Na jaki uniwersytet z takimi wynikami?

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę pójść na filologie... nie musi być angielska. Moje wyniki to ang pod 94%, roz 69%, niemiecki pod 92 % i polski pod 57 %. Na jaki Uniwersytet do jakiego miasta miałbym szanse się dostac. Proszę o szybkie odpowiedzi.
Niestety na żaden uniwersytet na dzienne się nie dostaniesz. Zostają wieczorowe lub zaoczne ale tam też trzeba przeczytać czy aby nie jest obowiązkowy rozszerzony polski.
Zapisy na studia już się chyba skończyły...
Możliwe że na ATH w Bielsku-Białej i chyba nawet mają rekrutacje jeszcze :P
na dzienne nie ma raczej szans. próbuj na wieczorowe albo zaoczne. są jeszcze dodatkowe nabory (2 i 3) :)
to moze polecicie mi uniwersytety, gdzie mogę studiować zaocznie lub wieczorowo lub prywatne studia, które są na wysokim poziomie? Czy można pogodzić studia wieczorowe z pracą?
https://irk.uw.edu.pl/katalog.php?op=info&id=WZ-FL-JSP-A&kategoria=

być może będzie druga rekrutacja we wrześniu
rozpoczynam w tym roku naukę w nkjo we Wrocławiu. zaocznie;) kolejne nabory trwają. to nie jest prywatna uczelnia. chyba, że nie kręci Cię idea tej szkoły, to chyba raczej nie polecam :P
te studia szkolą przyszłych nauczycieli a ja raczej w tym kierunki nie zmierzam jesli chodzi o języki...zastanawiam sie nad szkolami prywatnymi, mozecie mi polecic jakąs dobre studia?
WSJO w poznaniu
To ja też się podłączę ;) otóż w tym roku pozostaje mi nkjo w Bydgoszczy(jeżeli mnie przyjmą,bo wyniki 16) ale może w przyszłym roku przeniósłbym się na jakiś inny kierunek(najchętniej lingwistyka angielski z francuskim lub z hiszpańskim) moje wyniki z matury
Polski podstawowy 69% ustny 75%
Matematyka 78%
Angielski podstawowy 98% ustny 100% i rozszerzony 92%
Francuski rozszerzony 67%
Myślicie że z takimi wynikiami by mnie gdzieś przyjeli ;) trochę szkoda że nie zdawałem rozszerzonego polskiego i hiszpańskiego chociaż podstawowego... Mam nadzieję że nkjo mi się spodoba tak że nie będę musiał nic zmieniać ale kto wie ;)
Pozdrawiam
A co myślicie o Uniwersytecie Zielonogórskim? Podobno tam jest łatwo się dostać. Teraz są zapisy na drugi nabór...
Na UZ Cię spokojnie przyjmą. Ja będę od października na 3 roku FA i na 2 roku Filologii Romańskiej. Tutaj masz link odnośnie przedmiotów z jakimi będziesz miał styczność na FA
http://www.in.uz.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=115%3A2[tel]specjalnosc-translatoryka&catid=26%3Akatalogi-przedmiotow-filologii-angielskiej&Itemid=11
w razie pytań, pisz na [gg]
btw. Filologia Germańska, Filologia Rosyjska od podstaw, Filologia Romańska od podstaw, wszystko na UZ
Nie wiem tylko czy przyjmią mnie w drugim naborze bo będzie o wiele mniej miejsc. Też chciałem zrobić tak, żeby zacząć studiować na drugim roku FA drugi kierunek, także bardzo odpowiadałaby mi filologia rosyjska od podstaw....
dzisiaj zwolniło się miejsce i dostałem się na Uniwersytet Opolski, dzięki za wszystkie odpowiedzi... i wiadomość dla przyszłych maturzystów: nadzieja umiera ostatnia :D
Temat przeniesiony do archwium.