biuro au pair w Częstochowie - ktoś zna????

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Czy ktoś słyszał o Biurze Au pair Centrum Niepokalanego Serca Maryi w Czętochowie? A może znacie jakąś osobę która wyjechała do Anglii za pośrednictwem tego biura? Długo czekała na rodzinę? Czy miała z tym biurem jakieś problemy? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :)
nikt nie słyszał???
hej nie slyszalam nic o tym biurze, ale moze ty mi cos o nim powiesz? chcesz wyjechac jako au apir? napisz gdzie i na ile? ja juz bylam au pair wiec sluze rada.
[gg]
Patrycja
Hej! To biuro jest w porządku :) Jeśli tylko mówi się że chce się pojechać natychmiast to już pierwsza rodzina dzwoni po ok 2 tygodniach od złożonych dokumentów. Najważniejsze jest również to że jak nie pasuje Ci jakaś rodzina to nikt na Ciebie nie krzyczy i szukają dalej. Polecam :-)
Nie wiem czy dobrze kojaze, ale czy to biuro w bramie na Alejach?? Jesli tak to NIE polecam nikomu, nie wiem moze od czasu kiedy wyjechalam cos sie zmienilo, ale dowiadywalam sie tak o wyjazdy z kolezanka rok temu i wszystko bylo podejzane...nie chcem nikogo straszyc, moze sytuacja sie zmienila, tylko ostrzegam.
Internet zawsze najlepszy i najszybszy!
Tak, to jest biuro w bramie w alejach. Nie wiem dlaczego uwazasz, ze jest ono podejrzane. Wyjechalas jako au pair z tego biura czy tylko sie dowiadywalas o wyjazd? Biuro jest naprawde ok, zarowno w Polsce jak i potem w Anglii biura chca utrzymuja kontakt z au pair, mozna sie z nimi kontaktowac w kazdej chwili i gdyby cos bylo nie tak zmieniaja rodzine. Na zakonczenie pobytu dostaje sie certyfikat, ze bylo sie au pair, ktory zawsze moze sie kiedys w zyciu przydac.
czesc.ty wyjechalas z tego biura? jest ono w porzadku?moja dziewczyna chce jechac jako au pair i sie chciala tam wybrac.ale sam nie wiem czy to dobry pomysl.szukam kogos kto jechal z tego biura.jesli mozesz mi pomoc to prosze odpisz mi.dziekuje.marcin
hej.a ty wyjechalas mzoe4 z tego biura???prosze podajcie mi informacje na temat tego biura..czy jest ok czy sa problemy...
Hej! Ja wyjechałam z Biura Happy AuPair.
Wszystko załatwiłam przez internet i dodatkowo mam opieke ich biura i biura w anglii. Odzywają się po wyjeździe i sprawdzją czy u mnie wszystko ok.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą