UW rekrutacja i te sprawy

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze niech sie wypowie najlepiej ktos ktos sie dostal na UW.
Jakie mieliscie wyniki matury i jakie przedmioty brane sa pod uwage. Czy patrza na oceny ze swiadectwa maturalnego? I mniej wiecej od ilu % mam szanse sie dostac .
w tym roku brali pod uwage tylko angielski poziom podstawowy i rozszerzony. przyjmowali chyba od 184 punktow. no ale niestety od nastepnego roku zmieniaja sie zasady i bedzie tak:

Kandydaci, którzy zdali „nową maturę”, muszą mieć na świadectwie ocenę z:
· języka angielskiego - na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
· dwóch spośród następujących przedmiotów: biologia, chemia, fizyka z astronomią, geografia, historia, historia sztuki, język francuski, język grecki i kultura antyczna, język hiszpański, język łaciński i kultura antyczna, matematyka, język niemiecki, język polski, język rosyjski, język włoski,
wiedza o społeczeństwie - wymagany poziom podstawowy i rozszerzony. Uwaga!Kandydaci mogą wybrać tylko jeden język obcy z powyższej listy.

wiec nie jest za ciekawie :/
To nieciekawie, bo na moim profilu mam rozszerzony tylko ang i historie. A historii napewno nie bede zdawac. Polski wiadomo ze tak, a ten 2 przedmiot? A chyba ciezko jest zdac rozszerzony poziom nie realizujac takiego w szkole. Jednym slowem mam spory dylemat, a bardzo zalezy mi na anglistyce.
Jak to?! Czy na anglistyke na uw trzeba zdawac polski rozszerzony, czy te dwa przedmioty to moze byc np geografia i wos, a polski na podstawie? odp prosze!
może być geografia i wos. nie możesz do tej rekrutacji wybrać dwóch języków np. polskiego i niemieckiego.
musi być:

angielski - przedmiot - przedmiot
lub
angielski - język - przedmiot
uff..Dzieki za odpowiedz :) Juz sie zdenerwowalam, bo w swojej deklaracji wpisalam polski podstawowy i nie moge juz tego zmienic
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia