Kraków- szkoły j.obcego- opinie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
Zamierzam zapisać sie do British School, czy możecie napisać cos na temat tej szkoły? Prosze o konkretne wypowiedzi, róniez na temat innych szkól( które polecacie?).Z góry dzieki :)
Polecam Lincolna.
WITAM!CO SĄDZICIE O SZKOLE INTER LANG & TEXT W KRAKOWIE, POZIOM POST-PROFICIENCY?Czy warto? Jak są prowadzone zajęcia?Proszę o opinie..
zdecydowanie polecam inter lang & text, doskonala szkola, najwyzsza jakosc
Oj, a co Ci zrobili w Lincolnie? Przede wszystkim: z kim miałeś zajęcia???
Polecam Felberga i Kliny English Courses.
?
Polecam World Communcation na Westerplatte- zalety to przede wszystkim male grupy, dostosowują sie do indywidalnych potrzeb, zajęcia prowadzone są w całym Krakowie rownież w Wieliczce-zajęca również z native speaker a w cenie bezpłatne konwersacje i rózne materiały. POLECAM- ja jestem zadowolona.
Ja będę kontynuować naukę w Stairway! Polecam!
nic dodać nic ująć, zgadzam sie w 100%
dzienks za wasze opinie, nikt jednak nie uczęszcza do B.School?
ze wzgledu na usytuowanie własnie tam sie wybierałam, ale skorzystam również z waszych sugestii..Pozdrawiam..:)
bhhj
TYLKO NIE EMPIK!!!!
Proszę o kontakt wszystkie osoby, którym szkoła językowa Empik w Krakowie nie chce zwrócić pieniędzy po rezygnacji ze szkoły: [email]
Jeśli zapłaciłeś np. za pół roku i zrezygnowałeś po miesiącu to zgodnie z prawem powinni Ci oddać za te niewykorzystane 5 m-cy.
Szkoła ma kiepski poziom, więc wiele osób rezygnuje, ale oni chyba wolą zarabiać na naciąganiu na kasę, a nie na nauczaniu, bo bardzo "miła" Pani Dyrektor nie zamierza oddać pieniędzy. Przez przypadek trafiło na siebie kilka osób tak oszukanych i zamierzamy wyegzekwować zwrot pieniędzy. Na pewno jest więcej takich osób, a pewnie niektórzy nawet nie wiedzą, że przysługuje im zwrot kasy, więc każdy to chce może dołączyć do nas.
Było dużo głosów, że raport Newsweeka o szkołach językowych był przekrętem - ja się nim sugerowałam wybierając Empik i niestety przekonałam się, że pogłoski o przekręcie muszą być prawdą. Nie mam pojęcia jak ta szkoła mogła zająć jakiekolwiek dobre miejsce w rankingu.
Ja także, Inter Lang&Text to naprawde świetna szkoła
przepraszam, nie jestem w temacie ale kompletnie nie wiem gdzie mam zadać to pytanie. Czy słowo 'harm' oznacza jakas część ludzkiego ciała?!
Nie - "harm" znaczy "skrzywdzic".
oj problem4 ale się uwziąłeś na EMPIK.Dla mnie to jest najlepsza szkoła. Chodziłam do Małego Rynku (bardzo liczne grupy,w mojej było ze 20 osób), do Lingualand (mała efwektywność nauki), a od dwóch lat do EMPIKU i dla mnie jest świetna.Największym plusem są lektorzy i super metoda nauki. Załóże się że jesteś jednostką która sama sobie stwarza jakieś problemy.A Newsweek powinien podać Cię do sądu za to co wypisujesz na temat ich rankingu!
Zdecydowanie Inter Lang & Text - solidnie ale i komfortowo :-)
Zdecydowanie odradzam tę szkołę!najgorsza na jaką trafiłam!!
polecam Langard Centrun Języków Obcych tylko że oni oferująkorki w domu u ucznia, ale mają za o sprawdzonych naucycieli, możesz sobie wziąc np jedną lekcje z polakiem zeby ci tłumaczy gramatyke i jedna z native speakerem żeby pogdać.
ja mam native'a i jestem super zadowolona:-)
Polecam
witam, chciałabym się dowiedzieć jak sprawa sie zakonczyła. poniewaz mam podobnym problem, zapisałam sie do szkoły PIGMALION w Toruniu i miałam problem z rezygnacją. szkoła nie chce mi oddać pieniędzy za 2 semestr. stwierdzili ze moga mi tylko oddać 1/8 pieniędzy całego kursu. czy to nie jest wyłudzenie pieniędzy?? co mam dalej robić??
Witajcie:) chyba tez wybiore Inter Lang &Text własnie, bylam na teście (cale 75 pytan na poczatek)za kilka dni rozmowa z lektorem, ale szkola robi wrazenie zainteresowanych, aby na odpowiedni poziom trafić, wiec zobacze jak bedzie dalej.Ale poki co, pozytywnie:)

pozdrawiam
Serdecznie polecam LUCAN T&T. Mam styczność z nią na co dzień i jestem nią oczarowana. Po piersze możesz wszystko ułożyć sobie samemu- intensywność, tempo, ilość osób w grupie, poziom, miejsce, gdzie odbywają się zajęcia i koszt co najważniejsze. Druga sprawa to atmosfera. POLECAM@!!!
www.lucan.com.pl
Moim zdaniem jest to zgodne z prawem, każda szkoła się tak zabezpiecza i na pewno w umowie był jakiś punkt o tym informujący. Np ja w umowie ze swoja szkołą, jak zrezygnuje mam napisane, ze czas wypowiedzenia to trzy miesiące i w tym czasie jestem zobowiązana chodzić albo płacić. Po prostu trzeba czytać co się podpisuje
>>>>Moim zdaniem jest to zgodne z prawem, każda szkoła się tak zabezpiecza i na pewno w umowie był jakiś punkt o tym informujący. Np ja w umowie ze swoja szkołą, jak zrezygnuje mam napisane, ze czas wypowiedzenia to trzy miesiące i w tym czasie jestem zobowiązana chodzić albo płacić. Po prostu trzeba czytać co się podpisuje
...Co Ty? Czy naprawde nam tutaj sugerujesz ze ludzie powinni czytac wszystko co podpisuja?
Przeciez polowa z nich nie umie czytac ze zrozumieniem, a druga polowa niegdy nie ma zamiaru czytac co podpisuja, bo po co, to ich nie interesuja, i tylko dopiero wtedy jak sa problemy (co de fakto wynikaja z tego ze dokument nie byl przeczytany) to jest big HELLO.
a co sądzicie o accent school?
A co słyszeliście o kursie prowadzonym przez AXON? Podobno mają własny autorski program, koleżanka się u nich uczy i jest zadowolona. Firma jest wszechstronna, bo prowadzi jeszcze kursy informatyczne, także po angielsku. Wydaje się być sensowna i konkretna.
Słyszałam sporo o tej szkole AXON :) Podobno mają małe grupy a nauczyciele są nastawieni bardzo indywidualnie. A co z tymi kursami komputerowymi? Bo angielski angielskim, ale chętnie zapisałabym się na jakiś kurs na przykład photoshopa, tak, żeby ogarnąć podstawy. A jak są prowadzone po angielsku to jeszcze lepiej :)
Axon organizuje kursy informatyczne z zakresu podstawowych programów pakietu Office, czyli zapewne Word, Exel itd itp. Jest też kurs z zakresu grafiki, ale nie wiem na jakim programie. Jak się dowiesz to napisz.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa