do starszych kolegów z anglistyki

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77
Dzien dobry, musze chyba wejsc i przypomniec Wam Panowie opowiesc autorstwa La Belle.... Dajcie spokoj, nie ma sensu, to zwykla dziecinada. Wy i takie "dyskusje"? Nie bede sie dluzej rozwodzic ( musze leciec do stajni).
Pozdrawiam
mg, a ja sie dobrze bawie:) bo kasiaaaa sama sobie wystawia swiadectwo, i jednoczesnie na tej bazie mozna zbudowac stereotyp osob studiujacych wieczorowo. Ja go nie buduje, ale inni moga...

pzdr. dla mg
pzdr. not dla kasiiiii
czlowieku ja sie zachowuje malo uprzejmie ??!!!!
to spojrz na te swoje wpisy - to to jest dopiero zenada

tak sie nie zachowuje dorosly czlowiek??

smieszy Cie to ze nie wiedzialam co to jest gramtyka funkcjonalana?? ciekawe czy jak byles w moim wieku to wiedziales hmm moze nie wiedziales bo nie studiujesz wiieczorowo

a poza tym jak spojrzysz do gory to zauwazysz ze byly osoby ktore tez nie wiedzily co to znaczy

myslalam ze ta strona jest fajna ale teraz wiem jedno jest beznadziejna

a to jak sie studiuje to chyba nie ma znaczenia - w koncu pustych ludzi mozna spotkac nawet na dziennych np JULEK (domyslam sie ze studiowles dziennie albo studiujesz)
Kasiu, coś Ty taka nerwowa, co? I już któryś dzień z kolei w zlym humorze. Dlaczego? Skrzywdzil Cię ktoś?
Kasiaaaaaaaa, przeczytaj sobie na spokojnie jeszcze raz wszystko to, co tu napisałaś i zastanów się nad tym. 90% osób na tym forum użyłoby takich samych przymiotników, jakiś użyłaś Ty, by opisać Panów- Przyszłych - Doktorów, aby opisać Ciebie...
PS do Panów- Przyszłych - Doktorów: Zyczyłabym sobie takiej wiedzy o języku, jaką posiadacie Wy. Pozdrawiam
Zyczyłabym sobie takiej wiedzy o
>języku, jaką posiadacie Wy. Pozdrawiam

Co zrozumiale, my sie uczylismy od lepszych od siebie.
ok ok ale ku.... odj..... sie ode mnie i spojrzcie na styl wypowiedzi Julka i mg - zenada to sa osoby wyksztalcone - hehe moze i tak ale bez zadnej kultury osobistej , dla mnie nie liczy sie tytul jaki kto posiada ale kultura osobista , i to jakim sie jest czlowiekiem a wy obydwaj daliscie pelen popis - z reszta nie tylko Julek i mg!!!!!!!

NARA

eva ni mam zlego humoru tylko wkur....a mnie takie osoby tj bufony, egoisci itp itd
Ano jasne ( jak Słoneczko) :-) hehehe
Ja jestem na drugim roku, ale ciągle jeszcze w pieluchach...
Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaa na bis!!!! ...


:-S
kasiu,
tutaj na tych fora sa osoby ktore sa naprawde kulturalne -
prosze nas wszystkich nie obrazac
>ok ok ale ku.... odj..... sie ode mnie i spojrzcie na styl wypowiedzi
>Julka i mg - zenada to sa osoby wyksztalcone

Żenada? Przecież wypowiedzieli się w kulturalny sposób, czego niestety nie można powiedzieć o Twoich postach. Nie chcę być złośliwa, to po prostu prawda!

dla mnie nie liczy sie tytul jaki kto
>posiada ale kultura osobista

To bardzo dobrze. Dlaczego jednak, skoro tak bardzo liczy się dla Ciebie kultura osobista, sama nie zachowujesz się w sposób kulturalny, tylko bez powodu doczepiasz się do Julka i mg, a później jeszcze ich oskarżasz o chamstwo?
>zadnej kultury osobistej , dla mnie nie liczy sie tytul jaki kto
>posiada ale kultura osobista


rotfl
Czy Ty mg, masz coś wspólnego z UWr? prowadzisz tam coś?
pozdrawiam
hey Prepraszam, że sie wtrącam w rozmowe, ale zdaje ktoś moze na AP w krakowie????
a uwazasz ze sposob w jacy koledzy chcieli wyjasnic co oznacza gramtyka funkcjonalana byl ok??!! bo mi sie zdaje ze nie a z chamem to trzeba po chamsku :P

narka
on Ci nie odpowei na to pytanie .... bo tam wogole nie wyklada - smiechu warte to co tutaj pisal o sobie to tylko pic na wode pozdro
Kasiu -
Zycze ci tego, zebys kiedys moze w przyszlosci doszla do tego stopnia wiedzy ktory juz mg ma za soba
kasiaaaaaaaa napisala zebym to przeczytala. Powiem Wam jedno zawiedliscie mnie (w sensie ze coraz czesciej zawodze sie na ludziach - w koncu to prawda ze prawdziwych ludzi jest coraz mniej.....) Daliscie niezly pokaz - z reszta kasiaaaaa tez .... ale w koncu wy ja do tego sprowokowaliscie - umiejcie sie do tego przyznac. Co takiego ta dziewczyna Wam zrobila??!! tylko poprosila o wyjasnienie czego bedzie uczyc sie na zajeciach z gramatyki funkcjonalnej (z reszta to tez mnier dotyczy, i dziekuje za wyjasnienie) ale skoro potraficie pomagac osobom ktore prosze przetlumaczcie ten zwrot to zdanie to umiejcie tez odpowiedziec po ludzku na pytanie kasi a nie robicie wielkie halo. Rozumiem Kasie tez nie bylo by mi milo - w szczegolnosci ze ta strona ma sluzyc pomocy innym. i ona z pewnoscia chciala uzyskac prostej odpowiedzi a wy co z tego zrobiliscie??!! nie mowcie ze wy byscie sie nie zdenerwowali (mowiac delikatnie) jakby ktos po was tak jezdzil??!!!
a i jeszcze jedno jaka opinie po studentach wieczorowych?? tez jestem studentka wieczorowa, i nie zycze sobie zeby ktos mnie obrazal. Chyba nie powinno sie liczyc to jak kto studiuje tylko jaka ma wiedze i jakim jest czlowiekiem, nie mam racji?? (jezeli wiecie co to jest sumienie to chyba przyznacie mi racje) Hmm ja znam wiele osob z wieczorowych (nie mowie o anglistyce, kjs, i innych ale rowniez o innych wydzialach) i musze stwierdzic ze wcale nie sa slabsi czy gorsi a nawet sa takie osoby ktore maja duzo wieksza wiedze od tych ktorzy studiuja/studiowali na dziennych (nie sprzeczajcie sie bo tylko sie osmieszycie niestety po raz kolejny[oczywiscie kasiaaa tez strzelila gafe ale uwazam ze wy rowniez - umiejcie sie tylko do tego przyznac!!! - to moja skromn aprosba :) ]). moim zdaniem studia dzienne to steorotyp - ze tam sa tylko najlepsi, rzeczywiscie trudno jest sie dostac trzeba sie wykazac wiedza ale konczac nie koniecznie ma sie taka wiedze jak student wieczorowy. Kasiaaaaa witaj na forum kto jest z kjs :):):) tam nikt nie bedzie sie tak zachowywac. Poznalam tam lagerkrista i jest on bardzo fajny - duzo mi pomogl i wyjasnil tez co nas czeka w tym 2 semestrze :):):)

pozdro i buziaki dla Lagerkrista :*:*:*:*:*:* takich ludzi sie ceni ;)

Mg skoro konczyles kjs i masz cos jeszcze wspolnego z nim to zapraszam :):):):):):):):):):) z reszta inne osoby tez z kjsu :):) czekam na Was

ale mam prosbe jezeli macie sie zachowywac i byc tacy nie mili to nie przychodzcie
To niestety Kasiiaaaaa zaczęla. Mg odpisal na post Annie, ktora pytala gdzie ta gramatyka funkcjonalna jest, bo ona takiego przedmiotu nie ma, a Kasiaaaaaa naskoczyla na mg, zeby się nie wymądrzal.

Potem Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dostala propozycję poszukania na google, i to się jej strasznie nie spodobalo.

Kasiaaaaaa jest strasznie infantylna osóbką.
Używaj paragrafów, a przy dlugich wpisach rób odstępy miedzy paragrafami, bo się tego czytac nie da.
ja nikogo nie chce bronic bo uwazam ze wszyscy zawniniliscie (niestety :( )

kasiaaa poprosila o pomoc , annie byla zszkokowana i ok, mg odp na 1

roku wieczorowych i tam na 2 lub 3 dziennych ale nie wyjsnil co to takiego

jest!!! a nie chodzilo kiedy moge sie spodziewac "dziwnego przedmiotu"

tylko co to takiego jest

a kasiaaaa juz napisala ze jest z kjs to naprawde nie problem wejsc na te

strone i spojrzec w plan (ta annie chyba tez jest z kjs)


moim zdaniem powinniscie usunac ten temat i poprostu zapomniec o calej

sprawie bo niestety wszyscy wyszliscie na to ze jestescie tylko ludzmi (w

koncu nie ma idealow)


i moim zdaniem Julek za ostro zagral - nie mow ze jego zachowanie nie

wzbudziloby w Tobie agresji (gdyby chodzilo o Ciebie /w koncu w kazdej

kobiecie troche zlosnicy jest ;) /)

pozdro,

i jeszcze raz serdecznie zapraszam na forum kjs kto jest z kjs :):):):):):):) mam nadz ze tam wszystko ulozy sie jak najlepiej
Dorga Pani Katebor

Przyznam się, że odpowiadam na Pani list z pewnym rozbawieniem. Na początek zadam kilka pytań:
1. Kto podał definicje "gramatyki funkcjonalnej"?
2. Kto używał słów obraźliwych?
3. W której wypowiedzi naśmiewałem się ze studentów wieczorowych?

Chciałbym jeszcze wyjaśnić pewne nieporozumienie. Nie kończyłem KJS. Jestem tam wykładowcą. Żeby rozwiać wszelkie watpliwości, zapraszam - najlepiej obie Panie - na mój dyżur w nowym semestrze, we wtorki godz. 12.00-13.30 w pokoju 516.
Jeszcze mam nadzieję, że ta "złośnica" nie wyłazi z Pań na zajęciach. Mło uprzejme odzywki na forum to jedno, ale takie zachowanie wobec wykładowców na zajęciach to coś innego.
no prosze teraz to w końcu odezwał sie głos dżentelmena.

A na moje pytanie nadal nikt nie odpowiedział. Więć moze mógłbys spróbowac mq w końcu jesteś wykładowcą wiec moze masz jakies kontakty..... i znajomych

Chciałabym sie dowiedziec ile mniej wiecej osob składa podania na akademie pedagogiczna w krakowie na anglistyke na dzienne, albo może ile trzeba miec tych procent teraz zeby być w miare pewniakiem. Prosze odpowiedzcie mi w końcu

pozdrawiam
>i moim zdaniem Julek za ostro zagral


ze co ze skierowalem Kasieee do google? Ze bronilem mg, ktorego Kasia posadza o wymadrzanie sie? Ze bronilem sie ta sama metoda, co Kasiaaa???

Czyli wychodzi na to, ze Julek i mg moga byc chlopcami do bicia, ale szanownej Kasiii nie mozna odpowiedziec mniej wiecej jej slowami???

pzdr.
i jeszcze jedna rzecz. Vide: https://www.ang.pl/CZY_O_to_co_chodzi_I_m_gonna_go_27674.html

i wszystko jasne!

pzdr.
a co dokladnie Pana rozbawilo?? i czemu zadaje Pan te pytania??

ad1. wrescie wielkimi trudami zostalo to wyjasnione

ad2. nigdy Panu nie zdarzylo sie przeklnac (w koncu wyprowadziliscie ja z rownowagi - tutaj czepia sie Pan szczegolow prosze wpierw przyjrzec sie zachowniu Julka )

ad3. ciesze sie w takim razie ze nie podziela Pan aluzji Julka
Katebor, przestań już. Kasiaaaa zachowuje się jak narwane źrebię. Każdy jej wpis to !!!!!!!!!!! ?????????? :)))))))))) :()(((((((((((((( i pretensje do calego świata.
Nio, śmieszne było to, że kasiaaaaaa wyładowała chyba całą swoją agresję w tym wątku, a Pani argumenty są wyjątkowo nietrafione. Już czuję, żew zbliżają się kolejne ataki dokazujących w najlepsze pannic, którym się wydaje, że w Internecie mozna napisać wszystko, co ślina na język przyniesie, np. "wreszcie wielkimi trudami", choć wyjaśnienie dotyczące gramatyki funkcjonalnej pojawiło się bardzo wcześnie w przebiegu tej, hm, dyskusji. Ale jak ktoś nie chce widzieć faktów, to ich nie zobaczy.
Mr Julek no kurcze przyznajcie sie ze wszystkich Was ponioslo - nie mozecie tego wrzucic na luz, a nie mozecie zalozyc ze kasiaaaaa miala gorszy dzien /eva ty powinnas to rozumiec/ a wy ja tak dolujecie a to jeszcze bardziej podnosi agresje (drugi kierunek psychologia).

sorka widac ze nic Wam nie wytlumaczylam (zwracam honor eva) mam nadz ze juz wrzucicie na luz i zapomniecie o calej sprawie (tak chyba bedzie najlepiej)

ile sie ma lat jak sie robi doktora????
bo zachowanie typu
pzdr dla mg
pzdr not dla kasiaaaaaa
to chyba bardzo dziecinne /nie uwazacie/ wiec prosze uspokojcie sie
a Drogi Panie Mg niestety po friach juz same sie dowiemy co to takiego gramatyka funkcjonalna - ale dziekuje za szczere checi

no co gonna = going to a to ze kasiaaaaa nie doczytala tematu nie znaczy ze macie ja dyskryminowac , kazdemyu zdarzaja sie bledy, napisala tyle ile wiedziala!!!



nie mowcie ze na i roku od razu byliscie the best (chociaz w to nie watpie)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77

« 

Inne strony do nauki języków