Kiedy aplikować do SAAS

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! SAAS to jest temat o którym do tej pory czytałem tylko artkuły niedokońca sprecyzowane oraz przedawnione. Mam pytanie kiedy zaaplikować do SAAS o czesne, o ile w ogóle trzeba, na rok 2013/14? Dodam, że wtedy dopiero zamierzam rozpocząć naukę na uczelni wyższej w Szkocji.

Z góry dzięki za odpowiedź.
wtedy kiedy tylko otworza aplikacje na dany rok i kiedy bedziesz miał przynajmniej jedną ofertę.najlepiej, jeśli to będzie oferta od firm choice, bo jeśli nie, to będziesz musiał tam dzwonić i zmieniać, a to już jest męka...
Oliwko, mam dwa pytania odnośnie SAAS:
1. Czy trzeba posiadać National Insurance Number, żeby aplikować tylko o tuition fees (online)?
2. Czy od osób z EU (ale nie z UK) wymagają passport details przy wypełnianiu podania? (Wiem, że nie trzeba wysyłać kopii paszportów itp.(chyba, że będą chcieli), ale zastanawiam się czy trzeba wprowadzać te passport details ;-))

Pozdrawiam :)
edytowany przez kimbra: 03 kwi 2013
1. nie trzeba
2. szczerze powiem, nie pamietam :) ale wypelniasz wszystko co jest w aplikacji online, zadnych form nie trzeba wysylac poczta. saas ma bardzo kiepska ta swoja strone i wiele rzeczy jest bardzo niejasnych.
Dzięki Oliwko, już się zaczęłam martwić o NI No ;-), ale skoro nie trzeba, to kamień z serca ;-).
A jeśli chodzi o passport details, to niby chcą tylko jeśli ma się UK passport, ale zobaczymy, gdy będzie można aplikować na rok 2013/14.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :).
edytowany przez kimbra: 03 kwi 2013
drobiazg :)
Temat przeniesiony do archwium.