UWr anglistyka

Temat przeniesiony do archwium.
het! mam pytanie czy studenci 1 roku anglistyki UWr maja historie Anglii?a jesli tak to jacy sa wykladowcy od tego przedmiotu?dziex z gory za odp
sorki to mialo byc hej a nie het:) jesli jest ktos z ang UWr z 1 albo 2 roku to bardzo chcialabym nawiazac kontakt bo mam wazna sprawe:)papa
please niech mi ktos odpowie bo to dla mnie straaaaaasznie wazne:)
Studenci 1 roku studiow licencjackich maja wyklad z Historii Wielkiej Brytanii. Wiecej info na www.ifa.uni.wroc.pl -> downloads -> plany

pzdr.
dzieki za odpowiedz:) a wiesz moze czy trudno sie przeniesc z innego uniwersytetu po roku na UWr na fil.ang? a jezeli ja nie mam teraz historii Anglii to moglabym sie przeniesc na 2 rok UWr i wtedy to zaliczyc? bo to są tzw .roznice programowe tak?myslisz ze moga byc problemy z przeniesieniem sie? dzieki z gory za odp pozdrawiam:)
oprocz tego mam jeszcze pytanie jakie sa warunki przenosin na UWr i czy ogólnie duzo osob sie przenosi?
ja sie 2 tygodnie temu przeniosłam z UAMu na anglistyke UWr i prodziekan mi jasno powiedział, że przyjmuje mnie tylko dlatego że jestem z UAMu. z żadnej innej uczelni raczej by mnie nie przyjął.
ja jestem z UAMu. A Ty na którym roku jestes? a mogłabym wiedziec jaka mialas srednia? bo ja chcialabym sie przeniesc po 1 roku na 2 bo slyszalam ze z uamu tylko po 1 roku mozna sie przenosic! czy moglabym prosic o Twojego maila? dziekuje z gory papa!
doutzen pliska odezwij sie jeszcze bo bardzo chce cos wiedziec o tych przenosinach i jesli mozesz to bardzo prosze podaj maila, dziekuje z gory papa
wykladam temat na wierzch zeby ktos sie znowu nim zainteresowal:)
nikt nic juz nie wie o uwr?
Polecam zasiegnac opinii u zrodla - zadzwon do sekratariatu Instytutu Filologii Angielskiej i: a) jesli beda w stanie Tobie udzielic kompetentnych informacji to dobrze, b) to umow sie na rozmowe z dyr. ds. dydaktycznych. Mysle, ze wtedy bedziesz miala wszystko jasno wyjasnione.

Pozdrawiam!
bardzo dziekuje za odp. Tak właśnie zrobie. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe