JDJ Bachalski - kurs językowy - Wielka Brytania

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Chcę w tym roku pojechać na obóż językowy do Angli. Szukałam w różnych biurach podróży... poczynajac od najbardziej znanego: Almatur. Ceny niestety są tak wysokie, że odechcewa się jechać. Wiem, wiem, coś za coś. W internecie znalazłam w/w biuro. Chciałabym dowiedzieć się coś na jego temat. Juz wcześniej był tytaj na forum temat dotyczacy tego biura, ale to jeszcze mnie nie satysfakcjionuje.
Chcę wiedziec, czy jest tam dobra organizacja, czy nauka jest do dobrym poziomie i czy warunki nocowania u rodzin jest na wysokim poziomie... no wiecie w jakiś obsurnych domach nie chcę mieszkać...
jezeli nie macie dobrej opini na temat tego biura podrózy to jakie byście mi polecili?
Ja byłam rok temu z JDJ w Londynie. Nie mam większych zastrzeżeń do biura, co jest dość oczywiste, jako, że jadę z nimi w te wakacje do Australii.

Pojechałam do szkoł nalezącej do grupy EMBASSY CES (w katalogach JDj widnieje jako Unia Językowa bodajże). Mieszkałam w akademiku i miałam codziennie 4h zajęć, a popołudniami wolne albo wycieczki. Generealnie obsługa JDJ była ok, zastrzeżenia miałam jedynie do warunków i poziomu nauki, który dobry był przez 2/3 kursu. Na ostatni tydzień wyjechało dużo osób i zostały grupy, więc połączyli elementary, begginers i pre-intermidiate w jedną, a intermidiate, upper-intermidiate i advanced w drugą. Dla mnie (byłam w advanced) było to straszne zaniżenie poziomu. A warunki w akademiku to już.. oddzielna historia ;) myślę,że są one niepowtarzalne (pleśń na firankach i takie tam.). Jedzienie było.. straszne. Więc polecam zabrać zapasową kasę na chińszczyznę na wynos albo coś w tym klimacie. Ale ogólnie wspomnienia świetne i dużo mi to dało (chyba tylko dzięki temu wyjazdowi dostałam się na IB)
3 razy wyjeżdżałam z JDJ Bachalski i zawsze było ok. Zrozum, że oni są pośrednikami między Tobą, a szkołą. Więc jesli chcesz wiedzieć, na jakim poziomie jest nauka w danej szkole, to po prostu wpisz nazwę tej szkoły w wyszukiwarkę i pewnie będzie jej strona i jakieś opinie o niej. A jeśli chodzi o załatwianie wyjazdu przez
JDJ'a , to jestem zadowolona - nigdy nie było żadnych problemów. Tak więc - jestem na tak.
aa... i jeśli chcesz jechać w tym roku na taki wyjazd językowy, to radziłabym szybko się decydować. Bo potem może nie być już miejsc.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia