New York?

Temat przeniesiony do archwium.
Hey:)
Mam pytanie, czy ktos z Was spotkał sie z tym ze można znależc rodzinke w samym New York City? Załatwiając przez firme? W necie na różnych stronach typu www.aupairworld.net mozna cos znależć ale to wtedy jedzie sie na własną rękę, rozumiem? Tzn samaemu sie kontaktujemy z rodziną? bez pośrednika w stylu firmy? prosze o odpowiedzi, czy ktos z Was słyszał o au pair in NYC? I co sądzicie o takich stronach jak ta która wyżej wymieniłam?
pozdrawiam!!!
www.aupairworld.net -> świetna stronka
www.greataupair.com
Dokładnie, jedziesz na własną rękę. Warto więc juz wcześniej ustatlić z rodziną zasady (i spisac je). Przez firme tez mozesz znalezc rodzine z Nowego Jorku ale to się wiąże z dłuzśzym czekaniem na rodzine zapewne.
Pozdrawiam, zycze powodzenia w szukaniu :)
Dzieki Sikorka:)

Moze jest jeszcze ktos?:) moze ktos jechal do USA na własna ręke lub z biurem ale do NYC?:)
czekam na dalsze opinie:)
czesc.jasne ze mozna sobie wybradz rodzinke z nyc.nawet polecam.utkniecie w jakiejs dziurze to najgorsze co moze byc.ja wyjechalam do usa z gawo do new jersey.pol h samochodem albo autobusem od nyc.jak ktos ma pyt. to chetnie odp. [gg]
czesc. wlasnie lece do NYC 11.12, wszystko zalatwialam przez biuro Mikroserwis i przyznam sie,ze z 7 propozycji 5 wlasnie bylo z NY. Pewnie bylo tak dlatego,ze centralne biuro znajduje sie w Stamford blisko NY i glownie tylko z tamtad maja rodzinki. A tak na marginesie to polecam to biuro. Pozdrawiam.
A te oferty to byly z samego NYC? Rodzinki np z Brooklynu albo Manhattanu?
Dwie byly z Manhattanu a pozostale z okolic NY. A osobiscie nie chcialam mieszkac w downtown, bylam juz w Stanach i mieszkalam w centrum-straszna meczarnia. Dlatego lece do Westport,CT.
Acha:) no ja dwa razy bylam w NYC ale na wakacjach jak bylam mlodsza i zakochalam sie w tym miescie:) dzieki za odp:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Au Pair