do "rezerwowych" na fil. angielska UJ

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 101
poprzednia |
hej. jestem na liscie rezerwowej ( na lokacie nr 3 - cokolwiek by to nie znaczylo...) i zastanawiam sie czy pisac odwolanie. Wydaje mi sie ze nie, ale chcialabym poznac opinie tych, ktorzy sa w podobnej sytuacji. Zastanawiam sie tez czy postanowiliscie czekac do wrzesnia na 2-gi nabor, czy moze sobie odpusciliscie??
ja co prawda nie jestem na UJ tylko na AP, ale mimo to w podobnej sytuacji jak Ty, bo na 4 miejscu :) I składam odwołanie i Tobie również to radzę. Jednocześnie się muszę złożyć papiery na inny kierunek a jak dostanę się na ang, to będę je przenosić.
Co Ci szkodzi? Raz kozie śmierć. :P

Pozdrawiam
chyba jednak pisanie odwolania w moim przypadku nie ma sensu. Wlasnie dostalam pismo od komisji i zastrzegli sobie, ze odwolania mozna skladac tylko, jesli sie nie zgadzasz z opinia komisji, tzn. jesli uwazasz ze zle ci policzyli punkty itp. Wiec nie pozostaje mi nic innego tylko czekac...
mam niedyskretne pytanie - jakie mieliscie wyniki z matury ?
rzeczywiscie niedyskretne;-) ja zdawalam stara mature, wiec moje wyniki nikogo nie obchodza ( a szkoda, bo sa calkiem niezle ). Na egzaminie wstepnym mialam 72 pkt
chyab juz to gdzies pisalam, ale bylam swiadkiem jak pani mgr Bazarnik mowila wszystkim zainteresowanym, ze jesli ktos zlozy podanie, ktore nie wnosi jakis skarg a propos bledu w obliczeniu punktow, badz nieprawidlowego przeprowadzenia egzaminow to oni taki podania z gory odrzucaja i kazala czekac do 8.wrzesnia kiedy bedzie wiadomo ile osob zrezygnowalo i zeby dzwonic po poludniu z pytaniami.
no ja jestem w identycznej sytuacji, lokata nr 3:) nie składam odwołania, jak ma się zwolnić miejsce-co raczej mało prawdopodobne-to automatycznie z listy rezerwowej przesuną nas w górę. zależało mi na uj bo w krk mam znajomych i przyjaciół, ale skoro jest jak jest póki co robię wpis na uś. szkoda, że nie mogli dqać na wpis 10 dni i od razu załatwić z ta listą rezerowową jeszcze w sierpniu.
heh. No szkoda. Nie mogli, bo maja urlop caly sierpien. A to, ze my czekamy i sie denerwujemy to malo wazne.
Ja sie zdecydowałam na UŚ i juz go potwierdziłam, wiec zwalniam moje miejsce na Jagiellońskim. Zawsze to jedna osoba mniej :)
no, mysle ze bedzie wiecej takich rezygnujacych!
coś mam przeczucie że nie będzie. a jeśli tak to ciekawe co z tą obszerna lokatą nr 3... jak zdecydują kogo z niej wziąc a kogo nie? ech.
mogę pocieszyć, że ja i moja dziewczyna też zrezygnowaliśmy, więc kolejne dwa miejsca się zwalniają :)
Justine, przykro mi, ze sie nie dostalas. Ja mialam wiecej szczescia (tez zdawalam i egzamin), dostalam sie i, to Cie pewnie nie pocieszy, nie mam zamiaru rezygnowac.
dzieki za slowa pocieszenia. Na razie czekam do wrzesnia i zobaczymy...cuda sie przeciez zdarzaja (przynajmniej tak slyszalam;-))
Z doswiadczen mojej Przyjaciolki z zeszlego roku wiem, ze zrezygnowalo dobrych kilka osob i dostala sie z listy rezerwowej. Uszy do gory:)
justine a zrobiłaś wpis gdzieś indziej czy czekasz tylko na tą listę?
nie, ja juz studiuje tylko chcialam zmienic uczelnie. Zdawalam tylko na UJ.
justine a gdzie studiujesz? i czy nie moglas sie jakos inaczej przeniesc, bez zdawania egzaminu wstepnego?
no nie moglam. Studiuje w prywatnym kolegium nauczyc., wiec musialam zdawac ten egzamin.
Szkoda... W kazdym razie wciaz trzymam za Ciebie kciuki, a nuz sie uda:)
a nie wiecie jak to jest z tym telefonem..to my mamy tam zadzwonić, ale jaki w tym sens-to raczej tak jak na innych wydziałach oni powiinni to zrobić żeby się dowiedzieć czy przypadkiem ci ludzie z listy przed nami teżnie rezygnuja...
No i pewnie beda dzwonic.
iii...dodzownił się ktos?
I jak justine? Udalo sie?
nie do konca;-( wyliczyli proporcje i wyszlo im, ze przyjma 2 osoby z rezerwy ze starych maturz. a ja jestem trzecia. Nie ma co, mam pecha jak nikt. Jesli ktoras z tych osob zrezygnuje (co jest naprawde malo prawdopodobne, bo z 9 starych maturzystow, ktorzy sie dostali nie zrezygnowal nikt)to ja wskocze. I to by bylo na tyle jesli chodzi o moje marzenia;-(
Przykro mi:(
kurde a to jakie kryterium oni przyjęli? czemu oni a nie Ty?:((( ja tez byłam na trzeciej lokacie i jestem na tak.
ale wiesz...zawsze jest sznasa. 2 staromaturzystów z całej rezerwy? zrezygnują jacyś ludzie z lokat 1 i 2. trzymam kciuki i ja.
Dzieki wielkie za wsparcie. Ja tez tego nie rozumiem dlaczego ze starych tylko dwie a z nowych dwadziescia. Przeciez wiadome bylo, ze starzy nie zrezygnuja, bo my nie mamy takich mozliwosci zeby zdawac na niewiadomo ile uczelni, bo to wiaze sie z dodatkowymi egzaminami. Chyba nigdy sie tak okropnie nie czulam:-(
ale przeciez dokladnie wiadomo dlaczego starych jest 2 a nowych 20! wszystko jest proporcjonalnie, co uwazam za najbardziej sprawiedliwy system - wychodzi ze 90%kandydatow bylo z nowa matura a 10% ze stara wiec tyle miejsc sie nalezy.

tez mi przykro, ze ci nie poszlo, ale tak to wyglada. z reszta, jesli jest zawsze ok. 15-21 kandydatow na 1 miejsce to na prawde malo jest u nas ludzi, ktorzy dostali sie za pierwszym podejsciem.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 101
poprzednia |

« 

Programy do nauki języków

 »

Nauka języka