szukam au pair z okolic Blaricum w Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!Właśnie zaczęłam pracę w Blaricum w Holandii nie znam tu nikogo w związku z tym szukam jakichś chętnych osób, żeby się spotkać i poznać:)moje [gg]
Czesc, ja planuje zostac au pair w Utrecht, tez jestes operka? To fajnie jest juz teraz kogos poznac z okolic. Jak ci sie podoba operkowanie, ile masz dzieci, masz samochod dla siebie? Ja mam miec to bysmy mogly sie spotkac jak przyjade. Planuje w pazdzierniku.
Moi proponuja mi 300/m, to nie troche malo?
Nie wiem czy moge negocjowac ;P
pozdr
Ja akurat nie mam samochodu do dyspozycji niestety, ale skoro ty masz to mozna sie zawsze spotkac w polowie drogi;)utrecht nie jest tak daleko od mojego miejsca, a wlasnie umowilam sie z dziewczyna ktora rowniez przyjezdza w pazdzierniku ze bedziemy sie spotykac w utrechcie bo to aurat wypada nam w polowie takze teraz moglybysmy sie spotykac w trojke co ty na to?Jezeli chodzi o negocjacje to jak najbardziej, ja akurat ze swoja hostka wynegocjwalam 400 euro przy jednym dziecku bo chiala dac mniej wiec zawsze warto sprobowac. napisz do mnie na gg jesli jestes chetna do wspolnych wypadow w trojke:)Pozdrawiam
hej ...bylam nau pair w Utrechcie ,fantastyczne miasto !!!w ktorej dzielnicy bedziesz mieszkac????

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia