powiedziałem, że nie i przerywają połączenie ;P Widać, jak za mnie założył haha.
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
........w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.

•••••ciekawe•••••nie mogę pojąć czemu żałowałeś ze wyrobiłes Nr NIN ?

w sumie to odpowiedz na to pytanie jest uwzglednione w cytowanej przez ciebie wypowiedzi
Cytat: HeadAhead
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
........w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.

•••••ciekawe•••••nie mogę pojąć czemu żałowałeś ze wyrobiłes Nr NIN ?

w sumie to odpowiedz na to pytanie jest uwzglednione w cytowanej przez ciebie wypowiedzi

....zeby normalnie zyc,pracowac,NIN jest potrzebny.
Zeby nawet zapisać sie do lekarza jest potrzebny NIN.
Nie mogę tez zrozumieć jakim cudem więcej pieniędzy szło ci na tax,jak już miałeś NIN?
Są firmy co składasz aplikacje do pracy online i jak nie masz nr NIN to ci nawet system nie przepuści ......wiec to ze piszesz ze zalowalowales ze wyrobiles nr.nin to jest dla mnie nie zrozumiałe.
Nr NIN to podstawa.
Cytat: Annkain
Uwaga na numery: 744[tel]i 7552527465, niby szukają osób do pracy w Manchesterze, skontaktowałem się z nimi mailowo i obiecali tanie mieszkanie 240 F/miesiąc w pełni wyposażone, każą wysłać skan biletu, potem mają już pewność, że jesteś zdecydowany i następnego dnia dzwonią(mimo, że nie podawałem im numeru, lol) i mówią, że musisz w ciągu 2 godzin wysłać z góry 240F na ich konto i wtedy niby wysyłają potwierdzenie zakwaterowania haha. Powiedziałem im, że nie mogę wysłać dziś, koleś powiedział, że za mnie wyłoży i że właśnie jedzie do tej agencji od mieszkania, niby ok, ale dzwoni 2 dni później, czy jestem w stanie w ciągu 1 godziny wysłać kasę, bo jak nie to mają dużo zgłoszeń i biorą kogo innego, powiedziałem, że nie i przerywają połączenie ;P Widać, jak za mnie założył haha.

............mi sie udało tam dodzwonić,i tak 99,99 to ściema......
edytowany przez poligon123: 23 lut 2015
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
........w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.

•••••ciekawe•••••nie mogę pojąć czemu żałowałeś ze wyrobiłes Nr NIN ?

w sumie to odpowiedz na to pytanie jest uwzglednione w cytowanej przez ciebie wypowiedzi

....zeby normalnie zyc,pracowac,NIN jest potrzebny.
Zeby nawet zapisać sie do lekarza jest potrzebny NIN.
Nie mogę tez zrozumieć jakim cudem więcej pieniędzy szło ci na tax,jak już miałeś NIN?
Są firmy co składasz aplikacje do pracy online i jak nie masz nr NIN to ci nawet system nie przepuści ......wiec to ze piszesz ze zalowalowales ze wyrobiles nr.nin to jest dla mnie nie zrozumiałe.
Nr NIN to podstawa.

nawet zerknalem do payslipa czy aby sie nie pomylilem. przed wyrobieniem NIN w rubryczce NI widniało 0. po tym natomiast byl jakiś % z wyplaty przeznaczany
Cytat: HeadAhead
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
Cytat: poligon123
Cytat: HeadAhead
........w sumie to zalowalem ze go wyrobilem bo tylko wiecej pieniedzy szlo na tax, ale na pewno sie przyda jeszcze.

•••••ciekawe•••••nie mogę pojąć czemu żałowałeś ze wyrobiłes Nr NIN ?

w sumie to odpowiedz na to pytanie jest uwzglednione w cytowanej przez ciebie wypowiedzi

....zeby normalnie zyc,pracowac,NIN jest potrzebny.
Zeby nawet zapisać sie do lekarza jest potrzebny NIN.
Nie mogę tez zrozumieć jakim cudem więcej pieniędzy szło ci na tax,jak już miałeś NIN?
Są firmy co składasz aplikacje do pracy online i jak nie masz nr NIN to ci nawet system nie przepuści ......wiec to ze piszesz ze zalowalowales ze wyrobiles nr.nin to jest dla mnie nie zrozumiałe.
Nr NIN to podstawa.

nawet zerknalem do payslipa czy aby sie nie pomylilem. przed wyrobieniem NIN w rubryczce NI widniało 0. po tym natomiast byl jakiś % z wyplaty przeznaczany

.........nie będziemy dalej sie przegadywac itp.
-ale naprawdę jestes pierwsza osoba co spotkałem ze żałuje ze wyrobiła nr NIN,/i chyba nie wiesz tak do końca na co ten nr jest potrzebny.
Zamknijmy ten temat .
edytowany przez poligon123: 23 lut 2015
Dzisiaj bylem w NatWest banku chcieli prawo jazdy angielskie lub wypis z listy wyborcow, a jak mamy konto w innym banku to list z innego banku w zamknietej kopercie, spotkalem tez znajomych Polakow niedawno odmowili jednemu z nich zalozenia konta w HSBC z powodu nieznajomosci angielskiego bo kolega za niego wszystko mowil ...wiec jednak Lloyds Bank lub Barclays jak pisalem wczesniej tam powinien skierowac swoje pierwsze kroki swiezo upieczony emigrant bo tam jest najwieksza szansa zalozenia konta,ze wszystkich bankow w UK. Co do NIN-u niech kazdy sobie zalatwia i dzwoni kiedy mu sie podoba jedni dzwonia odrazu inni jak przepracuja chociaz jeden dzien , a na NIN i tak trzeba czekac a przez ten czas mozna utonac jak sie ma malo kasy wiec praca jest na pierwszym miejscu a spory ''akademickie'' odstawmy na bok... ,ja pomagalem ludziom i zalatwialem sprawy po swojemu i Ty po swojemu kazdy ma swoje patenty- inaczej moze byc w Londynie a inaczej na dalekiej polnocy czy wschodzie Anglii, zachecam forumowiczow ktorzy juz dotarli do UK do dzielenia sie swoimi doswiadczeniami w tym temacie jakim jest konto w banku wraz z podaniem nazwy banku oraz aplikacji o NIN z uwzglednieniem w jakiej byli sytuacji ,z jakimi dokumentami poszli do jobcentre i w jakim rejonie Anglii przebywaja, pozdrawiam forumowiczow
Witam. Mam 21 lat, nigdy nie pracowałem za granicą, jestem ze Szczecina. Nie mam żadnych nałogów, nie planuje wyjadzu, po to aby pić co weekend tylko, żeby odłożyć jakieś pieniądze i możliwie zostać w UK jak najdlużej. Anglieslki na poziomie takim jak mnie w szkole nauczyli, bylem z niego dosyć dobry z podstawowymi pytaniami i komunikacją nie ma żadnych problemów. Osoby mające pewną pracę i zakwaterowanie, chętne pomóc ze wszystkimi formalnosciami na miejscu proszę o kontakt mailowy [email] :)
Temat przeniesiony do archwium.
1531-1560 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia