Bezplatne kursy angielskiego w Londynie??

Temat przeniesiony do archwium.
We wtorek jade do Londynu jako operka.Chcialabym sie dowiedziec czy ktos zna jakies bezplatne szkoly językowe np w okolicach SE9 (New Eltham), jesli tak to prosze o adresy tych szkol.Pozdrawiam
a jak zalatwilas wyjazd?
Przez http://www.aupair-world.net/
kasiu, szkoly jezykowe sa w londynie(darmowe) owszem, ale kolejki sa bardzo dlugie, najlepiej zapisac sie z rocznym wyprzedeniem. Tez jestem w londynie i do jednej ze szkol musialbym zglosic sie 6 miesiecy przed przyjazdem. Pozdrawiam i polecam szkoly prywatne, bo te dobrze przygotowuja!
HEJKA A MOGLABYSMI NAPISAC COS WIECEJ O TEJ DARMOWEJ SZKOLE W LONDYNIE ADRES INTERNETOWY TEL OGOLNE INFORMACJE ITP Z GORY DZIEKU
dziewczyny, mam dla was smutna wiadomosc - od tego roku nie bedzie juz darmowych szkol jezykowych!!! Brytyjski rzad juz nie bedzie doplacal do kursow, poniewaz wielu kursantow nie chodzilo na zajecia lub nie podchodzili do egzaminow certfikacyjnych. Tylko nieliczne szkoly beda bezplatne, ale na pewno nie w Londynie.
Ale skad masz ta informacje?? Ja zaczelam bezplatny kurs od wrzesnia na certyfikat ESOL i skoncze go w czerwcu przyszlego roku. Czyli co z tego wynika...??? Ze od stycznie bede za niego placic????????
Lekcje przygotowujace do egaminu ESOL sa bezplatne (tzw. skills for life, mam 4h na tydz.), te przygowowujace do egzaminu Cambrige jak np. KET,PET sa niestety platne, taki kurs trwa rok. A chodze do RACC.(Richmond)
tez o tym slyszalam, ze bezplatnych nie bedzie, ale jakos sa. i to w londynie. wiec o co chodzi?
ale pierniczycie glupoty !! sa darmowe kursy ciagle ! tylko teraz kwestia ze moze nie byc wolnych miejsc. Najlepiej wejdz na strone Polish Timesa w Londynie i tam w numerze 139 (sciagnij go sobie i wydrukuj) jest caly obszerny artykul poswiecony szkola jezyka angielskiego w Londynie z adresami i numerami. Ja tak znalazlem moja szkole bo na poczatku bylo slabo w poblizu krzykneli 400 do 700 funtow !!!! ale dobrze ze trafilem na 2 polki w autobusie z ta gazeta to mi troche podpowiedzialy :D a teraz ja podpowiadam wam :) pozdraawwiam trzymajcie sie Polaczki i nie dajcie sie wykorzystywac :D Poland rules :D w razie czego moje [gg]
Niestety wiele dziewczat, ktore pojechaly do anglli dowiedzialo sie o tym jak poslzy sie zapisac. Ja nei mowie, ze wsyztkie beda platne, ale tylko neiktore - wiem to ze swojej agenjci.
Piszecie o darmowych szkołach językowych, ale nikt z Was nie chce podać adresu, pomimo iż wszyscy o niego pytają.
Wpisujecie się, żeby się pochwalić, a innym źle życzycie?Dlaczego nie podajecie nawet jednego adresu?Co za brak życzliwości!
Wejście do podanej gazety nr 139 jest niemożliwe. Gazeta publikuje tylko bieżący numer.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe