SZUKAM PRZYJACIOL W HOLANDI

Temat przeniesiony do archwium.
HEJ OD TYGODNIA JESTEM W HOLANDI W APELDOORN RODZINKE MAM SUPER TYLKO WIECZORAMI DOSKWIERA MI SAMOTNOSC NIE ZNAM TU NIKOGO A CHETNIE WYSKOCZYLA BYM NA JAKIES PIWO ALBO NA JAKIES BALETY POZDRAWIAM SERDECZNIE PROSZE PISAC NA [email] buziale mam nadzieje ze ktos sie odezwie bo chyba zanudze sie tu na smierc
hej ja jestem w Holandii od 11 miesiecy z checia Cie odwiedze mam ten i nastepny tydzien wolny...wiec decyzja nalezy do Ciebie ;) moj mail [email] i [gg]
Hej ,chetnie przylacze sie do nowych znajomosci.Zostawilam Ci wiadomosc na gg-moj nr 9745360
hej tylko tu jest taki problem ze ja nie mam gg u nich bo maja jakis smieszny system i nie dziala wiec odezwij sie na maila
czesc, 4 dni temu pzryjechalam do Holandii, mieszkam w okolicach Rotterdamy, wlasciwie w poblizu miasteczka Delft. Nikogo nie znam wiec jestem otwarta na nowe znajomosci.Moj numer [gg] , moj mail [email]
hej!!rnrnJestem w Holandii jako Au pair juz prawie dwa lata...na chwilke obecna mieszkam w Hadze a dokladnie (Scheveningen),z przyjemnoscia nawiaze nowe znajomosci.rnZostawiam namiary, [gg] oraz mail: [email] rnMam nadzieje ze sie ktos odezwie:)rnpozdrawiam serdeczniernAnia
Temat przeniesiony do archwium.