Co sądzicie o biurze GUIDE???

Temat przeniesiony do archwium.
Co sądzicie o biurze aupair -GUIDE??? czy ktoś korzystał z jego usług? Proszę o wszelkie informacje. Z góry dzięki!!!
Guide.... korzystalam z uslug biura w Sopocie, niestety przerwalam wspolprace bo po pol roku dziewczyny, choc b. mile, nie byly w stanie znalezc mi host rodziny w Anglii. Wniosek pozostawiam Tobie. Pozdrawiam.
No ale może ktoś ma jakieś "milsze" doświadczenia z tym biurem??? :-(
Agataxxx, ale jak, wpłaciłaś im kase i przez pół roku nikogo Ci nie znalazły?
Tak, wplacilam 300 zl, przez ponad dwa m-ce w ogole nie bylo odzewu, potem dostalam kilka ofert, ale nic z tego nie wyszlo. Gdy zblizal sie termin wyjazdu (pol roku po podpisaniu umowy) proponowano mi np. hinduska rodzine, z ktorej sama zrezygnowalam. Zerwalam umowe i oczywiscie stracilam pieniadze. Sama znalazlam sobie rodzinke w Hannoverze i teraz szukam nastepczyni. Wiec moze jestes chetna do opieki nad 4 amerykanskich dzieci w Niemczech? Musisz znac tylko angielski. Szukamy kogos od 10 wrzesnia. W ten sposob w ogole nie bedziesz musiala szukac biura :) moj email [email] tel +49 511 235 6445
Było by super....ale jest jeden problem: nienawidzę języka niemieckiego, więc uczenie się go byłoby dla mnie koszmarem :-((( Ale i ntak dzięki za propozycje! Pozdrawiam
Nie musisz sie go uczyc, bo to Amerykanie i porozumiewaja sie po angielsku! Jesli mialabys ochote, wyslaliby Cie do szkoly jezykowej. Ja chodzilam i bylo calkiem fajnie. Poza tym wszedzie i ze wszystkimi dogadasz sie po angielsku. Poza tym rodzinka jest swietna. Ja np. w tej chwili opiekuje sie dziecmi, ale sa na tyle kochane ze siedza tu i sie bawia, a ja sobie surfuje :) Pozdro.
Agataxxx, jak znajdziesz czas to napisz mi jeszcze dlaczego nic nie wyszło z ofert, które proponowało Ci biuro i dlaczego zrezygnowałaś z hinduskiej rodziny? mój adres mailowy: [email]
Hej Lolly!
Ja mialam jechac z Guide.Te biuro znalazlam na stronie internetowej i tak jakos spodobalo mi sie, poprosilam o przyslanie mi papierow i juz mialam papiery w reku.Ale ktoregos dnia spotkalam moja stara kolezanke ktora wrocila wlasnie z USa i ona polecila mi biuro Mikroserwis.I wtedy juz nie wiezialam co robic, bo Guide mi sie podobalo bardzo, mialam papiery i w ogole..ale w sumie nikogo nie znalam kto by jechal przez te biuro.Ta moja kolezanka jechala wlasnie przez Mikroserwis no i poszlam jej tropem i rowniez wybralam te biuro.Jestem zadowolonaz rdozny u ktorej jestem bardzo.Ale powiem ci tak:jakbym miala teraz wybierac, to nie jechalabymprzez biuro polskie tylko od razu zglosilabym sie do angielskiego.Bo to jest tak ze zalatwiasz wyjazd w polskim biurze i wyjezdzasz i juz nie masz konytaktu z Polskim biurem, tylko automatycznie przechodzisz pod opieke biura angielskiego.Wiec ja ci radze ,jezeli znasz angieslki w miare dobrze, to zglos sie do angielskiego biura od razu(byc moze nie bedziesz musiala ponosic kosztow zadnych)-nie wiem bo tak nie robilam.Ale tak wlasnie bym zrobila teraz gdybym miala jechac jeszczr raz.Pozdrowka
Temat przeniesiony do archwium.