oddam rodzine w dobre rece-USA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,przyjechalam do stanow 3 miesiace temu.
Mieszkam u rodziny z 7-miesiecznymi blizniaczkami i 4-latkiem.Moja rodzina jest calkiem w porzadku.Maja duzy dom i basen na podworku.Posiadaja trzy samochody z tego jeden dla mnie-jeep i oplacaja paliwo prawie zawsze.Obowiazkow nie mam zbyt duzo,bowiem mlody w ciagu dnia chodzi do szkoly,a ja musze zajmowac sie tylko dziewczynkami(czasami dochodzi jeszcze opieka nad malym).Jezeli chodzi o sprzatanie to wiadomo musze odkurzac,robic pranie,no i w sumie to tyle...
Moj problem polega na tym,ze po ukonczeniu mojego jesiennego semestru w grudniu chcialabym wrocic do Polski(wczesniej).Nie sadzilam,ze moge czuc taka tesknote za krajem,rodzina...chce byc owszem fair wobec moich hostow,wiec powiem im o tym wczesniej,dam czas na znalezienie nowej au pairki...tyle,ze wyjechalam przez biuro...wiec jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana i umialaby zajac sie taka gromadka,to dajcie znac...chce wszystko pozalatwiac wczesniej,mam troche czasu i pomoge im wybierac dziewczyny...czy jest ktos zainteresowany przyjazdem w srodku grudnia lub na poczatku stycznia??????
a gdzie rodzinka mieszka?
czy prawo jazdy jest obowiazkowe i czy podroz tez oplaca rodizina.Napisz wiecej szczegolow co jest wymagane.Dzieki