Nauka angielskiego - Katowice - które metody?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim :)
zbliżają się wakacje i zamierzam podszlifować porządnie mój j. angielski. Jestem z Katowic i szukam opinii o szkołach w mieście. Chcę solidnie zwiększyć zasób słówek w pierwszej kolejności. Wygooglowałam sobie trochę szkół i ciekawi mnie np. nauka metodą callana na której opis trafiłam na stronce lingua house, przez ich stronkę obejrzałam sobie przykładowe lekcje tą metodą i coś takiego by mi pasowało. Czy ktoś z Was korzystał z nauki tą metodą? Ewentualnie co jeszcze jest godne polecenie z metod. Będę wdzięczna za info ;-))) i tak jak wspomniałam - przede wszystkim nacisk na rozwój słownictwa, bo z samą gramatyką nie jest źle ;-)
wybór metody to juz zależy od tego jak lubisz się uczyć. nie ma jednej dobrej metody. a co do szkół to w takich dużych miastach jak Katowice masz ich pewnie mnóstwo i pełną gamę ofert. polecam duże i sprawdzone szkoły. masz sprawdzone metody i normalne warunki. pamiętam ze speak up że mają nawet jakieś swoje programy nauki.
Pewnie już dokonałaś wyboru ale mogę powiedziec, że ja chodziłam w Krakowie do szkoły językowej Axon i z tego co się dowiedziałam to otworzyli też swoje filie w Katowicach, Olkuszu i w paru innych miejscach chyba. Ja tą szkołe szczerze polecam, fajni lektorzy, dobry program i trzymają poziom i potrafią zmotywować.
hej! no w sumie jestem zdecydowana na wspominaną lingua house, teraz na początku miesiąca skoczę na bezpłatną lekcję próbną aby zobaczyć jak wygląda lekcja tą metodą bezpośrednią bo ten kurs mnie zainteresował i sprawdzę jak to wygląda. Przeglądałam też inne szkoły, też te co oferujecie, ale teraz dodatkowo mam zachętę bo jest semestr w cenie 599zl, ale zobaczymy. Lekcja próbna i sprawdzę co i jak :)
Może jeszcze jakieś inne propozycje, szczególnie pd kątem matury
A ja nie polecam szkoły International House. Może i są tam Native Speakerzy, ale tacy którzy nie potrafią najprostszych rzeczy przekazać i nauczyć. Na zajęciach w IH nie robi się prawie nic. Chodziłąm tam 1,5 roku i zrezygnowałam w połowie semestru bo chodzenie tam było całkowicie bez sensu. Żałuje ze w ogóle na drugi rok tam się zapisałam. Ciekawe skąd IH ma jeszcze klientów, bo wszyscy z mojej grupy stwierdzili że nie mają zamiaru kontynuować tam nauki, a część zrezygnowała razem ze mną. Byłam na poziome FCE przygotowującym do egzaminu, ale nie jest możliwe zdać FCE po tym kusie, bo jak już wspomniałam więcej można nauczyć się siedząc w domu. Szkoda czasu i pieniędzy na tę szkołe. Stanowczo nie polecam!
Chodziłam też kiedyś do Empik School i pomimo, że nie byłam zbyt zadowolona to nauczyłam się tam zdecydowanie więcej niż w IH. Zajęcia miałam z lektorem o imieniu Matt S.- beznadziejny!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie