rodzina amerykanska czy angielska

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się do anglii jako au-pair ale znaleziono mi amerykanską rodzinę, nie lubie amerykanskiego, chciałam podszkolić brytyjski angielski (no ale zawsze kursy sa ratunkiem w tym względzie), poza tym to ma byc 3 dzieci: 10, 15 i 19 lat. Czy ktoś miał do czynienia z takimi starszymi dizecmi? Ogólnie to proszę o radę czy powinnam zdecydować sie na tą amerykanska rodzine czy raczej czekać na zgłoszenie angielskiej, który naród jest według Was 'sympatyczniejszy' powiedzmy, bo ja do tej pory nie mialam do czynienia z zadnym . dzieki za kazda rade i odpowiedz, paa
hej!
ja to chyba jestem zupelne przeciwienstwo Ciebie - dla mnie akcent brytyjski jest do bani - ale to jak widac kwestia gustu :)

mialam kontakt z anglikami i amerykanami - stawialabym na amerykanow, bo sa bardziej otwarci i weselsi niz anglicy..jednak to jest taka moja generalizacja..
anglicy nie sa tacy spontaniczni.

ale Ty piszesz, ze chcessz wlasnie bryryjski akcent podszkolic..wiec..moim zdaniem znajdz typowo brytyjska rodzinke - jest mnostwo ofert a uk.
jesli jedziesz przez biuro, to powiedz , ze maja takiej wlasnie rodzinki szukac..a jesli jedziesz sama, to polecam stronke
www.greataupair.com i tam jest duzo rodzinek z uk :)

pozdrawiam i zycze udanego pobytu :)
dzieki! w zasadzie to ja juz rozmawiałam z ta rodziną amerykańska i własnie też doszłam do wniosku, że Amerykanie nie odnasza się do ludzi z taką rezerwą jak Anglicy. I zdecyduję się chyba na tą rodzinę.
brytyjski chcę podszkolić bo go po prostu studiuję, co nie znaczy ze to by mi przeszkadzało w lubieniu ameryk., no ale tak wyszło że stawiam na brytyjski, dzieki jeszcze raz, pa