nie wiem co robic???Pomózcie Dziewczyny!:)

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio wpadłam na pomysł,ze bardzo bym chciala wyjechac do ANGLII w charakterze au pair.Jestem studentka , wiec jedyny czas wolny jakim dysponuje to wakacje-chcialabym pojechac na 3 miesiece. Zamiesciłam moje ogłoszenie w necie, a teraz szukam polskich agencji. Słyszalam o tej agencji z Głogowa "Motylek". Podobno jest niezła. Czy moze ktoras z was ma jakies namiary na tego Motylka (telefon , e-mail). Tka wogole zasranawiam sie , czy jest mozliwe znalezc rodzine goszczaca na tak krotki okres -3 miesiace??

Gosia
Hej!Dużo się orientuję w sprawach au pair bo też chciałam wyjechać.
No więc sprawa wygląda tak:nie znam biura Motyl i nigdy o nim nie słyszlałam oficjalnie,jedynie z wypowiedzi dziewczyn na tym forum.Dużo natomiast słyszałam o biurze Mikroserwis.Wszystkie moje znajome które wyjechały z tego biura były zachwycone rzetelnością tego biura.Jeżeli chodzi o wyjazdy wakacyjne to bardzo cięzko wyjechać niestety.Malo która rodzina szuka au pair na wakacje,a jak już szuka to są bardzo wysokie wymagania stawiane au pairce.Dlategoteż z biur organizujących wyjazdy au pair na summer au pair wyjezdża nie więcej niż 10 dziewczyn rocznie.
Tak więc jeżeli byłabym na twoim miejscu to raczej szukałabym rodzinki przez neta.Powodzenia życzę .
Ja jadę do Austrii na wakcje od nich i dają radę . Poza tym nic nie tracisz bo kasę oddają za nie znalezioną rodzinę . Zawsze można próbować moja kumpela wyjechała od nich do Holandii na rok i narazie jest jej tam dobrze.
[email] meil do nich
z tego co czytałam, agencja MOTYLEk jest sprawdzona. jeśli chodzi o wyjazd wakacyjny to we większości agencji największe szanse mają osoby, które bardzo dobrze znają jezyk kraju, do którego jada.ale jest szansa!!!Powodzenia
Miejmy nadzieję ,że MOTYL jest wporządku bo sama zamierzam od nich wyjechać i jesem w trace składania dokumentów. Na pierwszy rzut wygląda dobrze - tylko niech tak wygląda do końca . Opowiem wam za rok jak wrócę.;)
Hej! jak mozesz to napisz przed wyjazdem, że do niego doszło za pośrednictwem Motyla i czy można na nich polegać.kiedy chcesz wyjechac?
aha... jeszcze jedno- znalazłam niedawno na forum wypowiedź dziewczyny, która sprawdzała w urzędzie Motyla oraz agencję, z którą współpracuje i podobno wszystko ok.
Wyjechalam z firma Mikroserwis z Krakowa do Holandii.Mialo byc superpieknie.Firma mnie wyrolowala.Rodzina do ktorej mnie wyslali potrzebowala sprzataczki i kucharki a nie opiekunki do dzieci.Wytrwalam caly tydzien nie majac z nikad pomocy.Znalazlam inna rodzine juz na wlasna reke.Mikroserwis zainkasowal kase i zapomnial o obowiazkach...
Witam

Jesli interesuje Pania wyjazd jako Au-Pair do anglii zapraszam na strone biura. www.aupair.home.pl
Jesli chodzi o wyjazdy na trzy miesiace to jest aka możliwosć lecz należy sie o taki wyjazd zdecydowanie wczesniej ubiegac niz na wyjazd np na pół roku bżdź roczny wyjazd.

Prosze sie zapoznac z nasza oferta jeśli ma Pani chęć.
Zapraszam i pozdrawiam serdecznie

Pracownik firmy Biuro Au-Pair "MARTA"

Nasze biuro istnieje już od czterech lat na rynku.
Współpracujemy z Urzedami pracy i bierzemy czynny udział w targach naukowych dla młodzieży.
Dziewczyny nie bójcie się !!! Motylek jest naprawdę wporządku, sama od nich jechałam na wakacje rok temu . O ile mi wiadomo istnieją już kilka latek. Mieszkałam w Głogowie i coś wiem o biurach w tym mieście. MOTYL jest najlepszy ze względu chociażby na obsługę i jakość usług. Wszystkie inne agencje powinny się od nich uczyć !!! Te długo istniejące na rynku i dobrze rozreklamowane.
Oto adres do Motyla;)
[email] mail
Aleja Wolnosci 2
67-200 Glogow
76 8335929
Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Ciesze sie,ze ten Motyl cieszy sie dobrą opinia:))Moze warto im zaufac. Jak narazie słysze same pozytywnie opinie na temat tej agencji. Zastanawiam sie tylko, czy rzeczywisci zwtacają cała kase w przypadku nieznalezienia rodziny goszczacej??!!! Jeszcze raz dziekuje za opinie:))
Chyba zdecyduje sie na wspolprace z tym motylem:)) Nawet ich ceny nie sa az tak wygórowane... zastanawiam sie gdzie tkwi haczyk....
czesc ja wlasnie wjezdzam z biura motylek wlasnie w czerwcu jak chcesz jakies info wlaz na [gg] -06-74
Hej! Przyszłe operki. Ja jade też w czerwcu ale na roczek lub dłuzej, jednak znam inną dobrą firme mój były derektor z szkoły sprawdzał ją nawet w urzędach w Warszawie, jak ktoś by chciał cos wiedzieć to niech pisze [email]
Temat przeniesiony do archwium.