kto w Czestochowie w Wyzszej Szkole Lingwistycznej

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich
mam wazne pytanie
kto studiuje w Wyzszej Szkole Lingwistycznej w Czestochowie
mam wiele pytan, jak tam jest,
czy jest ciezko, jak czesto sa zjazdy i w jakich godzinach
ile egzaminow na semestr i czy sa trudne
i mam wiele wiele wiecej pytan
ale czekam az mi ktos najpierw odpowie!!!
pozdrawiam
czy nikt nie studiuje w Czestochowie na WSL?????
prosze napiszcie cos!!!
ewa
Hej!
Ja tam chodze ale na dzienne, a z tego co widzę to ciebie interesują bardziej zaoczne. Nauki jest dużo , ale w końcu chyba dlatego się wybiera na studia :) Miła atmosfera
Jest średnio cięzko - jestem na zaocznych, nawet bym powiedziala ze łatwo:))))))) wal smiało!
a co chciałabyś studiować w Wyższej Szkole Lingwistycznej?rnPedagogikę czy Filologię?rnja jestem bardzo zadowolona z wyboru tej uczelni, napisz co Cię interesuje, a chętnie podzielę się z Tobą wrażeniami, możesz podać też swojego maila. pozdrawiam
jeśli jestes na zaocznych - jak wygląda sprawa praktyk, noclegów zastanawiam się nad tą szkołą albo AP w Gliwicach albo jakimś SN
Witam bardzo serdecznie! Jestem studentką WSL(studia dzienne). Wybierając się na studia brałam pod uwagę tylko i wyłącznie tą uczelnie-chyba ze względu na dobre opinie jakie słyszałam od kolegów i koleżanek. I wcale się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona ze studiów i chyba nie zamieniłabym je na żadne inne. Nauki oczywiście jest dużo i z pewnościa można tutaj nauczyć się naprawde bardzo dużo ale to oczywiście wszystko zależy od studenta i jego podejścia do nauki. Kadra profesjonalna, rzetelnie przekazująca wiedzę , mająca moim zdaniem bardzo dobre podejście do studentów(nietraktująca studenta jak zło konieczne:)) Jeśli chodzi o zjazdy no to niestety nie udzielę zbytnio informacji bo studiuję dziennie ale oczywiście jeśli tylko są jakieś pytania to ja bardzo chętnie odpowiem. Naprawdę szczerze polecam uczelnię, mimo że czesne nie są oczywiście niskie, to jednak uważam że warto! Atmosfera sprzyja nauce tutaj:) Pozdrawiam i jak tylko sa jakieś pytanka to odpowiem na nie bardzo chętnie.
podaję Ci swój adres [email]
napisz jakie masz pytania związane z Wyższą Szkołą Lingwistyczną w Częstochowie, na pewno Ci odpowiem. Marlena
Marlena,
jak często są zjazdy na WSL - na zaocznych uzupełniających magister. jaki poziom, mozna przezyć pracując 5 dni w tygodniu? jaka atmosfera na uczelni?
z góry dzięki za informację!
ooo mnie tez to interesuje:) jaki poziom na mgr :))
Czy ktoś "przechodził" przez rozmowę kwalifikacyjną? Jak się do niej przygotować na mgr uz?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa