Kraków - szkoła/kurs od podstaw

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Zapoznałem się z zawartością forum i nadal mam wątpliwości co do wyboru szkoły językowej.

Szukam szkoły/kursów, gdzie osoba dorosła nie mająca dotychczas kontaktu z językiem angielskim będzie mogła opanować materiał (czyli nauczyć się języka).
Mam świadomość że pracy we własnym zakresie będzie dużo, ale chodzi mi o wybór dobrej szkoły.

Za dobrą szkołę uważam taką gdzie potrafią uczyć od podstaw.

Ale nie tak jak kursy komputerowe na których instruktor zakłada, że kursant już potrafi „grać w pasjansa” więc włączenia komputera, Worda czy też pisania polskich znaków nie tłumaczy ;)

Pozdrawiam

Przemek
czesc Przemku;

Sluchaj mialem podobny problem, bo zngielski znalem tak sobie, w szkolach podstawowych, liceum i studia tak sobie nauczaja :/ wiesz jak to jest, klasy po 30 osob, wiec jesli znajdzie sie taki rodzynek jak ja ktory nie zalapie od razu, to nikt sie tym nie przejmuje tylko biegnie z amterialem dalej :/ Dlatego postanowilem porozgladac sie za jakimis dodatkowymi zajeciami, ktore beda po prostu nastawione na moj poziom przyswajania wiedzy i gdzie bede mogl od podstaw wszystkiego sie nauczyc. Bralem wiele korepetycji indywidualnych, ale nie zawsze trafialo sie na porzadnych korepetytorow :/
W koncu jeden z moich znajomych polecil mi Centrum Edukacji Lingua w Krakowie, os. bohaterów Września 1a/cz gdzie postanowilem sie przejsc i zobaczyc czym to pachnie i musze przyznac, ze spodobalo mi se tam. Bardzo mili ludzie, traktujacy mnie jak czlowieka a nie jak kolejnego klienta, kurs dostosowany do potrzeb uczniow, materialy, ksiazki wszystko zapewniaja, maja rozne promocje, rabaty, generalnie bardzo ladnie wszystko zorganizowane :)
www.cel.com.pl warto sie zapoznac i anoz Tobie tez sie spodobaja :)
Pozdrawiam
Ja bym poleciła AXON z Karmelickiej, moja sąsiadka [42 lata] zaczęła tam naukę od podstaw i powiem Ci, że uczy się już 2 semestry i dalej sobie chwali...
rzeczywiście mogę z nią już o podstawach porozmawiać :P

oby wytrzymała chociaż do FCE :)

p.s. ponoć gwarantują 1 poziom w 1 semestr - w jej przypadku się zgadza

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia