au pair MOTYLEK

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! co sądzicie o agencji au pair MOTYLEK z Głogowa!
czy ktoś jechał za jej pośrednictwem?
Ja jechałam od nich do FRancjii i jestem zadowolona !!! Nie chodzi o to ,że mam fajną rodzinę, chodzi o podejście Agi do mnie. Wiadomo przed wyjazdem każdy się TObą interesuje a jak wyjedziesz może być różnie. A dla mnie miłym zaskoczeniem są meile od czasu do czasu i plotki na gg.
- a z rodzinami też bywa różnie bo biura weryfikują niekaralność ale to czy na pewno charakterami z rodziną się dopasujesz to nigdy nie wiadomo.
Ważne żeby mieć pewność ,że Cię nie oleją jak najbardziej ich potrzebujesz! Nie miałam problemów , chyba dlategoże motylek nade mną czuwa - heheheh
dziękuję bardzo! tyle teraz słyszy się o nieuczciwych agencjach. już nie wiadomo, której zaufać....
TO jest nie nazwa motylek tylko motyl ;) Właśnie jestem au pair w Irlandii za pośrednictwem motyla . Moja rodzina trakuje mnie jak sprzątaczkę , ale motyl znalazł mi nowa rodzinę ( i to za wyższe kieszonkowe). WIęc ja im daję kolejnego plusa , który jest w pełni zasłużony.
JA chyba też się skuszę na ich ofertę ze względu pozytywnych wpisów i tego ,że oni są w organizacji www.iapo.org - partners . WIęc chyba nie ma podstępu !
Ja zaś zalogowałam się na www.agentaupair.co.uk i teraz czekam na osobę z mojego kraju , która ma mi pomóc z dokumentacją do wyjazdu do USA, widziałam że ich partnerem w Polsce jest właśnie "Motyl" więc prawdopodobnie to stamtąd się do mnie odezwą.Na angielskiej stronce jest napisane że nie biorą nic kaski za pośrednictwo tylko depozyt 500 dol więc jestem ciekawa czy jak się jedzie bezpośrednio z Motylka (a nie przez agentaupair)to czy też nic nie biorą ale niestety stronka motylka mi się nie otwiera:(Cieszę się że motyl ma tak dobre opinie ale z tymi Amerykańcami to nigdy nic nie wiadomo ;)
Haha dopiero zobaczyłam że wcześniejsze opinie są sprezd roku ;) to się rychło w czas odezwałam ;)
Temat przeniesiony do archwium.