Lingwistyka UW rekrutacja

Temat przeniesiony do archwium.
Nie rozumiem jednej rzeczy na stronie z rekrutacją na Lingwistykę UW, a mianowicie jest
Przedmiot obowiązkowy

Matura 2010, 2011

Matematyka

Matura 2[tel]

Dowolny przedmiot do wyboru


p. podstawowy x 0,8
albo
p. rozszerzony x 1
tzn. , że mam zdać tylko matmę, czy tez dodatkowo tez przedmiot dowolny?
teraz zdajesz maturę?
nie teraz, ale ciekawi mnie to
będziesz zdawać czy już zdawałaś/eś?
za 2 lata, czy to takie ważne ?
Wyobraź sobie, że tak: uświadom sobie, że na razie nie ma opracowanych zasad rekrutacji obowiazujących za dwa lata, ale że - uwaga, uwaga - odkąd wprowadzono obowiązkową matematykę, punkty z obowiązkowej matematyki liczą się w rekrutacji do ILS.
Czy to rozwiewa Twoje wątpliwości?
It may or may not be important. What definitely is important is your attitude, young lady.
Przecież mówię, że pytam się z czystej ciekawości, a za 2 lata się może zmienić. Jak nie umiesz odpowiedzieć to dziękuję, poczekam na kogoś innego i gitara.
w takim razie nie wiem, czemu pytasz i jakiej odpowiedzi oczekiwałaś.
Pytałam czy TRZEBA ZDAWAĆ DODATKOWY PRZEDMIOT OPRÓCZ OBOWIĄZKOWEJ MATMY - DZIĘKUJĘ
odpowiedź wynikała z tego, co tam było napisane: przedmiot dodatkowy do wyboru jest dla osób z maturą, które nie miały obowiązkowej matematyki.
Informacje o tym, co trzeba zadawać obok obowiązkowej matmy, jest w innej kolumnie tabelki.
edytowany przez mg: 23 kwi 2011
jeany57
Napisze to tylko jeden raz. Dziecko, naucz sie pokory i nie wykrzykuj tutaj na ludzi ktorzy a) chca Ci dac dobra rade, i b) wiedza o czym mowia.
Ty nie wiesz z kim piszesz/rozmawiasz, a 'gembe' rozwalilas na calego. Czy nikt juz nie uczy was, ze jak sie pyta druga osobe, to nie wyskakuje sie z jakims tu bezczelnym attitude.
>>>>> Jak nie umiesz odpowiedzieć to dziękuję, poczekam na kogoś innego i gitara.
do terri: Ty też drzesz mordę z tego co czytam w innych tematach, ale najlepiej innych oceniać :)
albo dobra jest Wielkanoc, nie kłóćmy się. Może źle sprecyzowałam pytanie.
>>>do terri: Ty też drzesz mordę z tego co czytam w innych tematach, ale najlepiej innych oceniać :)
tak, moja kochana, ale ja juz mam swoj wiek i w przeciwienstwie do Ciebie, ja wiem o czym mowie. Na drugi raz pomysl, ze nie masz do czynienia z rowiesnikami z piaskownicy, tylko doroslymi ludzmi.
I ja sie nie kloce, tylko wyrazam swoje zdanie.
ale zbędne są te : z rówieśnikami z piaskownicy i tak dalej. Tylko denerwuje mnie jak ktoś jest na tyle pewny siebie i zakochany w sobie, że każdego ma za głupszego od siebie czy za głupie dziecko z piaskownicy, no ale cóż. Starszy nie znaczy mądrzejszy z tego co widać. Wesołych Świąt
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa