Insurance choice

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ; )
Czy ktoś może orientuje się jak to jest z insurance choice? Rozumiem, że jeżeli nie akceptują Cię na firm dostajesz miejce z insurance i jest to jako twój drugi wybór.
Na UCAS jest napisane:
You don't have to have an insurance choice. Please only choose one if you want to make this commitment.
Zastanawiam się co dzieje się w przypadku rezygnacji? Nie jestem do końca pewna mojego insurance a martwi mnie to słowo "commitment"...
commitment - zobowiazanie
Tak wiem co to znaczy dlatego właśnie mnie ono martwi ; ) Załóżmy że nie dostałam się na firm ale spełniam wymogi insurance. Czy jestem już zobowiązana do podjęcia tam studiów? Co się dzieje w przypadku rezygnacji?
Problem wtedy polega na tym, ze jak nie zaznaczysz 2giego choice, to wtedy bedziesz musiala szukac, (albo to robi UCAS) i mozesz wyladowac na gorszym Uni, bo miejsca na 2 choice beda juz zajete. Nikt nie zmusi Cie do studiow na danym Uni, ale ja bym dala to 2 choice, jak nie bedziesz tego chciala to pozniej zrezygnujesz.
nie musisz podejmować studiów na insurance choice jeśli się nie dostaniesz na firm choice. Zawsze lepiej się przygotować, bo nigdy nie wiesz czy dostaniesz się na firm. Chyba, że insurance w ogóle Cię nie interesuje to wtedy faktycznie nie ma sensu go dodawać, ale wtedy jeśli odrzucą Cię z firm to nie będziesz miała za bardzo w czym przebierać :)
edytowany przez moderatora: 05 maj 2014

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie