Szukam znajomych z okolic Dublina

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!Mieszkam w Swords.Szukam znajomych ktorzy sa gdzies w poblizu i maja ochote poznac kogos nowego i milo spedzac razem czas...:)Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie odezwie;).papa
hmm szkoda ze nikt sie nie odzywa...buuu.podaje maila w razie jakby jednak sie ktos znalazl..moze z samego [email] papa
Czesc . Ja bede w Dublinie od 8 marca. Jade z kolega ale tez bym chciala poznac pare z którymi bedzie mozna fajnie spedzac czas a ktore moze nie tyle co pomoga( bo wiem ,ze tam kazdy ma na głowie swoje sprawy) ale moze chociaz dadza pare wskazówek co robic a czego nie
to zawitajcie do DUB - my sie czesto spotykamy wieksza portalowa paczka :)
Hej ja mieszkam niedaleko:P,wiem ze twoj post jest z lutego!Jednak jak dalej jestes w IRLANDII to dajccie znac!Pozdrawiam,
Hi:)
Ja jestem w Dublinie. Chetnie spotkam sie z innymi ziomkami. Tym szczesliwsza bede im ktos bedzie z okolic Blanchstown ( to jest Dublin 15)
krotko o mnie- jestem au pair mam 24 lata i nie zamierzam sie tu nudzic tylko aktywnie spedzic czas ( chocby nawet na szwedaniu sie po sklepach w czasie weekendu, kinie itd. pracuje pon.- pt 9-18 ( w porywach 20) wiec weekendy beda najlepsze.
Jeszcze jedno jesli jestes drogi kolego / kolezanko z okolic wmoze wiesz cos o szkole jezykowej.
pozdrawiam
justyna
hej justyna
magda z tej strony jestem z dunboyne to 15min od blancz bardzo chetnie sie spodkam :) podaje meila [email] no i mam pewne info na temat angola moze cie zainteresuje :)
pozdrawiam szyjka
CZESC. JESTEM AU PAIR. MIESZKAM W KILLINA- GODZINA OD DUBLINA. JESTEM 3 MIESIACE I WIEM JAK JEST CIEZKO. WIEM, ZE AU PAIR MAJA SWOJE SPODKANIA-JEDEN DZIEN W TYGODNIU. MOJ EMAIL [email] PISZ. GLOWA DO GORY.
Dziewczyny a co byscie powiedzialy jakbysmy spotkaly sie wszytkie w Dublinie??co wy na tooo?:>:>
czesc. gdzie dokldnie miaszkasz. musimy sie spodkac szukam au pair gdzie mieszkaja blisko mnie, ale nikt nie odpowiada. boja sie. kazd wie, ze au pair sa bardzo samotne, nie maja za wielu przyjaciol i przedewszystkim malo zarabiaja. pozdrawiam wszystkie au pair.
Hej!ja czesto jestem w Blancherdstown!Daj jakies namiary to sie zgadamy!
Strzala
CZESC. NAPISZ MI EMAILA, TO PODAM CI TEL I ADRES. MOZE SIE SPODKAMY W DUBLINIE JAK NIE TO GDZIE INDZIEJ PRZYNAJMNIEJ POZNAM LUDZI. ODPISZ NA MAILA TO SIE DOGADAMY.......POZDRAWIAM.
Jestem w Dublinie dopiero 3 dzien i szukam znajomych jesli jest ktos chetny prosze pisac na emaila [email] Pozdrawiam
hej jestem z blanchardstwon jesli chcesz sie ze mna spotkac to by bylo milo bo nudzi mi sie be kolezanke
hej ejstem z blanchardsstwon jelsi checsz sie spotkac zapraszam moj e-mail [email]
hej
bede w Dublinie 23 czerwca jezli ktos ma ochote sie spotkac od czasu do czasu to piszcie
gg 3[tel]albo e-mail [email]
Hej,
Ja bede w Dublnie (a dokladnie w Dun Laoghaire) od 1. sierpnia do konca pazdziernika. To juz moj czwarty raz jako aupair w Dublinie wiec chetnie oprowadze itp :)
Poza tym po prostu potrzebne mi okroopnie towarzystwo na lepsze i gorsze dni!!

Piszcznie na priv: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa