AU pair ANYA Katowice

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Poszukuje osoby zainteresowanej wyjazdem na wakacje jako au - pair z firma ANYA w Katowicach. Planuje jechac na 2 miesiace z ta firma, moze ktos jeszcze jest zainteresowany lub wyjezdzal juz z ta firma i moglby podzielic sie wrazeniami? :) Dziekuje z gory za pomoc! moj e-mail - [email]
sorry, ze to mowie ale dla mnie wyjezdzanie z agenchi mija sie z celem. To jest zwykle naciaganie ludzi na kase. Istnieja juz teraz strony w internecie, gdzie sie rejestrujesz i sama sobie szukasz rodziny i to na pewno nie kosztuje 500zl.

pozdrawiam i mimo wszystko powodzenia;)
moim zdaniem lepiej zaplacic te marne 500 i zeby agencja zalatwila wszystko za mnie.... ale to moje zdanie....
Tylko teraz pytanie: skad masz pewnosc, ze ta agencja nie zrobi Cie w balona?
I zostaniesz i bez pieniedzy i bez pracy ale za to z brakiem zaufania do ludzi...
Czasem warto poswiecic swoj jakze drogocenny czas i samemu sie o cos postarac.
I to tez tylko moje zdanie...
tak sie sklada ze au pair anya z katowic to solidna firma... kilka z moich kolezanek korzystalo z ich posrednictwa i zadna nie narzekala
to moje i jeszcze paru innych osob zdanie :)
pozdrawiam
"zaplacic te marne 500"
ehhh.. bez komentarza..
polecam www.aupairvista.com

pozdrawiam
No i http://www.aupair-world.at. Znam sporo osób które tam szukały rodzinek.
Ja osobiście uwazam ze jesli ktos jedzie PIERWSZY raz to warto wydac te kilka stowek zeby jechac spokojnie i zeby rodzina sie nie martwiła, natomiast kiedy ktos zna juz dobrze jezyk i byl juz jako aupair to moze korzystac z tego typu stron. Takie jest moje zdanie.
NIE POLECAM BIURA ANYA I OSTRZEGAM!, Po pierwsze nigdzie nie wyjechałam, a zapłaciłam. Czekałam rok, zero odzewu. Postanowiłam już nie czekać i upomnieć się o swoje pieniądze (bo przcież nic nie zrobili) to stwierdzili, że z 400 zł oddadzą mi 100zł.
Witam,
Jeżeli mogę coś powiedzieć o Au Pair Anya Katowice, to to, że moja sisterka z tego programu korzystała i wyjeżdżała właśnie z biura z Katowic, ul. Biedronek. (aktualnie przebywa w Stanach:)bardzo zadowolona jak dotąd z pobytu:)). Także jest to pewne. Jedyne co, to strasznie ciężko się z nimi skontaktować! i do nich dodzwonić! Graniczy to wręcz z cudem. Mam ich tylko nr tel. stacjonarnego, ale odzywa się tylko sekretarka. Czy ktoś zna do nich chociaż adres mailowy albo tel. kom.?? Bardzo proszę niech poda. To ważne! Z góry serdeczne dzięki.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia