Magisterka z Filologii Angielskiej za granicą za darmo.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Jestem na trzecim roku filologii angielskiej i niedługo mam nadzieję skończyć licencjatu. Chciałbym studiować magisterke za granicą, podobnie jak w Polsce, za darmo lub za kwotę, która nie przekracza 300-400€ za semestr studiów(jeśli takie państwa istnieją). Z tego co wiem jest kilka państw w Europie, które oferują takie w rozwiązanie, np. Grecja, Dania, Norwegia, Austria, Finlandia, Szwecja. Zależałoby mi też na tym aby można było wyżyć w danym kraju za około 5[tel]euro miesięcznie.
Czy istnieją jeszcze inne państwa, które mieszczą się w podanych przeze mnie kryteriach ? Jeśli tak to jak wyglądają tam studia?
Które z podanych państw możecie mi polecić i dlaczego?
Może ktoś studiuje już za granicą, może nawet filologie angielską, i może powiedzieć coś na ten temat.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Ja bym proponował Danię, studia są darmowe a gdzu pracujesz 40 godz miesięscznie dostajesz od rządu 5200 koron miesięcznie stypendium. Stypendium + kasa zarobiona z pracy na te ok 10 godz na tydzień da ci kasę która wystarczy na wynajęcie małego mieszkania i wyżywienie na cały miesiąc :)
Niestety na studia licencjackie jest abrdzo mało kierunków w języku angielskim ale za to na magisterkę jest ich już dość sporo :)
Bardzo długo zastanawiałem się nad studiami w Danii, dużo czytałem o nich i muszę przyznać że oferowane stypendium jest bardzo kuszące ;). Jest jeden problem, moja obrona licencjatu jest dopiero w pod koniec czerwca a prawie wszystkie uniwersytety dają możliwość aplikowania tylko do kwietnia lub nawet wcześniej. Co musialbym zrobić w tym wypadku?

« 

Fonetyka i fonologia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie