Au-pair Hiszpania

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Wyjezdzam w lipcu do hiszpani jako au-pair. Okolice Barcelony (katalonia) jak ktos sie wybiera albo byl w tamtych stronach to bede wdzieczna za jakies informacje. :)
z jakiego biura wyjezdzasz i jak dlugo czekalas na rodzine - ile mialas ofert - oraz na jak dlugo - ja jestem aktualnie au- pair ale w przyszle wakacje chce sie wybrac wlasnie do Hiszpanii (najlepiej do sewilli)
czesc! przepraszam ze tak dlugo ale zupelnie zapomnialam ze dalam tu watek :) a wiec jesli chodzi o zalatwianie to rejestrowalam sie na kilku stronach gdzie rodzinki szukaja au-pair jak rowzniez au-pairki przegladaja oferty roznych rodzin. trwalo to jakis miesiac i napisala do mnie Silvia z hiszpanii,po kilku rozowach itd zdecydowala sie na mnie. jade 19 lipca do catalonii miasteczko jest male okolo 45 km od barcelony. Mam maila do jedenj hiszpanskiej rodziny ktora tez szuka au pair w tej miejscowosci gdzie ja jade, tylko termin bylby chyba jakos w czerwcu. Chcesz wiecej inf ti napisz na maila bo nie wiem kiedy tu zagoszcze :) [email] pozdrawiam Dominikaaa
ja za rok wybieram sie do espanii na dluzej :) chyba madryt........ nie wiem jak to jest z hiszpania czy latwo znalezc cos ciekawego przez net czy lepiej z biura?
Macie może jeszcze jakąs oferte Au Pair w hiszpanii? Ja mialam 2 niby pewne, ale nie wypaliły, teraz zostałam na lodzie. Do dyspozycji jestem od teraz.
hi Dona
ja rowniez wybieram sie za rok do Hiszpanii, moze razem coz poszukamy?
ja mysle szukac juz od poczatku roku ~(na okres wakacyjny) w necie, a jak to nie wypali to przez biuro
pozdrawiam
Witam,
chciałabym wyjechać do Hiszpanii(Barcelona) do pracy ale nie znam języka i pomyślałm o au pair.Czy ktoś może poradzić czy istnieje możliwość wyjazdu jako au pair do Hiszpanii z językiem angielskim?Gdzie można znaleźć takie rodziny bądź agencje organizujące takie wyjazdy?Może jakieś stronki w necie.
Proszę piszcie tu bądx na maila [email]
Dzięki pozdrawiam
Chyba zapiszę się na kurs hiszpańskiego:]Może znajomość podstaw pomoże.
;]
Witam wszystkich, trafilam ytu przypadkiem i mysle ze moge kilku osobom pomoc:-)
Jestem aupair juz drugi raz, aktualnie w Hiszpanii pod Barcelona. Poprzednio bylam w Londynie. Najlepsza strona jaka moge polecic : www.aupair-world.net

Zdecydowanie przynosi szybkie efekty, dla przykladu zapisalam sie na strone w srodku tygodnia( i ze moglam szybko podjac decyzje) w sobote bylam juz w londynie. Wystarczy ze napiszecie dziewcyzny cos ciekawego o sobie, z lekka nutka humoru :-) szczerze i wesolo, polecam dac wesole zdjecie - rodziny o wiele czesciej odpisuja, bo w koncu mamy sie bawic z ich dziecmi wiec tym lepiej jesli mamy poczucie humoru =)
w ten sposob, w tydzien dostalam 150 ofert !
jezeli macie jakies pytania, piszcie do mnei na maila:)
pozdrawiam i powodzenia!
Witam wszystkich szukam informacji, czy ktoś pracowal przez firme Spawalnik z Siemianowic Śląskich, jeżeli tak to prosibym o odpowiedz i powiedzenie jak sie pracuje dla nich, czy to jest wierygodna firma aby wyjechac przez nich do Hiszpanii do pracy, bo do Irlandii nie chce juz wracać bo klimat mi nie odpowiedza wyspowy przez 360 dni deszcz i zawsze mokry czlowiek.
Wiec jak kros wie cos na temat agencji rekrutujacej do pracy SPAWALNIK to prosze o informacjie, jest to dla mnie wazne, bo za tydzien jest nabór i nie wiem co robić. Stawke maja 6e elektrycy u nich, a w Irlandii minimlna stawka 9e, ale koszty utrzymania w Irlandii w Dublinie sa bardzo duże: mieszkanie dojazdy do pracy jedzenie, a agencjia proponuje mieszkanie i dojazdy za free wiec 6e to tez dobra stawka - jedzenie tylko we wlasnym zakresie - no ale to wiadomo - PILNIE POTRZE ODPOWIEDZI NA TEMAT AGENCJI SPAWALNIK SP ZO O- DZIEKUJĘ POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Mariusz Zamość
Witam.
Chciałabym wyjechać na rok jako au pair do Hiszpanii w sierpniu-wrześniu. Zarejestrowałam się na aupair-world.net około miesiąc temu. Zastanawiam się czy Wy też tak macie, że piszecie maile z rodziną, wydaje wam się że są zainteresowani i nagle przestają się odzywać... zaczynam się obawiać, że nie znajdę rodziny w ten sposób... Doradźcie jak najlepiej znaleźć dobrą rodzinę:)
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa