szukam kogos na moje miejsce

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
szukam milej dziewczyny powyzej 22, ktora ma jakies doswiadczenia z dziecmi i chcialaby wyjechac od 18 pazdziernika na au-Pair do Irlandii. Ja moge zostac tylko do 20, bo potem musze niestety wracac do pracy. Sama bylam pare lat temu au-Pair w Niemczech i jak na razie ludzie w Irlandii zrobili na mnie lepsze wrazenie. Moja rodzinka ma dwojke dzieci( dziewczynka ma 4 lata, a chlopiec prawie roczek) i mieszka pod Cork. Mam 3 dni w tygodniu wolne i nie przemeczam sie praca.
Rodzinka juz raz zrazila sie na au-Pair i dlatego chce im pomoc w szukaniu odpowiedniej osoby.
Piszcie na adres: [email]
Pusc to ogloszenie na stronie Polakow w Cork, http://cork.xt.pl/, na pewno sie ktos konkretny znajdzie...
hej....a powiedz mi czy trzeba miec bardzo doskonala bieglosc j angielskiego?da sie z nimi dogadac....?ucze sie 5 lat jezyka, ale czaasem mam problem ze zrozumienien, jak jest z nimi???czekam na odp
czy jeszcze aktualne?
Czolem,

tak, to jak najbardziej aktualne, ale prosze pisac na [email]
po pieciu latach nauki jestes wstanie szybko sie zaklimatyzowac. JA po miesiacu zrobilam szybkie postepy!
czesc mam na imie Ania mam 22 lata bardzo bym chciala wyjechac za granice do pracy wiesz niewiem na jakich to jest warunkach muj angielski jest podstawowy pewnie niemam szans ale zawsze morzna napisac
czesc tu Agata!!
Szkoda,ze sie mijamy,poniewaz ja mam lot na 21 sierpnia wła do Iralndii, 20 min samochodem od Cork i nawet myslałam czy by nie byc pomocna w weekend tej rodzinie chociazby jako osoba sprzatajaca.Wiesz na wiecej nie moge sie zgodzic poniewaz sama bede u rodziny,ktora bedzie dla mnie najwazniejsza!!poki co pozdrawiam i zycze powodzenia [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2005