uniwersytet czy kolegium?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Jestem słuchaczem Kolegium. Mam pytanie do Was- czy jest w ogóle sens kontynuowania nauki tam, przecież kolegiów ma już nie być za kilka lat. Ani to studia ani to studium, takie nie wiadomo co. Nie wiem jak pracodawcy na to będą patrzeć.
Nie jestem zainteresowana edukacją, w przyszłości bardziej wolałabym się zająć tłumaczeniami. Próbuje się przenieść na uniwersytet w kielcach. Czy ktoś mi może napisać coś o tej uczelni.
Dzięki z góry :)
Zamierzasz przenieść się na kolejny rok, czy zaczynać od nowa? Teraz jesteś na I?
Jeżeli jesteś zainteresowany tłumaczeniami to zdecydowanie uniwersytet. Nie mówię, że tam będzie jakieś super dobre przygotowanie, ale kolegium to przygotowanie wyłącznie do pracy nauczyciela.
Przepraszam! Miało być ,,zainteresowana" :)
Dziękuje wszystkim za pomoc!
Jestem dopiero po I-szym roku. Trafiłam do Kolegium, bo w moim mieście nie było nic innego. Trochę zmusiła mnie do tego sytuacja (miałam drugi kierunek studiów w innym mieście).
Spróbuje się przenieść na uniwersytet, o ile jest to możliwe.
chciałabym przenieść się na II rok
skontaktuj sie z dziekanatem wydzialu, na ktory chcesz sie przeniesc. Prawdopodobnie bedziesz musiala zdac specjalny egzamin dla przenoszacych sie, no i niektore przedmioty z I roku beda do zaliczenia (niektore bedziesz miala przepisane z indeksu kolegium).
Już przesłałam wszystko. :)
Oby wszystko się pozwiodło.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe