2super rodzinki od polowy wrzesnia do odstapienia

Temat przeniesiony do archwium.
Jeem au-pair w miasteczku Little Dunmow, ok.40min od Londynu i mam do odstapienia dwie fajowe rodzinki! dlaczego az dwie?? poniewaz pracuje dla nich dwoch, bo chciali zobaczyc czy ktos taki jak au-pair sprawdzi sie w ich rodzinkach!!

szczerze mowiac to sama najchetniej bym tu zostala na dluzej,ale studia na mnie czekaja...

zatem przejde do rzeczy...


1 rodzinka: mama i tato pracuja w pelnym wymiarze godzin. maja dwoch chlopcow, bardzo dobrze wychowanych i nie ma z nimi praktycznie problemow: to 4letni Innes i 5letni Callum. Innes kocha puzzle i jest bardzo dobry w ich ukladaniu, Callum to juz 'duzy chlopiec', ktory radzi sobie we wszytskim sam:) host mama to bardzo mila pani, zawsze pogodna, usmiechnieta, pomocna, opiekuncza!! host tata bardzo spokojny i opanowany, rowniez bardzo sympatyczny.


2 rodzinka; to mama, tato, 4lateni Oscar i maluszek w brzuszku Imogen!! (urodzi sie za pol roku). Oscar jest bardzo zywym dzieckiem, ktory w przyszlosci chce zostac King-Kongiem:) Imogen jest bardzo sympatyczna, opowiada o zwyczajach Anglikow, doradza, bardzo ciepla osoba! Tato, jest zabawnym czlowiekiem, ktory jest bardzo na luzie:)

Te dwie rodzinki mieszkaja ze soba domek w domek wiec najlepszym rozwiazaniem byloby zaproszenie tu dwoch kolezanek, ale nie jest to wymagane. rownie dobrze mogasie tu narodzic jakies przyjaznie:)

Pamietajcie,ze musicie miec tu prawo jazdy,bo bedziecie odwozily dzieci do szkoly, ale jest to bardzo spokojna okolica! Oferta aktualna od polowy wrzesnia!

Jesli chcesz poznac kraj,kulture, milych ludzi napisz do mnie maila:

[email]


wyjazd na 0,5 lub caly rok!!

Pozdrawiam z upalnej Anglii,
Kamila
A ile kaski dają? :)
Nie mam pojecia, o tym nie rozmawialismy...:(
Sorry a jestes dziewczyna czy kolesiem?:D
ciekawe pytanie, zwiazane z tematem:)))

jestem kamila, plec zenska:)
Cześć,rnjestem zainteresowana tą oferta czas też jest dla mnie odpowiedni, zaproszam na prywtną pocztę, opowiem o sobie. [email] Justyna
odnawiam:) z tym,ze juz tylko jedna rodzinka jest wolna:)

spieszcie sie:)), bo warto!!!
hej:))

wlasnie napisalam do Ciebie maila, mam nadzieje,ze szybciutko odpowiesz:)))
czesc mam na imię Monika jestem zainteresowana Twoim ogłoszeniem ale czy jest ono nadal aktualne?
czesc:))

prosze, odezwij sie na miala, bo jest jeszcze jedno wolne miejsce:))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Zagranica