Anglia we wakacje 2006

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Bardzo chcialabym wyjechac do Anglii we wakacje 2006 r. Mam 17 lat- wtedy bedzie 18. Czy jest szansa zeby ktos przyjal mnie jako Au-Pair w tak mlodym wieku?
Chcialabym wyjechac aby poduczyc sie jezyka angielskiego przed matura.

Czy mam jakies inne mozliwosci niz Au-Pair zeby wyjechac i nie tylko pracowac ale i poznac kulture, jezyk i troszke pozwiedzac..

Prosze o pomoc wszystkie auparowiczki i w ogole ludzi na forum:) Z gory bardzo dziekuje. Buziaczki:)))
hej
pewnie ze masz szanse wyjechac
ja w tamtym roku bylam au pair w anglii wlasnie na 3 miesiace, nie mialam nawet 18 lat, rodzinke znalazlam przez neta, bylo super, nie chcialo sie wracac hehe ale coz, szkola....
Ja tez własnie chciałabym wyjechać we wakacje. Czy jest ktoś kto mógłby i przede wszytskim chciałby mi pomoć w tym wsyztskim? Tzn znalezienie rodziny itp? A moze ktoś móglby mi opowiedziec o swoich wakacyjnych przezyciach? I jak tu wyjechac na trzy miesiązce skoro są dwa miesiące wakacji?
Byłabym naprawde wdzięczna...
Pozdrawiam :*
Mój e-mail: [email]
Super mialaS:) A jak znalazlas te rodzinke? I jak wyjechalas na 3 miesiace- oposcilas miesiac szkoly?
Jaki mialas wtedy poziom angielskiego i jak to wszystko zalatwilas?
:) Czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia:)
3 miesiace, bo wyjechalam na poczatku czerwca, ale z tym nie bylo zadnych problemow, bo wiadomo - w czerwcu juz nic sie nie robi. tylko chemiczka mi ocene zanizyla jak sie potem okazalo. ale co tam,warto bylo. poziom ang mialam taki ze w grudniu 2004 zdalam FC na C, wiec tak srednio :P ale ang sie nie martwcie, w sumie duzo nie trzeba znac, bo codziennie te same zdania sie powtarza. rodzinek szukajcie na stronkach takich jak www.greataupair.com www.eaupair.com , mnie moja rodzinka znalazla przez findaupair.com o ile pamietam :) wymienilismy pare maili, zadzwonili do mnie, pogadalismy 10 min, kupilam bilet i w droge ;)))
hej;) Moglabys do mnie napisac maila? [email] Chcialabym sie Ciebie zapytac jeszcze o pare rzeczy:) Bylabym wdzieczna za pomoc:)
We wakacje to raczej bym nie wyjechała, ale w wakacje to chętnie. Proponuję najpierw zdać j. polski, a potem do ludzi.
tez sie mialam do tego 'we' przypieprzyc ale potem stwierdzilam ze nie ma co a tu ..zonk! eh...wkurza mnie jak ktos pisze 'czy mozecie mi znalezc rodzinke i mi to zalatwic' no bo sorki jak chcesz byc au pair to laska zaradna troche chcac nie chcac byc musisz- to taka moja rada :D
Przepraszam Cie bardzo ze Cie w ogole oburzyłam:/ Nie prosze zeby ktoś znalazł mi prace! Chcialam uzyskac informacje czy w ogole jest to mozlwe! Byc au-pair w moim wieku w wakacje (WE?). To ze nie wiem czy p isze sie we czy w to raczej o niczym nie swiadcyz moje drogie Panie i prosze was bardzo o troche tolerancji i otrzepanie sie z delikatnych piórek arogancji.
Właśnie..ja też mam wiele pytań!W maju bedzie 17 i bardzo chciałabym wyjechac do anglii jako au pair!Czy mam jakieś szanse?A moze ktoś zna rodzinkę,która potrzebuje kogoś takiego jak ja na wakacje?Byłabym wdzięczna za odp moj [email] [gg] serdecznie pozdrawiam wszytkich=)=*
to nie tak ze mnie oburzasz, eh czasem ma sie te gorsze dni i wszystko drazni ;) ja tam chodzaca dysleksja jestem zreszta tyle ze to 'we' sie po prostu w oczy rzuca ale w roznych czesciach polski ludzie roznie mowia :-)
TY nie pisalaz zeby ci znalezc prace, raczej ze sie tak wyraze Twoje pytania sa na odpowiednim poziomie, po prostu przegladnelam kilka innych wypowiedzi i mnie to draznic zaczelo bo chcac nie chcac au pair musi byc zaradna a juz samo zorganizowanie sobie wyjazdu jakiejs zaradnosci wymaga ;-) i jest to tylko odrobinka umiejetnosci jakimi trzeba sie wykazac podczas pracy jako au pair
eh zanim zostalam niania tez zadawalam mnostwo silly pytan i tez mnie ludzie zjezdzali z gory na dol wiec moze dlatego sie mszcze teraz :D
Hej;) hehe.. No ja tez miewam takie dni wiec rozumiem Cie doskonale;) Masz racje au pair powinna byc bardzo roztropna- zgadzam sie z tym jak najbardziej:)

Co do samego szukania pracy, zajecia to szukam i szukam.. Ehh.. Na greatau-pair znalazlam pare ciekawych propozycji ale niestety mtrzeba miec tam oplacone czlonkowstwo zeby do nich napisac:/ Na Aupair World znalazlam w sumie tylko 1 ale to i tak nie do konca dla mnie.

Nie poddaje sie. Nadal bede szukac:)
chyba niezabardzo Cie rozumie, co masz na mysli mowiac ze trzeba miec zaplacone czlonkowstwo zeby do nich napisac

robisz sobie profil (free registration) i dodajesz ich do swojej hot list i po problemie jak sie im nadaz to Ci maila napisza i juz masz z nimi kontakt!
's' mi sie znadlo- 'nadasz' mialo byc
hej ja tez bym chciala sie wybrac w te wakacje do angli moze polaczymy sily i pojedziemy razem?
tez mam 17 latek ,ale jak sprawdzalam nie trzeba miec 18 odpisz moj adres to [email]
nie to nie jest tam takie proste. Niestety,
Dodalam pae rodzin do mojej HOT LIST. Jedna do mnie napisala ale zeby jej odpisac musze miec oplacone czlonkostwo:/ niestety:(
hmmm... zaczęlam szukać czegoś własnie pod taki wyjazd na wakacje... i au pair wydaje sie być fajne... no tylko ze mało wiem a chciałabym dobrze wiedziec o co dokładnie chodzi...gdyby ktos doswiadczony mógł ze mna o tym troche pogadać byłabym wdzięczna! [email]
Ja rowniez mam 17;)W maju skoncze.I zalezy m ina wyjedzie do angli w wakacje ,ale jak narazie nici z poszukiwan:(moj mail [email] a moze ktoś ma jakies oferty pracy tam?bylabym wdzieczna;)
Temat przeniesiony do archwium.