slodycze w bagazy podrecznym????

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanie odosnie bagaza podrecznego.nie wiem czy moge ze soba wziasc cos slodniego bo w samolocie zazwyczaj musze cos slodniego zjesc jakieggos cukierka by nie miec zatkanych uszu,nie moge dodzwonuic sie na lotnisko,lece liniami easyjet z luon do polski.wie ktos czy mozna miec cos takiego ze soba?///
moja mama dzis dzwonila zeby potwierdzic moj lot i sie pytala. No i powiedziano jej ze wszystko jest ok mozna miec normalnei wszystko tylko ostre rzeczy i wszelakie plyny w normalnym bagazu. o slodycze sie nei pytala ale sadze ze mozna.
mozesz miec wszystko oprocz ostrych przedniotow. Chyba ze lecisz do Anglii albo Usa to sa inne zasady (nie wiem dokladnie jakie) a tak to mozesz miec wszystko co chcesz.
pozdrawiam
Wejdz na strone easyjet - tam mozna poczytac wszystko w jez. polskim, bagaz reczny nie moze przekroczyc 50x40x20cm - dalej zadnych plynow nie wolno. Cukierki napewno beda ok.
hej:) ja wlasnie dzisiaj wrocilam z Anglii do Polski:)w bagazu podrecznym nie mozesz miec: plynnych kosmetykow, zapalniczek, ostrych przedmiotow, plynow, zeli i past:) ze slodyczami spokojnie wejdziesz:) chociaz ja nawet mialam blyszczyk i plynny krem do twarzy i tez weszlam...:)