studia w anglii

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 456
Bardzo prosze o kontakt do kogos kto juz skladal aplicacje przez ucas. Chcialam doradzic sie w kilku sprawach.
Siemka. Dopiero co zaczęłam naukę w liceum ale juz zamierzam studiować w Anglii. Czy moglibyscie mi podać jakies sensowne strony uczelni bo staram sie je znalezc w internecie ale nie wychodzi mi to. Może ktoś za 3 lata zamierza podjąć tam studia dzienne?? jesli tak prosze o kontakt. Z góry dzięki
Ja zamierzam wyjechać na studia za dwa lata i też proszę o jakieś linki i rady. dzięki
boze ludzie jak nie wiecie to piszcie to co idziek napisal to sa same bzdury wyssane z palca, moze potem jak znajde czas to wszystko opisze ...
Heja,wszelkie niezbędne informacje o składaniu aplikacji przez Ucas znajdziecie w oddziałach British Council lub bibliotekach brytyjskich.
Informacje o studiach,kierunkach jakie was interesują oraz o stypendiach itp. znajdziecie między innymi na stronce www.hotcourses.com oraz www.educationuk.org. Jeżeli dochód roczny waszej rodziny nie przekracza 21.5 tys. funtów to możecie złożyć podanie na specjalnym formularzu i wówczas przysługują wam darmowe studia.akademiki są najczęściej oferowane przez uczelnię więc i ten problem odpada. można znaleźć pokój już za 60 funtów tygodniowo i to w samym londynie.Trzeba się jednak liczyć z większymi kosztami na początku studiów,takimi jak wydatki na podręczniki(są znacznie droższe niż u nas) itp.Jeśli macie jeszce jakieś pytania,szczególnie dotyczące studiowania w londynie,to piszcie [email]
Aaaa,zapomniałam jeszcze dodać,że każda uczelnia samodzielnie ustala jakie ma wymagania co do znajomości języka.jedne uznają CAE,CPE drugie toefl-informacje o tym są zamieszczone na stronach uczelni.trzeba się liczyć z tym że na wszelkie kierunki Engineering wymagania te będą niższe niż np. na medycynę, nie mówiąc już o kierunkach humanistycznych.czasem bywa też że uczelnia będzie samodzielnie chciała ocenić waszą praktyczną znajomość języka jak i kwalifikacje i wówczas zostaniecie zaproszeni na Interview.powodzenia
Nie TOEFL ale IELTS

TOEFL to honoruja tylko grzecznosciowo
hej! mam prośbę czy mogłąbyś mi napisać od czego zacząć...bo chciałabym studiować w Anglii, a w tym roku zdaję maturę, skąd mogę się dowiedzieć coś więcej.... z góry dziękuję :-) pozdrawiam
Racja,pomyliłam-raczej IELTS.
Slyszalem ze jezeli zarabia sie ponizej (dochody rodzinny) 20.000 funtow to dostaje stujuje sie za 600 funtow na rok .
TAk robi moj znajomy tylko nie mam kontaktu
Pozdr
bo to prawda. C z CAE jest wystarczajace. jesli ktos zdaje IELTS potrzeba minimum 6.0. zalezy to od uczelni,ale na wiekszosci londynskich,potrzeba wlasnie ta ilosc punktow z egzaminu. pozdrawiam
Więc jak to w końcu jest z maturą międzynarodową - potzrebuje czy nie żeby studiować w Anglii ? Interesuje mnie Informatyka, i to też zamierzam studdiować. Jakie są kryteria przyjęć na kier ścisłe, jakieś ogólne czy każda uczelnia sam ustala co i jak. Nie wiem czy muszę zdawać informatykę na maturze, skoro obecnie w Polsce na inf wymagana jest jednynie matma rozszerzona. Co sądzicie ? Ktoś się orientuje ? ad certyfikatu na kier techniczne są niższe wymagania językowe... czyli Adewens na C wystarczy ?
Jakie uczelnie się liczą jeżeli chodzi o inf ?
http://www.britishcouncil.org/poland-study-in-the-uk-faq.htm, na jedno pytanie już mam odpowiedz :) Więc co za róznica czy zwykla matura czy międzynarodowa => większe szanse przy rekrutacji >? pozdr
hey, myslimy o tym samym, podaje moj adres: [email] mam nadzieje ze sie odezwiesz, pa
no pewnie ze takie same z miedzynarodowa nawet trudniej (moim zdaniem) . ktos mowil przedchwila ze chce informatyke studiowac ja tez daj maila czy cos moze pogadamy ja sie nad warwick zastanawiam przedewszystkim (jako pewniak ze zdam bo nie ma az tak duzych wymagan jak na cambridge it.p.)
[email] z góry thx
hej SWEET SQUIRREL mieszkam pod londynem chce zaczasc studja od wrzesnia probowalam wyslac do ciebie meila ale sie nie dalo moj adres [email] prosze skontaktoj sie ze mna
peter wykrz.. prosze o kontakt.jesli masz info o studiach juz po magistrze czy mozna je dlaej kontnuowac bez rozpoczynania od nowa.np jakies podyplomowe czy nawet doktorat.pozdrawiam
wiecie coś może na temat studiów podyplomowych dla osób z mgr-em??? Bardzo, bardzo, bardzo prosze o odpowiedz na [email]
Hej Piotrku :) Mam skonczonego licencjata z matematyki i marza mi sie studia uzupelniajace w UK, najlepiej w Szkocji. Prosze Cie ,powiedz mi cos na ten temat; czy mam jakies szanse na posttgaduate? (oceny slabiutenkie),jesli nie, to na ktory rok by mnie przyjeli?jak sie ubiegac?Czy oprucz przetlumaczonego dyplomu i indeksu musze takze przelumaczyc sobie swiaectwo maturalne? czy studia w Szkocji sa na prawde darmowe?Gdzie Ty studiujesz?czy trudno?i czy Ci sie podoba?Prosze, napisz choc kilka slowek, to bardzo wazne.Maja [email]
mnie też interesują studia podyplomowe w Anglii, jeżeli ktoś może udzielić jakichkolwiek informacji związanych z ich podjęciem, to bardzo proszę
Studia w Anglii to prostsz sprawa niz myslicie, studiowalam w Londynie, wiem
napisz mi prosze cos wiecej, gdzie i jak to wszystko trzeba zalatwic
Hej, Ja teZ mam zamiar tam studiować choć nie wiem jak się do tego zabrać, więc szukam wiadomości w necie. Ja mam BA zrobione[zrobię w tym roku] w Polsce, właśnie z Anglika. Jeśli mogę Cię o to prośić to udziel mi informacji co powinnam złożyć i gdzie. Jeśli możesz oczywiście. [email] Dzięki
Zabawy z aplikacja UCAS co niemiara bylo, jezeli chodzi o studia w anglii czesne to JESZCZE mozna sie ubiegac o dofinansowanie lub calkowite pokrycie kosztow ...ale Unconditional offer z uni of leeds wystarczajaca nagroda :D powodzenia :)
a ja mam pytanie do zainteresowanych - czy jest jakas mozliwosc starania sie o cos w stylu stypendium socjalnego? bo na razie dotarlam do info o takowych ale tylko dla mieszkancow UK :/
ma ktos jakies info?
Tak wlasnie sie mecze z aplikacja. jest to mozliwe tylko w 2005 jeszcze. jak sie aplikujesz przez ucas to oni ci przysylaja odpowiednie papiery DfSE. jezeli zarobki rodzicow sa ponizej 22 000 funtow rocznie to sie deklaruja zafinansowac czlowieka, a jak zarobki od 22 do 32 000 to tylko czesciowo.
pozdrawiam
http://www.dfes.gov.uk/studentsupport/eustudents/new_new_eu_students.shtml

tutaj sa info na ten temat ale jak juz wspomnialam , po otrzymaniu pierwszych offers ucas sam ci przysyla te papiery ktore tam na tej stronie w formie PDF mozna znalezc
ja dostalam w sobote opowiedzze dostalam sie na studjia w uk hurrrra
tez w sobote zdawalam ielts porazka po prostu wiec chyba w czerwcu czeka mnie to jeszcze raz!!ciesze sie ze mam juz tam miejsce na uniwerku chociaz jedno z glowy!!a tez mecze sie z tymi wszystkimi papierkami o dofinansowanie.........pozdorkwi dla wszystkich
hej a gdzie sie dostalas? conditional offer zapewne eh? powodzenia z ieltsem! (mnie sie udalo, moj CAE wystarczyl a juz mialam kase ucuilana na ieltsa)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 456