Au pair z Lublina lub z Kielc!

Temat przeniesiony do archwium.
to jeszcze raz ja:) szukam przyszłych oraz byłych (służących radą) operek z Lublina lub z Kielc, które chciałyby wyjechać do usa w przyszłym roku. Pomyślałam, że razem byłoby raźniej organizować wyjazd:) pochodzę z kielc i często tu bywam, ale na chwilę obecną studiuję w lublinie, wiec kursuję między tymi dwoma miastami stąd ta rozbieżność miast:)
Czeesc ja zamierzam wyjechać ale do Anglii w przyszłym roku też właśnie poszukuje kogoś kto posłuży radą albo ma zamiar wyjechać ;)) a kiedy masz zamiar wyjechać??
ja planuję wyjazd na lipiec-sierpień 2010. praktycznie jestem już zdecydowana co nie zmienia faktu, że przerażona:D Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Z jaką agencją jedziesz? Ja chyba zdecyduję się ostatecznie na Au Pair in America.
Ja chciałabym pojechać w czerwcu 2010 ;) Z proworkiem chcę jechać bo słyszałam dużo dobrych opinni na ich temat xD Bez kitu troche przerażająca perspektywa ale też już sie zdecydowałam ;)) przynajmniej mam motywacje do nauki angielskiego x)) bo ciągle mi sie wydaje ze sie niedogadam z nikim xD
nestalka a skąd jesteś tak w ogóle?
Hej Małka :)
ja jestem z kielc i chce jechac tak na poczatku lipca do usa :)
juz sie orientowalam co nie co nawet.
kiedy w kielcach bedziesz?
witaj Kasiu:) ja bede w kielcach od czwartku (4 luty). to moj nr gadu, odezwij sie:) 7428675
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa