WSL sum Częstochowa - specjalizacja

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Właśnie zapisałam się na magisterskie uzupełniające (anglistyka WSL) i muszę wybrać specjalizację. Czy jeśli wybiorę inną niż nauczycielską to będę mogła bez przeszkód uczyć w szkole? Czy ktoś coś więcej wie o tych specjalizacjach? Która jest fajna? Którą warto wybrać?
Magisterskie na WSL ruszają dopiero w tym roku więc pewnie jeszcze nic nie wiadomo. Będziesz królikiem doświadczalnym :P
Też tam będę tyle ,,,,ze na zaocznych.Pracuję już w szkole od paru lat więc Już Ci odpowiadam-jeśli masz licencjata ze spec.nauczycielską to będziesz mogła,jeśli nie to musisz zrobić SUm o specjalności nauczycielskiej.Inaczej zatrudnią Cię tylko na rok i to pod warunkiem , że podejmiesz od razu naukę na kursie metodycznym który trwa 3 semestry.I to też nie jest pewne bo po 2006 pracować w szkole będą mogły tylko osoby posiadające wykształcenie pełne pedagogiczne.Pozdrawiam.(wszystko jest opisane w rozporządzeniach MENIS)
Ja też na zaoczne. Mam licencjat o specjalności nauczycielskiej, ale tu też wybrałam nauczycielską dla pewności, a ty?
I jakie refleksje po I roku studiow mgr na WSL?Z jakiej specjalizacji piszesz prace? Czy duzo mialas egzaminow i do kiedy trwa sesja letnia?

« 

Pomoc językowa