Norwich, Norfolk (UK) i okolice... poszukiwani ;))

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM!
Mam już ticket ;) 2 grudnia lecę do Londynu. Potem rodzinka zabiera mnie do siebie do Norfolk 40 min. od Norwich ... jest tam ktoś ze swojaków ?? ;))) będzie mi miło kogoś tam poznać.
Piszcie :)) pozdrawiam cieplutko w te zimne dni :***
Witam, znalazlem twoj post przez przypadek. Dostalem oferte pracy w fabryce miesa niedaleko Norwich. Jestem jeszcze w kraju i szukam polaczen, czy wiesz moze jak mozna sie tam dostac z Londynu (oprocz pomocy znajomych :P).
czesc ja jade do norwich 4 lutego i tez szukam jakiegos polaka rozumiesz chodzi mi o swoiski klimat na poczatek
witam czy jest moze ktos w norwich z polski prosiłbym o kontakt jesli mozna bede 6 lutego i zalezaloby mi na kontaktach z kims z kraju łatwiej poprostu sie zyje z rodakami jesli mozesz wyslij mi sms-a a napewno oddzwonie moj nr.+486[tel]czekam i do zobaczenia
Nikt nie wie jak z Londynu do Norwich dojechać? Swój samochód brać czy co?
sylwia ja jestem w norwich juz 3 tydzien i zadnej pracy myslalam o tym au pair ale nie wiem jak to zalatwic .Pomocy!!!!
hmm daj znac moze cos wymyslimy wspolnie...
Moje gg to 2084339
a mail [email]
Hej! Ja też już mam bilet na 7 grudnia!! Będę się opiekować 2 dzieci w Norwich Norfolk!! Chętnie sie spotkam (jak sie już zaklimatyzujemy). Może będziemy razem chodzić na kurs angielskiego:) To mój adres mail [email] Pozdrawiam:)
Ahaaaaa
Teraz dopiero spojżałam na rok:) 2005!!
No trudno:) Ale jeśli kotoś w najbliższym czasie będzie w okolicach Norwich to prosze o kontakt:)
Buziaczki;*
a kto powiedzial ze mnie tu juz nie ma ;)) :PPPP hehehhe nadal siedze w North Norfolk a dokladnie w Sheringham ... pozdrawiam :)
Witajcie!!Ja mieszkam w Norwich juz od 6 misiecy. i wiem ze jest tu duzo Polakow,ale narazie nie znam nikogo...A chetnie bym poznala..bo nie pracuje i strasznie sie nudze...nawet nie mam z kim na zakupy dzialajace super na depreche wyskoczyc...kazdy kto mieszka w Norwich i chce mnie poznac prosze o odpowiedz mailem [email] kazdego maila odpowiem...dozobaczenia..
hej nio niestety nie moge Ci powiedziec bo nie wiem:(ale mam prosbe czy Ty mozesz mi pomoc mozesz podać adres tej fabryki wniedleko Norwich? bo obecnie rowniez poszukuje i bardzo mi zalezy na pracy pozdrawiam odp na [email]
CIAO
Temat przeniesiony do archwium.