czy da sie wyjechac jako aupair majac 17 lat???

Temat przeniesiony do archwium.
hej! mam taki problem, bardzo bym chciala wyjechac na wakacje jako jf au pair tyle ze w maju bede miec dopiero 17 lat.. szukam i szukam a we wszystkich agencjach trzeba byc pelnoletnim.. poza agencjami tez nie uaje mi sie znalezc nic.. moze ktos wie gdzie szukac, jak szukac,itp? prrrroooszeee o pomoc!!!:) pozdr, papapaa:) [email]
no to masz problem - ale ja chyba większy bo też mam 17 l. i jestem boy i nie wiem czego się chycić żeby wyjechaćna wakcje :/ pickin fruit ?? AuPair ?? leże...
Pozdro i życze powodzenia...
hmm szkoda ze 17 bedziesz miec dopiero w maju. bo zebys teraz miala 17, a 18 konczylabys w tym roku to wtedy nie ma problemu, tzn ciezko jest znalezc, ale jest to mozliwe.
probuj na roznych stronkach, moze jakas rodzina bedzie chetna ;)
powodzenia!
Marti nie jestes sama!!!Ja też w maju skoncze 17 lat i bardzo chociałabym wyjechac do Anglii w wakacje!:( Juz zazczynam wątpić czy uda m isie wyjechac...moze razem uda nm sie znalezc?;>pozdrowionka [email] jak cos to odedzwij sie;)))
A moze jakiś uprzejmy ludź ma jakies oferty w wakacje w Anglii,rodzinka poszukuje?;> Byłaaabym niezmiernie wdzieczna!!!!;)))
dziewczyny na wakacje ciezko cos znalezc, mnostwo ludzi chce wyjechac. ale moze uda wam sie cos znalezc. z tym ze ofert wakacyjnych jeszcze prawie nie ma. pamietam w tamtym roku oferte od mojej rodziny dostalam 8 maja dopiero. wyjechalam 4 czerwca :D
Dziewczyny, tak to czytam i zdecydowałam się wypowiedzieć. Mam 24 lata, mieszkam w Anglii, za jakiś rok zostanę mamą i prawdopodobnie w którymś momencie będziemy szukać au-pair. Z tego punktu widzenia powiem Wam, że nie zatrudniłabym chyba nawet osoby w moim wieku, a co dopiero 17-latkę. Niestety. Raczej myślałam nad jakąś starszą panią, bo przyszłe babcie pracują w Polsce i ani myślą przyjeźdżać. :) Z drugiej strony znam angielki i myślę, że jakaś szansa jest. One chyba są mniej opiekuńcze i mniej boją się o swoje dzieci. Ile razy na ulicach widziałam maleństwa w wózkach z gołymi stópkami...
Jeśli nie znacie to zajrzyjcie na gumtree.com, może tam coś będzie. Oferty są tam z Londynu, ale na dole są linki do stron regionalnych. Powodzenia!
bo tak sie w PL przyjelo, ze babcie sie opiekuja. a w anglii raczej ludzie nie maja problemu z tym ze tak mlode osoby opiekuja sie ich dziecmi.
ja sie z toba jednak zgodze, tez bym bala sie dac pod opieke swoje dzieci mlodym operkom. :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

TOEFL