Summer aupair -- facet -- bez skończonej szkoły

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich:)

Szukam informacjii ma temat wakacyjnych aupair. Niestety jestem dopiero w 2 klasie liceum, co zmniejsza moje szanse. Najlepiej jeśli wszystko było by zorganizowane przez agencję, która się tym zajmuje.

Liczę na waszą pomoc
ja tez jestem w 2 liceum tylko ze jestem dziewczyna i szukalam po roznych stronach ale watpie czy cos znajde.. chociaz do wakacji jeszcze duzo czasu, ale nie wiem ;P. jakbys znalazl jakas niedroga agencje o daj znac.
nie rozumiem waszym zmartwien, powiem wam tyle, ze znalesc rodzinke, wcale nie jest trudno, nawett w ekstremalnych sytuacjach, ale tu nie chodzio mnie. ja w zeszle wakacje bylam au pair i rowniez mialam i 18lat i nieskonczona szkole, nikogo tak naprawde nie obchodzi, czy masz swiadectwo czy nie. i tak wlasciwie,jesli o mnie chodz, to ja bym nie korzystala z pomocy agencji, przez internet mamy wieksza mozliwosc w wyborze rodzin a agencha tylko kase z tego zbiera,a potem nic nie pomaga.... wiem z doswiadczenia jednej operki. no i nie zniechecajcie sie,jestjeszcze duzo czasu, czasem najlepsze rodziny mozna znalesc na ostatnia chwile, bo loguja sie dopiero miesiac przed tym, jak potrzebuja au pair,ja zreszta teraz tez szukam sobie nowej rodzinki, tak misie to spodobalo. jakby ktos chcial ze mna pogadac, to nie ma problemu;)
witam. jesli moglbym polecic angecje posredniczaca to tylko 'prowork' z tego co mi wiadomo potrafia w bardzo sprawny sposob zorganizowac wyjazd. ale jesli chodzi o wakacyjne au-pair to raczej male szanse - tym bardziej dla chlopaka. sam planuje byc au-pair od przelomu czerwca/lipca(na 12 miesiecy) tuz po maturze i wiem ze moze byc ciezko znalezc odpowiednia host-rodzine ale jestem dobrej mysli. ja bede korzystal z 'Centrum Najswietszego Serca Maryi Panny' w Czestochowie :) jesli macie jakies pytania to prosze bardzo - troche juz siedze w temacie i sie orientuje co i jak, wiec chetnie postaram sie w miare mozliwosci pomoc.
Zgadzam się z olkapi. Nie szukaj przez agencję, internet daje dużo możliwości. Ja osobiście polecam stronkę au pair world.net, dzięki tej stronce znalazłam rodzinkę w zeszłe wakacje. Utworzenie profilu na stronie jest bezpłatne. Już zaczynają pojawiać się oferty na wakacje, sama w tym tygodniu znalazłam rodzinkę na tej stronce, po wymianie kilku maili wczoraj do mnie zadzwonili, wakacje spędzę po raz drugi w Dublinie :). Pozdrawiam i życzę powodzenia :).
zazdroszcze ze juz znalazlas rodzine na wakacje. ja tam dostaje wszystkie odpowiedzi negatywne ;P nie wiem, moze za malo napisalam o sobie w profilu... chyba bede musiala cos dopisac. chociaz wydaje mi sie zejeszcze moze byc za wczesnie na szukanie rodziny na wakacje
olkapi,możesz napisać do mnie na mail?
chciałabym z Tobą pogadać...
mój mail to [email]
Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie