www.aupairvista.com -NOWA STRONA!!

Temat przeniesiony do archwium.
Nowa strona www.aupairvista.com . Darmowa rejestracja. Polecam, bo naprawde warto!
Hej
TYLKO KURCZE TAM TRZEBA ZAPLACIC TAK ZEBYM MIALA KONTAKT Z RODZINA??dzieki ZA ODP.
hej,
Tak musisz, ale to jest najtansza strona jaka dotychczas znalazlam. ja sobie wykupilam na 30 dni. Mozesz wykupic na 7, 30 albo 90. Ja uwazam, ze warto. Lepsze od ageencji, ktore biora od Ciebie 600zl i przedstawiaja Ci oferty gora 5 rodzin.

pozdrawiam
Moja opinia o tej stronie? raczej negatywna, nie jest przyjazna użytkownikowi, np. nie można dopisać o sobie więcej informacji, a mi jak na złość wiadomość zniknęła i pozostał mi pusty profil. Co więcej nie mam teraz możliwości usunięcia profilu, bo nie znalazłam takiej opcji. Ze względu, że jest nowa, jest mało rodzin. No i nie można wysłać rodzinie propozycji, że jest się zainteresowanym bez płacenia za dostęp.To chyba tyle, ja zostaję przy niezawodnej i bezpłatnej www.aupair-worl.net
Czesc Wszystkim!

Zupelnie nie zgadzam sie z Toba Evaaj, chociaz do niedawna myslalam podobnie. Zalogowalam sie w aupair-world i wykupilam sobie dostep. Jednak po dwoch dniach moj profil zostal zamkniety bez zadnego uzasadnienia. W taki oto sposob stracilam 39 euro:(Wyslalam do nich maila, ale niestety nie dostalam jeszcze odpowiedzi...Chociaz minely 3 tygodnie... Co do bledow na stronie aupairvista to wystarczy do nich wyslac maila i porawione:). Ja takze zauwazylam, ze nie mozna edytowac wiadomosci i wyslalam o to zapytanie. Odpowiedz dostalam w przeciagu 2 godz.,ze blad bedzie naprawiony.Dlatego uwazam,ze sa naprawde przyjaznym serwisem. Ja przylaczam sie do Sissi i wystawiam POZYTYWA.
POZDRAWIAM
No cóż, to było tylko moje skromne zdanie.Mi jakoś bardziej dopisuje szczęście na tej drugiej stronce. Teraz będę musiała napisać maila do aupairvista, aby deaktywować mój profil. Muszę się jeszcze trochę nauczyć. Współczuję Ci, że tak wyszło, że straciłaś pieniądze. Ja nigdy nie wykupuję dostępu, tylko czekam aż rodzinka sama napisze(aupair-world daje tą możliwość,że możesz poinformować rodzinkę,że jesteś nią zainteresowana i żeby zwrócili na Ciebie uwagę). Ostatnio natknęłam się także na inną fajną stronkę: www.findaupair.com
Witam
mam pytanko nie mam karty master card ani visa to jak mam zaplacic:(?pozdrawiam Monika
jak usunąć swój profil z podanej wyżej strony?bo mam maleńki z tym problem-oferty nadal przychodzą,a ja już znalazłam rodzinkę(z au-pair world:)
Jak zaplacic za dostep na findaupair.com, albo jak zmienic dane na profilu? Prosze pomozcie mi! Bardzo mi zalezy! A nie mam konta w zadnym z podanych bankow.;/
"Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!
Witryna www.aupairvista.com została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie."



No i tyle...
tylko,ze agencje,ktore biora 600 zl,zalatwiaja Ci bilet samolotowy(pewnie rodzinka zainteresowana oplaca) i w razie problemow pomoga zmienic rodzine bez dodatkowych kosztow,a jak sie znajdzie przez stronke w necie to samemu oplaca sie podroz i jak sie trafi na straszna rodzinke to moga wywalic na ulice,kasy nie wyplacic itp itd,roznie to bywa.A przez biuro chyba jednak bezpieczniej
a ja wyjechalam ze stronki www-aupair-world.net glupia bylam bo placilam im czlonkostwo (39 eur!) no ale chcialam szybko wyjachac wiec kupilam zeby miec kontakty... wiecej tego nie zrobie bo wiekszosc rodzin chyba to wykupuje...

inne znane mi stronki to:
www.greataupair.com (fajna tylko drogi dostep maja jak ktos kupic chce)
www.planet-aupair.com (taka sobie ;))
www.aupair4you.eu (jakas nowa ale fajnie wyglada ;))
www.easyaupair.com (jest ok)

zycze wszystkim powodzenia :)))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego