czy ktos wylatuje doUSA28list2005?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wszystkim!wylatuje do stanow 28 listopada troche sie boje bo nie wiem czego cie mam spodziewac jak narazie wszystko jest ok!z moja rodzinka gadalam przez telefon i wydaja sie bardzo sympatyczni w tej chwili caly czas e-mailujemy.wylatuje z biura CC jak do tej pory nie oszukali mnie z niczym a po 4 tyg od zlozenia mialam juz rodzinke.powiedzcie mi jak to jest w tej szkole w NY?i wogule jak ja mam sobie tam szkole zalatwic?prosze piszcie jak to wszystko tam wyglada!
hej, mam prosbe do ciebie, czy mogla bys odpowiedziec nakilka moich pytan?? ja tez wybieram sie do usa z cc, 2 dni temu wyslalam swoja aplikacje. mam problem bo niewiem czy wziasc ubezpieczenie na wypadg rezygnaji i odmowy wizy??? czy ty bralas moze???
czesc!wiesz co ja nie wzielam tego ubezpieczenia bo kolezanka ktora wlasnie ze stanow wrucila tak mi poradzila. ja nawet nie mam ubezpieczenia rozszerzonego ale to wszystko zalezy od ciebie czy sobie je wykupisz czy nie.powodzenia ci zycze!jak masz nr na gg to mozesz podac i pogadamy pa.
Jesli chodzi o ubezpieczenie, to jest indywidualna sprawa. Ja wzielam tylko podstawowe, bo szkoda mi bylo kasy na rozszerzone. A jesli chodzi o ubezpiecznie na wypadek odmowy wizy to polecam. Ja je wykupilam, ale mialam pewnosc ze gdy nie dostane wizy to nie strace kasy za program, w przeciwnym razie CC nie odda tych pieniedzy. Mowi sie ze 90% ostaje wizy, to prawda ale zawsze jest te 10% i ja sie wlasnie z nim spotkalam, kilka dziewczyn ktore mialo leciec w mojej grupie nie dostalo, wiec radze ubezpieczcie sie!!! Pozdrawiam
ja tez mam tylko ubezpieczenie podstawowe i nawet nie mam ubezpieczenia na wypadek odmowy wizy poprostu sugerowalam sie tym co mi radzila moj kumpela i nie wykupilam tego ubezpieczenia niestety bo teraz zaluje!ide wlasnie we wtorek po wize no i mam shize czy ja dostane jak tak to 28listopada wylatuje do Waszyngtonu.jak znacie jakiec au pair z tamtad to prosze dajcie znac!!pozdrawiam:)
hej, moj numer gg to 7429777
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa