Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakichś informacji o filologi angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie (ul. Rząsawska)
Jeszcze raz proszę o pomoc, może jednak ktoś coś słyszał o tej szkole?
oł, gad,to tam też jeszcze anglistykę wprowadzili?ostatnio tu ktoś pisał o tej szkole, że rektorem jest magister i że nie dostali zgody na prowadzenie jakiegoś kierunku studiów chyba zarządzania, nie mieli akredytacji, nie wiem nic o angielskim, a nie lepiej gdzieś indziej się wybrać?jest i Kryński, wsl, wsp, nkjo.jeszcze coś z Opolem, ale tam tez odradzaja, bo brak akredytacji.
nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Nie że to konkurencja do WSL i takie tam. O poziomie świadczy fakt, że jedna dziewczyna z mojej grupy powtarzała pierwszy rok i ponownie go nie zaliczyła. Przeniosła się na Rząsawską i bez problemów przyjęli ją na drugi rok.... I świetnie sobie radzi... A sensownego zdania z siebie po ang wydusić nie mogła.
pzdr
hej,moja znajoma konczyla ta szkole jest bardzo zadowolona angielski miala w jednym palcu,uczyla sie za granica jest bardzo zadowolona na drugi rok studjow ze szkoly pojechala do wielkiej brytani tez tem ide i wiemze szkola jest oki papap
ja mam pytanie na jakim poziomie stoi tam angielski, jaka atmosfera i czy szkoła jest prywatna czy państwowa. U góry widze kilka niezbyt zachęcających komentarzy. Prosze też znawców i studentów/studentki o info o dobrej szkole lingwilistycznej. Specjalizacja bez różnicy bo przyda się też innym. Dzieki z góry i pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka