aupair od polowy wrzesnia, chetne?

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie wszystkie chetne ktore mysla o tym by zostac aupair. jestem studentka i aktulanie jestem w Uk w Wesst Yorkshire-przepieknej okolicy.szukam kogos na moje miejsce. jesli jestes zainteresowana? chcesz wiedziec wiecej pisz.praca to raczej odpoczynek bo opiekujesz sie 6 letnia dziewczynka-tzn tylko odprowadzasz i przyprowadzasz ze szkoly.minimum 4-5 miesiace.masz wakacje itd.tylko dobra znajomosc angielskiego sie liczy.jesli chcesz sprobowac pisz!odpisze na kazde pytanie.pozdrawiam
CZESC EWA Z TEJ STRONY JESTEM ZAINTERESOWANA TA PRACA PROSZE O WIECEJ SZCZEGÓŁÓW JAK JEST Z:JAK WYGLADA DZIEN PRACY CO ROBISZ OPISZ W SKROCIE JAK Z MIESZKANIEM, ILE MOZNA ZAROBIC? MOJ GG TO 1[tel]CHETNIE POGADFAM NA GG JESLI NIE MOZESZ POGADAC TO NAPISZ MI NA WAILA [email] DZIEKI ZA ODP.
Jestem zainteresowna twoja propozycja. prosze o więcej szczegółów, czyli jakie są twoje obowiązki, koszty przelotu, wynagrodzenie, możliwość dokształcania się, czy są tam inne au pair, i na jak długi okres jest to praca.
podaje e-mail: [email]
dzieki za wszelkie informacje.
czy ta praca jest nadal aktualna?podaje [gg] i prosze o kontakt:)
witam.Ja troché w innej sprawie...otóz od trzech tygodni jestem w Yorku au pairka,nie znam narazie tu nikogo i nudzé sie w wolnym czasie, jesli sá jakies dziewczyny w podobnej sytuacji proszé o kontakt, wspólne zwiedzanie miasta bédzie przyjemniejsze:)[gg] , [email]