Krakowska Akademia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
interesuje mnie Filologia angielska - język angielski w biznesie i administracji (niestacjonarne). Mam kilka pytań: czy warto, czy jest ciężko, jak wyglądaja zajęcia etc.

Wiem, że rekrutują tylko z maturą rozszerzoną, i tu pojawia się problem (mam podst. ustną). Czy mam jakieś szanse na przyjęcie?

Raczej nie mam problemów z porozumiewaniem sie po ang. (pracuję w tym języku w jednej z firm outsourcingowych).
z tego co ja słyszalam, jesli się nie ma ustnej rozszerzonej to Cie nie przyjmą, chyba ze pojdziesz do niech na kurs przygotowawczy ok. 1500 zł kosztuje np na wakacjach to po tym kursie Cie od razu przyjmują :) ale jak tam jest to nie wiem, studiuje gdzie indziej :P
trochę stary temat ale odnowię.
chciałam zapytać jak to jest z przyjęciami na niestacjonarne na ten kierunek? decyduje kolejność zgłoszeń czy wyniki z matury?
szczerze mówiąc czytałam ich stronę milion razy, każda informacja w innym miejscu i w końcu sama nie wiem jak to jest.
Witam, ja również dołączam sie do tematu. Zastanawiam sie nad podjęciem studiów na tej uczelni, ale chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej na temat poziomu kształcenia (studia niestacjonarne). Z góry dziekuje za any info :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie