szkola/matura w UK lub USA-pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
czesc!
Wlasnie sobie uswiadomilam ze czas pomyslec o studiach(jestem w LO). Chce studiowac za granica (niekoniecznie UK).
Zastanawiam sie czy to dobry pomysl zeby wyjechac na rok np. z JDJ do USA na ostatni rok liceum (i ew. zdawac potem jeszc e raz polska mature), czy jechac do Anglii i tam zrobic mature miedzynarodowa...
Nie wiem czy tym samym nie zmniejszam swoich szans-bedzie mnie mozna latwo porownac z innymi(np.jak zle mi pojdzie bo podobno miedzynarodowa jest dosc trudna, poziom w Anglii b.wysoki, etc).
Wiec moze powinnam zostac przy wersji polska matura-i tlumaczona(czy latwo dostac sie za granica na studia z polsim egzaminem dojrzalosci???).
Blagam o jakies informacje, opinie(cokolwiek) i z gory dzekuje.
Heh troche mnie rozśmieszyłaś z ta matura międzynarodową w jeden rok w Anglii ;D Czy ty wogóle wiesz jak wyglada i co to jest IB (matura miedzynarodowa)?? Wydaje mi się, że nie. Po pierwsze możesz ją zrobić w kilkunastu szkołach w Polsce, a po drugie program IB to PRZYNAJMNIEJ 2
Heh troche mnie rozśmieszyłaś z ta matura międzynarodową w jeden rok w Anglii ;D Czy ty wogóle wiesz jak wyglada i co to jest IB (matura miedzynarodowa)?? Wydaje mi się, że nie. Po pierwsze możesz ją zrobić w kilkunastu szkołach w Polsce, a po drugie program IB to PRZYNAJMNIEJ 2 (ale w większości szkół na świecie 3) lata bardzo intensywnej nauki. Oczywiście jest to program dla młodziezy w wieku 16-18 lat (czasami przyjmowane sa młodsze osoby) i matutka jest zdwawana z 6 przedmiotów i piszesz jeszcze taką pracę ;) dziękuje za uwagę ;D

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa